| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dění kolem nás

Novinky a zajímavosti z každodenního života.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 124352  [Dalších 124252 >>]
Girili 117849

Re: Pomoc s kocarkem do tramvaje

25.10.2012 11:31:55
Fakt je v prepravnim radu, ze mas nabidnout riditka? Mne to prijde docela narocne. Ze zacatku jsem se o to snazila, ale lidi stejne brali druhy konec. A hlavne nejdriv oslovim pomocnika a pak kdyz tramvaj zastavi, tak k tem dverim musim ten kocar jeste rychle nejak rozumne dostelovat a to jinak nez za riditka nedam, takze pak se tam nejak prehazovat je zdrzovani... Taky nikdy nevim, jak ho natocit a zda jit prvni nebo druha. Dite ve sportaku otocene pokazde jinak... Takze proste oslovim a pak dal neresim, nejak se k tomu operatine postavime, ja se jen snazim vyrovnavat natolik, aby dite nevypadlo. :-)
Martina, 3 synové 101865

Re: Celá tato diskuze je v podstatě velmi smutná

25.10.2012 11:28:06
Taky se toho pocitu nemohu nabažit.

Předloni jsem chodila kolem Železnorudské celnice - obludné a betonové - sem tam, nikde nikdo a říkala jsem si: za tohle dřív lidi riskovali život, nechali se zavírat do kriminálu, vyhazovat ze školy a z práce - a já si tu teď courám a prozpěvuju si.

Za chvíli na mě zavolala prodavačka z prvního bavorského krámku: pojďte si nakoupit, máme výprodej a bereme i české koruny! Svět kolem mě byl zuřivě normální a já byla tak šťastná. Syn (roč. 1992) nic nechápal.
Evelyn1968,2děti 6269

Re: Celá tato diskuze je v podstatě velmi smutná

25.10.2012 11:24:57
"K čemu mi je cestování, když na něj nemám" mě taky vytáčí, už přes dvacet let~a~. To si asi představujou jako vrchol cestovatelství luxusní hotel s plnou penzí a ležení na pláži~a~ Ale už si málokdo pamatuje, že jsme nemohli normálně vyjet ani do Polska natož do Rakouska nebo západního Německa. Nebo jim to připadalo normální?
aky 102722

Re: Dá se vůbec těm co nezažili vysvětlit, že sametová revoluce

25.10.2012 11:19:29
Madelaine, ja by som to uzavrela tak, ze sa evidentne mylia vsetci ( od sudcov v Olomouci az po NS), kto to vidi inak ako JUDr. et Mgr. Madelaine. A verejne mienka je spravna a legitimna vtedy, ked sa zhoduje s nazorom Madelaine. Tak si to chcela napisat, ci to mam este nejako opravit?
Adelinkaa 1 dítě. 75195

Re: Celá tato diskuze je v podstatě velmi smutná

25.10.2012 11:17:15
souhlas Ani, točí mě argumenty typu..k čemu mě je cestování, když na něj nemám atd...klidně mohu i pěšky a nebo mohou moje děti, ale to prostě někteří jedinci nechápou.
Anna Boleynová 133261

Celá tato diskuze je v podstatě velmi smutná

25.10.2012 11:06:39
Ti, co nezažili dobu před Sametovou, nepochopí . Většina z nich.
Ti, co zažili se dělí na dva protichůdné tábory, někteří se měli jako prasata v žitě a dneska skuhrají, jiní byli pronásledováni a dnes jsou za svobodu vděční. Pak je pár jedinců ,,něco mezi tím,, , ale bohužel více je těch, co si svobody neváží.
Kde bych si pomyslela, že pojedu do Francie, když mi bylo 17???
Adelinkaa 1 dítě. 75195

Re: Dá se vůbec těm co nezažili vysvětlit, že sametová revoluce

25.10.2012 11:05:03
No upřimně, fakt si na nich nehraju, ale lidé kteří považují socik jako vrchol demokracie mě jednodušší opravdu připadají..
Martina, 3 synové 101865

Re: Dá se vůbec těm co nezažili vysvětlit, že sametová revoluce

25.10.2012 11:00:27
Vybral si to sám, líbí se mu to. Užívá si pozornost davu.
Martina, 3 synové 101865

Re: Dá se vůbec těm co nezažili vysvětlit, že sametová revoluce

25.10.2012 10:55:41
Soud v Olomouci už rozhodl a R.S. už zbytek trestu vykonává - ale o je trest za nevykonání předchozího trestu - veřejně prospěšných prací. Za počmáraný autobus kriminál nedostal.
Martina, 3 synové 101865

Re: Dá se vůbec těm co nezažili vysvětlit, že sametová revoluce

25.10.2012 10:52:17
Takže až mi někdo posprejuje barák, nevznikne žádná škoda, protože i počmáraný dům je obyvatelný? A posprejovaný vlak taky pořád jezdí, tak co?

To to tu bude za chvíli pěkně vypadat, až bude všechno pomalováno svobodnými výlevy chorých mozků. ~a~
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 124352  [Dalších 124252 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.