| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Zamlklé těhotenství

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 35435  [Dalších 35415 >>]
Barbs 134888
16.1.2019 9:47:27
Argumenty proti máme taky a v mnohém podobné (únava z 3 dětí - jedno AS + mimořádné nadání, všechny bezlepkovka, jinak víceméně zdravé), pracuji tedy z domova. Ale táhne nám na 40, já za sebou 3x SC - i jsem jeden čas zvažovala sterilizaci, ale city byly proti. Teď už vím jednoznačně, že bych si ještě jedno strašně přála, naštěstí i můj muž, který byl dřív tak na půl, to vidí podobně, už se na mimi také těšil. A kdyby si měli řídit děti jenom lidi, kteří mají vše nachystáno tak akorát, tak vymřeme:-) Že tě ta myšlenka rok nepouštěla tedy chápu, muselo to být moc těžké. Ale nakonec si zvykneme na všechno, co taky jiného, že? Tak snad budu mít příště víc štěstí a ještě jedno se nám povede:-) A tobě moc přeji spokojenost a klid v duši, věřím, že jakmile jsou karty rozdány jednoznačně, je možné se přestat trápit. Ráda vidím pro inspiraci, že to jde~g~
Puma 54527
16.1.2019 9:21:15
~:-D Já jsem ještě minimálně rok potom doufala, že třeba neplánovaně otěhotním. Můj muž měl pádné argumenty pro to, abychom do toho už nešli. Rozuměla jsem mu, oběma by nám bylo 40, oba poměrně unavení z péče o tři malé děti, málo času na společné zájmy a zážitky, finanční zabezpečení kompletně na jeho bedrech - což zvládal výborně, ale je to velká zodpovědnost, která někdy člověka naprosto obere o lehkost bytí. Takže to vyrovnání se nepřišlo hned.:-)

Řady potratů si nikam nepodsouvej.~;((
Barbs 134888
16.1.2019 9:05:42
Moc děkuji za milý příspěvek:-) Taky to mělo být naše čtvrté dítě, poloplánované:-), s láskou přijaté. Teď jsme se shodli s mužem, že se budeme snažit aktivně. Ale dlouhou řadu potratů, kdybych už byla třeba moc stará (37), taky neplánuju, tak uvidíme, jak to dopadne. Prostě brát, co život dal, a netrápit se přespříliš tím ostatním. Jak dlouho to trvalo, než jsi k takovému vyrovnání dospěla? A dělala jsi proto něco aktivně, nebo jen vnitřní rozjímání? Rozhodně musíš být silná žena~;)
Barbs 134888
16.1.2019 9:02:03
Děkuji za zkušenost. To zní rozumně, sledovat, ale i si dát nějaký termín, ať mám nějaké vyhlídky, že to skončí.
Puma 54527
16.1.2019 9:01:57
Mám za sebou dva potraty, které proběhly kompletně doma. Bylo pro mne důležité "být u toho", vědět o sobě, prožít a uzavřít.

První byl v 8tt. Krvácení silné, bolesti střední, asi po dvou měsících jsem znovu otěhotněla.
Druhý potrat byl v 11tt. Nějakou dobu se miminko nevyvíjelo, což jsem nevěděla. Tady jsem na mé přání podstoupila řízený domácí potrat pomocí "pilulky". Krvácení VELMI silné, bolesti větší. V děloze zůstal malý zbyteček, který se po 6týdnech odloučil s první MS. Bylo by to naše čtvrté dítě, neplánované (s láskou přijaté), o další jsme se už nepokoušeli.

V obou případech jsem měla důvěru v to, co právě probíhá. Vyšla jsem z toho zdrcená, ale posílená.

Ať se cítíš zase brzy skvěle.~s~
Barbs 134888
16.1.2019 9:00:37
To je dobrá připomínka:-) Práce mám dost, k tomu 3 děti, ale stejně je to hlavně o psychice - neupínat se k tomu, uklidnit se a soustředit na přítomnost. No je to tedy výzva, nikdy jsem moc trpělivá nebyla:-)
Barbs 134888
16.1.2019 8:58:42
To mě mrzí... Taky se bojím, že dopadnu podobně, ale tu šanci tomu dám, myslím, že to tomu malému dlužím. Když to nedopadne, aspoň budu vědět, že jsem se snažila.~:(
Barbs 134888
16.1.2019 8:57:24
Jsi statečná žena, fakt máš můj obdiv~;((
Barbs 134888
16.1.2019 8:55:57
No, ještě na začátku roku jsem byla se špiněním v nemocnici, srdíčko bušilo a byl to jen hematom, ale pak špinění pokračovalo. Někdy kolem 7.1. mě ostře zabolelo v břiše, a v pátek mi doktorka řekla, že se mimi vstřebává, velikost už jen 3 mm, srdíčko už nebylo vidět vůbec~n~ Myslím, že je zamlklé asi jen ten týden a pár dní. Budu tedy čekat a snad se dočkám něčeho jiného než stejně revize.
Barbs 134888
16.1.2019 8:52:06
Hned dvojčata, úžasné:-) Gratuluji a děkuji za povzbuzující zkušenost.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 35435  [Dalších 35415 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.