| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kojení

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 31456  [Dalších 31386 >>]
Mr. Miçkey 124689
27.5.2019 15:22:57
U nas teda ani trilety deti nesmi mocit ci kalet na verejnosti, od toho jsou zachody, pokud dite dostatecne neovlada sverace, tak pliny. Za to bys taky dostala pokutu:-)
Alraune 129596
27.5.2019 15:18:51
Při sání konverzaci nezvládnou :)
Alraune 129596
27.5.2019 15:18:22
Je to funkční. Lepší dítě sající, než běhající. Já takhle furt kojila na pracovních schůzkách. Kojení mě nerozptylovalo, sledovat pobíhající dítě jo.
white 24391
27.5.2019 15:16:26
Na druhé straně tříleté dítě, které má MM jako hlavní zdroj výživy, musí mít dost velkou "spotřebu". Nedokážu si to představit. Není to pro matku vyčerpávající?
white 24391
27.5.2019 15:01:33
Tak že dítě nemluví bych v tomto případě brala jako plus. Kojit někoho , kdo při tom se mnou konverzuje, mi přijde poněkud úchylné.
byvala radka 154149
27.5.2019 11:42:18
nejenom síla, ale i smrad:-©
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
27.5.2019 8:59:53
kudlo, však je celá ta kauza absurdní a nesmyslná... jestliže ženská potřebuje dítě nakojit, tak to prostě udělá, je ale na ní, aby to udělala tak, že tím bude vzbuzovat co nejméně pozornosti... když bude decentní, je malá pravděpodobnost, že to vůbec někdo zaregistruje... pokud u toho potřebuje dělat tyjátr, musí počítat s tím, že to nebude všem po vůli a může se jí stát, že ji odněkud vykážou... ~d~ a "bojovnice" jsou pak prostě vyloženě ke škodě, protože zbytečně budují v lidech dojem, že kojící matky jsou nějaká skupina, jíž je třeba se obávat...
je to stejné, jako když jede ženská s kočárkem a zablokuje celý chodník, protože je jasný, že jí každý musí uhnout - není takových moc, ale dokážou vzbudit negativní dojem ve spoustě lidí (běžný člověk si nezapamatuje těch 20 ženských, co jelo normálně, ale ta jedna, co ho donutila slézt z chodníku, mu v hlavě uvízne)
Kudla2 58452
27.5.2019 8:53:23
Já taky ne, ale přece nemůžu být soudcem toho, jak to má někdo jinej.

Mně na celý týhle kauze asi nejvíc vadí to, že ta kojící ženská je strašně snadnej cíl. Nemůže se moc bránit, není moc pravděpodobný že by někomu dala přes hubu (ne že by to bylo žádoucí, to vůbec ne, ale ochota zasahovat u OPRAVDICKÝCH potížistů je často menší právě kvůli riziku, že budou agresivní) a každej, kdo má do hlavy díru, se cítí oprávněnej kritizovat, jak vykonává svou roli matky, a jak ON (by) to dělal úplně jinak, dokonalejc. (Zvláště v tom vynikají dámy věku miminek už dávno odrostlé, popřípadě pánové střední a starší generace "ze staré školy", kteří považovali péči o dítě zcela za záležitost ženy, hlavně aby je to nějak neotravovalo).

Přitom to kojení NIKOMU NEŠKODÍ a na jednu stranu jsou média plný toho, jak je to pro dítě prospěšný (imunita, kontakt s matkou), občas je to proložený kritikou matek, který nekojej, ač by mohly, na druhou stranu když to někdo teda dělá, tak je to zas špatně a měl by se s tím jít schovat někam za buk, aby neurážel něčí jemnocit..

Srovnávat to s močením nebo souložením na veřejnosti mi přijde taky už dost přes čáru.
Jahala. 89330
27.5.2019 8:33:58
Bouřko, nepohodlné, nevím co bych potřebovala tak vyřídit, aby mi to stálo za to stát a kojit.
Bouřka 7675
27.5.2019 8:06:15
Tak já ve frontě nekojila asi nikdy, moc nepohodlné ~;) Ale třeba moje tříleťačka byla menší než kdejaké roční dítě.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 31456  [Dalších 31386 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.