| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dění kolem nás

Novinky a zajímavosti z každodenního života.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 124352  [Dalších 124262 >>]
Xantipa. 34439

Re: Dá se vůbec těm co nezažili vysvětlit, že sametová revoluce

25.10.2012 12:49:43
A já odpovím - houby, není, je to přece jejich majetek a kde se na to vzalo? Do toho je ti voliči houby, jde to z daní a ty nejsou tvoje, nýbrž naše.
Martina, 3 synové 101865

Re: Dá se vůbec těm co nezažili vysvětlit, že sametová revoluce

25.10.2012 12:47:38
Je-li něco placeno z našich daní, je o důvod víc to chránit před poškozením. ~t~
Xantipa. 34439

Re: jsem k dnešní době kritická, ale přesto

25.10.2012 12:47:31
Tak jednak někteří tuto stranu chtějí a druhak - u některých diskutérek vnímám postoj typu - aha, nelíbí se jí to, to chce asi komunisty~;)
Ono se ví, že to není růžové, ale nesmí se o tom mluvit, neboť se tím podrývá demokracie - asi.~;)
Protože ještě jsem neslyšela z parlamentu vzkaz k voličům - aha, jsme idioti, celý jsme to těmi korupčními kauzami po.rali, tak nic, očistíme se, zatočíme s korupcí a pokračujeme. Ne, začne se zjišťovat, jak se to dostalo ven, kdo to zavinil, jak to udělat, aby se to příště neprovalilo a pak se vytáhne strašák s třešněma a začne se hřímat - ne, my nic, to vy voliči jste takoví fuj, že tohle volíte, zase chcete zpátky staré pořádky.
To je fakt na ránu pádlem.
Martina, 3 synové 101865

Re: Dá se vůbec těm co nezažili vysvětlit, že sametová revoluce

25.10.2012 12:43:50
14 ~t~ naše vlast bývala větší.

Byly i menší demonstrace v každém městě.

Od té doby se již nic takového nekonalo - 30 tisíc shromážděných se dnes považuje za opravdu velký protest.
.kili. 125672

Re: Dá se vůbec těm co nezažili vysvětlit, že sametová revoluce

25.10.2012 12:34:41
"já respektuju i opačné názory, pouze s nimi nesouhlasím."

kdyby to tak bylo, neprojevovala byste nesouhlas způsobem, kterým jste to učinila.
kreditka 85904

Re: Dá se vůbec těm co nezažili vysvětlit, že sametová revoluce

25.10.2012 12:11:24
Kde teda bylo těch zbývajíjích 9 milionů ~2~
Anna Boleynová 133261

Re: jsem k dnešní době kritická, ale přesto

25.10.2012 11:57:45
Mně přijde strašení třešněmi na místě, vždyť jde snad o princip, ne? Copak bychom chtěli ve vládě stranu, která způsobila to všechno?
Já taky netvrdím a pochybuji, že kdokoli na Rodině, že dnes je všechno růžové a úžasné.
Xantipa. 34439

Re: jsem k dnešní době kritická, ale přesto

25.10.2012 11:36:10
- nedá se to vysvětlit tomu, kdo to nezažil. To se totiž musí zažít, aby jeden pochopil.
A opravdu mě štve, že pokud něco kritizuji, tak někteří v tom slyší - za komoušů bylo líp. Ale o tom to není, změna byla nutná a jednoznačně přínosná, ovšem to, že chci změnu , neznamená přece, že chci staré pořádky.
Ale to je tím, že jakmile se zapne televize, hned se tu straší třešněmi - je to k na.rání a je to trapný.
Lída + 4 129927

Re: Pomoc s kocarkem do tramvaje

25.10.2012 11:35:06
Snoopiku, KDE je to v přepravním řádu??? Tam je myslím leda tak, v jakým směru se má kočárek přepravovat na eskalátorech v metru (ostatně si myslím, že to, co doporučujou, je z fyzikálního hlediska hovadina, a je to i mnohem nešikovnější).
Anni&Annika 50178

Re: Dá se vůbec těm co nezažili vysvětlit, že sametová revoluce

25.10.2012 11:33:44
no a pokud nebyli tvi rodice dost politicky zaangazovani ci jsi nemela protekci, nebyla sance ani dostat se na skolu /tim myslim uz stredni skolu/. Ted muze studovat kazdy...uz jen to je uzasne. Nemusis dokladat politicky profil rodicu. To ze na to nekdo nema??? No, driv na to taky nemel kazdy, holt se studaci a rodina snazili~;).
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 124352  [Dalších 124262 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.