| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Horečka

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 5512  [Dalších 5472 >>]
Evelyn1968,2děti 6269
9.8.2023 13:41:06
Od 18 let mám doma základní vybavení, teploměr, tehdy acylpyrin, teď ibalgyn, Paralen, Olynth, Imodium, dezinfekci, náplast, obinadlo. To samé vozím i s sebou, syndrom zdravotní sestry a zdravotníka na ŠVP :-)

Teplotu si měřím často, že školy pořád něco chytám, většinou mi rýma od dětí sedne na dutiny, to mi pak trvá týdny, tak podle teploty buď jdu na neschopenku nebo do práce. Než mi odopetovali mandle, mela jsem z každé rýmy angínu, slabej kus~;)
Monika 123907
9.8.2023 13:33:10
Jo, Federiko, tenhle "kmen" streptokoka měl asi i syn - taky to nevypadalo, dva týdny střídavě bolest v krku horší, lepší (když už jsem ho chtěla hnát k doktorce), žádná (takže se 2. den šel koupat), horší a nakonec "měl ho tam" ~:(
Vážný2 158667
9.8.2023 13:28:54
Tak to je sbírka běžných léků jako je Aspirin, Paralen ve všech možných verzích, Brufen, Sinupret, Endiaron, Imodium, Smecta, Blokurima, Detralex,... dezinfekce, náplasti, Pantenol spray, věci na spáleniny. Taky to probíráme, je toho cca krabice od bot.

Když měl syn Ritalin, tak jsme měli občas strach, protože to bral 1xdenně mimo víkendy ale doktor mu to psal 2x denně furt, abychom nemuseli ho otravovat tak často. Tak jsme toho měli bednu na opiátový recept.... A pak to likvidovat v lékárně.

Já mám bednu jak na stěhování, protože mám asi 15 léků. Ale to mám na předpis. A taky z toho vyhazuju, když je to prošlé. Halt, kromě cukrovky a obezity mám i pár dalších nemocí, včetně autoimunitního zánět střev. A na to jsou pořádně velké léky.
Peppa 133447
9.8.2023 13:27:20
Fed, tak to je hustý ~t~
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
9.8.2023 12:40:39
"Hlavně se tu kvůli měření teploměrem nehádejte a neurážejte. Kdyby dnes někdo definitivně odešel kvůli teploměru, to by byl vrchol."

omg a kdo se tu hádá? natož uráží?
prostě tu někdo píše, že neměří a nemá potřebu měřit a někdo zase proč má potřebu měřit... ale že by šlo o nějaké kontroverzní téma, to tu píšeš jen ty ~:-D
Federika 14090
9.8.2023 12:37:48
Vážím se taky~:-D Mám s kamarádkou challenge~:-D
Každou neděli ráno musíme mít každá míň. Třeba o 100 gramů to je fuk, ale míň. Až do příští dovolené, na kterou jezdíme společně.
A kdo to nesplní, přijde té druhé uklízet celý dům. S vlastním mopem, pěkně ráno přede dveřmi~:-D
Velšice 92803
9.8.2023 12:37:43
My chodíme k lékaři jen když už to vypadá na antibiotika, což je bohužel u jednoho syna cca jednou ročně, u druhého několikrát ročně ( letos 9x), třetí chodí jen na očkování a prevenci. S kašlem, teplotou, nebo střevní virózou nechodíme nikam.
Koníček mořský 156666
9.8.2023 12:34:47
Mně když se jakožto dítěti nechtělo do školy, tak jsem řekla, že mi není dobře. Jenže bez teploty by mě naši doma nenechali. Takže jsem si teplotu někdy vyrobila - v čaji nebo naklepáním. Ale bylo to složité - čaj byl jednou moc horký a 42 mi nikdo neuvěřil.
Tak jsem to pak hrála přes bolení břicha.
Ale musím přiznat, že marodit, když člověku nic není je vlastně otrava. Navíc to simulování je taky otravné, člověk se musí furt hlídat.

Já jen na co je dobrý mít v domácnosti teploměr. Taky jsem se často měřila - přes prsa, boky, pas a stehno, svého času. Občas výšku. A pak se vážím. Dříve ob den, nyní každou sobotu.
Vlastně ráda měřím a přeměřuju. I pohledem.

Hlavně se tu kvůli měření teploměrem nehádejte a neurážejte. Kdyby dnes někdo definitivně odešel kvůli teploměru, to by byl vrchol.
Federika 14090
9.8.2023 12:30:54
Huso,
já jsem s klukama taky chodila jen ne prevence. Ale s jedním jsem častěji jezdila na ušní, když byl malej. S dcerou na dětský taky moc nechodím, zato ale na jiná, specializovaná pracoviště.
Termix 105545
9.8.2023 12:30:37
Tak sice mám děti zdravé skrz virózy, ale zase mám dítě, co mělo devět operací a má VVV .... není důvod nenávidět a rozhodně mi není co závidět.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 5512  [Dalších 5472 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.