| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 15461  [Dalších 15241 >>]
Tante Bante 147015
1.7.2019 20:53:11
Ale jo, znám to dobře. A proto jsem psala, že je dobré zjistit, co za tím je. Dtto nikomu neožívám antikoncepční prášky. Mně to trvalo taky dlouho, než jsem se s tím poprala.
Jsem protivný sám sobě, to JE objektivně problém. Pokud to hormonální antikoncepcí odpadne..
Len 108740
1.7.2019 19:59:11
Snehulko, ja po druhem porodu jsem se mohla stat masovym vrahem v dobe tydne pred MS. Naprosto extremne jednoduche se nastvat a prevest vsechno to nastvani do agrese proti komukoliv. Nikdy predtim jsem nic takoveho nezazila. Vydrzela jsem to dva roky vsech moznych pokusu, HA me kvuli tomu brat nenapadlo, ale mit sex jednou tydne kvuli alergii na kondom, to proste neni pro mne. No a s HA ustaly i ty navaly agrese, depka se nijak nezhorsila.
Kudla2 58452
1.7.2019 19:55:22
"všichni lidi mají nálady. I ti, co nemenstruují. Jen nějak po menstruujících ženách se vyžaduje, aby nálady neměly, kušovaly a táhly jak mezci, bez řečí.
Podle mě je řešení nálad obvykle to, že vnímáš vlastní únavu a odpočíváš. Je těžké změnit styl, vlastně úplně nejtěžší. Všichni, co jsi táhla jejich kárky, se budou vzpouzet a mít morální řeči. "

Jo, to je přesný. ~R^
sally 3140
1.7.2019 19:52:44
Můj manžel říká, že snadněji přežije týden PMS než to, že jsem nasraná permanentně (s antikoncepcí - jsem z ní depresivní a bez energie).
Sněhulka a sněhuláčci 99425
1.7.2019 19:52:18
Tante, možná nevíš, o čem mluvíš (nemyslím to zle). To opravdu nejsou jen nálady, které má občas každý. To je něco úplně jiného, kdo nezažil, nepochopí. Jakoby tě ovládalo něco cizího, ne ty sama, a sama sobě vadíš/jsi protivná/nechápeš se/štveš se. A nejde to změnit. Já třeba nejsem jen protivná na okolí, mám i totální deprese a krize, vše vidím černě, jak tu někdo psal, je slabý výraz.
Koukám, že je nás víc, co to poznaly až po porodu/porodech, to jsem ráda, že nejsem sama. Bojuji s tím hrozně, bohužel to po dalším porodu bylo ještě horší, nejde u mě o dva dny před MS, ale o celý týden před MS. A je to ze dne na den a bezdůvodně, fakt prostě neovlivnitelné. Co s tím nevím, radu nemám, ráda si nechám poradit. O antikoncepci jsem kvůli tomu ale teda neuvažovala zatím... nechci brát hormony. Zkusím tu rozchodnici a přesličku, jak tu někdo píše. Kontryhel jsem zkoušela, tam vůbec rozdíl nepozoruju.
Tante Bante 147015
1.7.2019 19:36:21
Problémy svých nálad jsem nakonec celkem mazaně vyřešila tím, že jsem řekla, že jsem umělkyně a umělci jsou prostě takoví.
Vážně: všichni lidi mají nálady. I ti, co nemenstruují. Jen nějak po menstruujících ženách se vyžaduje, aby nálady neměly, kušovaly a táhly jak mezci, bez řečí.
Podle mě je řešení nálad obvykle to, že vnímáš vlastní únavu a odpočíváš. Je těžké změnit styl, vlastně úplně nejtěžší. Všichni, co jsi táhla jejich kárky, se budou vzpouzet a mít morální řeči. Oni v tom jsou víceméně všichni za jedno: "Nemohu přestat, co děti?" Ale můžeš.
Antikoncepční prášky jsem brala kdysi, byla jsem po nich frigidní a přijde mi, že to působí docela podobně jako antidepresiva. Plíživě. Jsou situace, kdy to je dobré řešení, ale to je jen malá část těch, kdy se berou. Nálady jako důvod pro užívání HA mi přijde blbý směr.
Minimálně bych zjistila, jestli fakt máš v průběhu cyklu hormonální rovnováhu nějak porušenou, to by aspoň zhruba dávalo smysl.
Kivík 99966
1.7.2019 17:14:40
Antikoncepci jsem brala 12 let, už bych do toho nešla. Trvalo 2 roky, než se mi po vysazení srovnal cyklus, při braní jsem měla šílenou celulitidu, protivná jsem byla tak jako tak, nicméně neměla jsem prakticky chuť na sex~8~ výhody byly krásná pleť bez akné a samozřejmě ochrana proti těhotenství, jinak opravdu nic.
Teka + 2 zlobiášové 65136
1.7.2019 16:33:45
Jsem na tom podobně, s tím rozdílem, že nejsem protivná, ale plačtivá, lítostiva, prostě sama sobě nesnesitelná.
Pomáhá mi částečně preslickovy čaj, když ho začnu pít tak polovině cyklu. I ms mám pak slabší a min bolestivou. Zkus.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
1.7.2019 15:42:27
jj můj muž vždycky pozná, že se blíží "mé dny", dřív než já... říká, že se jeho hodná a milá žena mění v nestvůru - syn to přirovnává k hexenbiest ~t~
najednou jsem podrážděná, plivu jedovaté poznámky, jsem zlá (někdy si říkám, že se možná jen vypnou mé morální zábrany a já se projevuju ve své přirozenosti ~t~)
teď mám tělísko, ale pamatuju si to podobné i v obdobích s hormonální antikoncepcí ~d~
Buřt 147593
1.7.2019 13:39:45
Dari, dik. Asi to zkusim, vysadit muzu vzdy. Muzu se zeptat, jakou konkretne mas?
[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 15461  [Dalších 15241 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.