| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Waldorfská škola

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 647  [Dalších 627 >>]
K+H
  • 
23.2.2015 16:10:14
Co bys chtela vedet?
Lexi. 141305
23.2.2015 12:02:10
Znám několik lidí, kteří tak děti mají a jsou tam velmi spokojení - ale mě osobně jsou tito lidé nesympatičtí pro jejich aroganci a neschopnost tolerovat jiný názor a jejich pohrdání těmi, kterým waldorfské školství nevyhovovalo a proto přešli na jinou školu.
Jedni známí odtamtud po 1.třídě dítě vzali - nevyhovoval jim příliš benevolentní přístup k výuce a nemožnost domluvy s učitelkou
Jiní známí tam měli dítě 9 let - po přechodu na běžnou SŠ měl obrovské problémy - např. nechápal, že domácí úkoly OPRAVDU MUSÍ vypracovávat
Jinému známému vadila velká nekázeň ve třídě během vyučování - některé děti tam prý např. během vyučování běhali po lavicích, nebo lezli na skříně - učitelka na ně koukala a nic jim neřekla
Kladou tam velký důraz na ruční práce - např. i kluci se tam učí pléct

Toto jsou ovšem starší info, před cca 1,5 odešel do důchodu ředitel, rodiče nepřijali novou ředitelku a vymohli si její odvolání a dosazení nové ředitelky.

Byla jsem tam na dni otevřených dveří a docela mě to odradilo - všichni tam byli tak nepřirozeně milí a usměvaví, až mě napadlo, že snad něco sypou. Připadala jsem si tam jako v psychiatrické léčebně, necítila jsem se tam dobře.
elisak86 146410
23.2.2015 11:43:08
Zdravim, je tu, prosim, nekdo, kdo ma zkusenosti s Waldorfskou skolou v Pribrami? Diskuzi ohledne techto skol tu par je, ale ja nutne shanim veskere informace prave ohledne teto konkretni. Dekuji
elisak86 146410
23.2.2015 11:42:22
Zdravim, je tu, prosim, nekdo, kdo ma zkusenosti s Waldorfskou skolou v Pribrami? Diskuzi ohledne techto skol tu par je, ale ja nutne shanim veskere informace prave ohledne teto konkretni. Dekuji
pavla savákova
  • 
6.11.2014 9:58:53
vozí někdo děti do ze strakonic do písku na waldorfskou školu? možný odvoz za výměnu nebo za platbu.
pavla slavíkova
  • 
6.11.2014 9:53:56
chci tam taktéž dat syna ,a chválí si ji moc jsem z strakonice okolí
ALL 4469
7.9.2014 16:25:16
A je syn opravdu na speciální školu? Jen porucha pozornosti je na to trochu málo, ne? Specka je pro různě postižené děti. Co takhle asistent, jiná škola s menší třídou nebo prostě jiná, vstřícnější škola?
Jinak je fakt, že různé alternativní školy bývají vstřícnější, třeba v běžné waldorfské škole (není to specka) se na děti taky moc netlačí...
MaTaTa 82493
6.9.2014 15:02:16
Dobrý den,
ráda bych se o ní dozvěděla více těch,kterým chodí dítě do téhle školy.
Uvažuji,že bych tam syna dala ze zákl.školy,má poruchu pozornosti a v zákl.už to nestíhá a nervuje se.díky za jakýkoliv postřeh
ALL 4469
20.3.2014 15:42:49
"Fanatická filatelie" ~t~
Souhlasím. U nás asi taková škola, která by mi beze zbytku vyhovovala, ani neexistuje. ~7~
ALL 4469
20.3.2014 15:38:23
Navštivte wald.školu, běžte do vyučování, prolistuje si sešity a zrovna tak pro srovnání navštivte udělejte totéž i na běžné ZŠ - a uděláte si obrázek sama. Každému vyhovuje něco jiného, tady vám nikdo neporadí.
Za mne - máme dítě na wš kvůli pedagogice, ne kvůli filozofii. Tu ani pořádně neznám a nikdo mne k tomu nenutí, nenutí k tomu ani dítě. Je ale pravda, že nějaké výhrady mám - ale především k chování konkrétních lidí. Ano, někdy mi připadá skutečně trochu uzavřené vůči "okolnímu" světu, což zřejmě vede k tomu, že působí "sektářsky", jak mnozí píší.
Abych to shrnula - systém lepší než na normální zš, ale "lidé jsou různé" - asi jako všude, záleží tedy i na štěstí, s kým budete mít tu čest.
Jestliže k w. škole mám určité výhrady, školka byla naprosto bez chyby. ~R^
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 647  [Dalších 627 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.