| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 15461  [Dalších 15231 >>]
Dari79 114243
1.7.2019 13:33:31
Já začala brát HA teď, po 8 letech od porodu, protože mě ten pre-MS syndrom už strašně štval.

Je fakt, že jak člověk neovuluje, tak nemá tu "šílenou" chuť na sex, ale to bylo jenom pár dní v měsíci, normální chuť mám furt normální.

Já jsem teda s tím vymizením příznaků PMS opravdu velmi spokojená. Taky jsem to hrozně řešila, na kondomy jsme si zvykli, já si odvykla pravidelnému zobání čehosi... Ale začala jsem "na zkoušku" (vysadit můžu vždycky) a jsem spokojená. Je to i levnější.

Akorát teda mám tu jednodruhovou, co se bere nonstop a MS není vůbec + teda samozřejmě už si muž "nedává pozor" ~t~ ~t~ a včera se mi udělalo blbě v automyčce z toho smradu (normálně tam jezdím furt a nic mi to nedělá), tak jsem zauvažovala, jestli bych vůbec poznala, jestli jsem těhotná (když vlastně nemenstruuju, když by se nějak zadařilo)...
Len 108740
1.7.2019 13:17:20
Mela jsem to uplne stejne po druhem porodu, nikdy predtim jsem to nezazila, bylo to silene. HA to opravdu vyresila, chut na sex nepresla, nepribrala jsem. Ja ji teda hlavne zacala brat proto, ze treba telisko mit nemuzu a na kondomy mam alergii, ne hroznou, ale na kazdodenni pouziti to neni. Srovnana nalada je bonus.
Buřt 147593
1.7.2019 13:05:03
Greto, mam pocit, ze je to spis pet dnu nez dva~f~
Buřt 147593
1.7.2019 13:04:33
Mas pravdu, chut na sex jsem s antikoncepci nemela vubec. Jine potize jsem z ni nemela.
Ale ty nalady - jsem fakt jak Jekyll & Hyde.
Eva + Klárka2/07 93216
1.7.2019 12:17:00
Mám to stejně. Doma už si zvykli i na moji protivnou náladu, případně je upozorním. Antiko neberu a nechci, hlavně mi to snížilo chuť na sex. Nebo spíš mi ta chuť úplně vymizela.

Doporučuji Rozchodnici růžovou, přírodní a pomáhá.
Buřt 147593
1.7.2019 11:29:54
Ahoj, rada bych se s vama poradila.
Od posledniho porodu (3 roky) se potykam s vyraznymi vykyvy nalad v zavislosti na menstruacnim cyklu. Dost me to obtezuje, mam pocit jako bych to ani nebyla ja. V obdobi ovulace jsem v euforii, zivot je nadherny, skocila bych na vse, co ma kalhoty (lehce prehanim :) ). Pred menstruaci vidim vse cerne, jsem podrazdena, precitlivela, hned vyletim. Hruza.
Predpokladam, ze hormonalni antikoncepce by tomuto zamezila.
Pred detmi jsem ji par let bez potizi uzivala, od te doby jsem ale kapku "zlesanovatela" a moc se mi do ni (mozna iracionalne?) nechce.
Antikoncepci resime kondomem a jsme s tim vcelku ok.
Taky bych nerada pribrala.

Mel nekdo podobny problem? A jak ho vyresil :) ? Dik moc za zkusenosti.
MM, 2 kluci 102130
26.2.2019 21:11:26
Mám tělísko Silverlily (se stříbrem).
Kornelia 130082
26.2.2019 19:30:02
Tiež mám už tretiu Mirenu. Tiež je podľa mňa boží ~:-D
Neviem, či si zle nepamätám, riziko je v tom, že asi 10% žien ju z rôznych dôvodov neznáša - bolesti podbruška, zdĺhavé špinenie...
Petra, Cina 61123
26.2.2019 13:37:33
Mam Mirenu, jiz 3. Prvni jsem si nechala vyndat, protoze jsme chteli 3.dite, dalsi uz slouzila 6 let a posledni slouzi dobre stale. Zadna mentruace, bolesti bricha, uplne bez problemu. Dr.rika, ze je dobra i v obdobi prechodu, takze pak bude zase dalsi.
AndreaAD 155563
26.2.2019 10:10:11
Děkuji za odpověď. Menstruaci jsem měla těch pár měsíců silnou, normálně mám slabou. O zkrácení šňůrky, která ten výtok způsobuje mi lékařka nic neřekla. Příští návštěvu se jí na to zeptám.
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 15461  [Dalších 15231 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.