| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Anémie - chudokrevnost

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 696  [Dalších 556 >>]
Meta 12497
20.9.2013 8:21:31
Testy na lepek.
M a 1
  • 
20.9.2013 7:36:06
Prosím tě, můžeš mi o tom co je u tvého syna napsat více? Jsem hypermobilní (teda nevěděla jsem, že se to tak jmenuje, ale na rehabilitaci mi říkali, že mám šílený rozsah kloubů - třeba to s tím palcem, sehnutím na zem a tak, tak to mám :)) no a 2x jsem byla těhotná a okamžitě po otěhotnění mám šílenou chuť na sůl. Normálně moc nesolím (asi tak 1/4 - 1/2 toho co normální lidé v mém okolí), ale v tom těhotenství jsem musela solit na kila a pak jsem měla 2x vysoký krevní tlak ač normálně mám tlak nízký a mám šílené návaly žravosti určitou dobu po jídle - to jsem přikládala hypoglykémii (v těhu cukrovka) tak jsem si to i měřila a glykemie v tu dobu nebyla nijaká hrozná na takové chování. Ikdyž jsem to teda přikládalá výkyvům hladin cukru....co jiného taky má člověka napadnout.
Napiš mi kdyžtak prosím na zlutasek2000@seznam.cz moc díky!
Nux 115203
20.9.2013 7:04:48
...a že hledám dědičné zatížení? no, je to jeden z vlivů, který nepřipouštět si neznamená, že přestane působit.
Stejně jako ta psychika, stejně jako jídlo které jím, prostě vše dohromady dělá to,jak na tom jsme.
Já to přece nechci na nic házet, já se chci jen zbavit potíží (a jsem víceméně ráda, že jsou už "jen" fyzické), a hodlám brát v úvahu každý faktor.
Dědičnost patří mezi faktory, které se neopomíjejí, obvykle.

Nicméně když mi máma umře na něco, co máš i ty, dost dobře nejde tohle pominout a dělat že to není.
Nux 115203
20.9.2013 6:59:06
Terez, serotonin taky není to co se o něm zjednodušeně povídá mezi pacienty a z pohodlnosti i doktory.
To víš, že o něm cosi vím, taky to, že není "viníkem" všeho co se týče psychiky, a že tak jak ovlivňuje tělo psyché, platí to i naopak.
vřdyť možná víš, mám za sebou jakési zkušenosti. Jen nechci vše shazovat na psychiku, když je mi O.K., přece nebudu za každou cenu hledat příčiny tam.

Vadí ti mé nazírání na sebe jako na blázna? Pouze jsem tu přijala roli, jaká mi byla naznačena. venku tuhle roli nehraji, dovolím si tvrdit, že tam hraji roli spíše opačnou.
Což mi vyhovuje mnohem víc.
Nikdo není 100%ně v pořádku ani na těle ani na duši, každej máme své 13. komnaty. Jen já už jsem si prošla takovýma sračkama, že jsem se vyrochnila dost.
Takže řeším co je teď a tady, a co mě omezuje v rozletu, páč se posouvám dál, a moje minulost , zkušenost s duševním onemocněním, je prostě za mnou. nechci si ji vázat na nohu když nemusím. jen občas někdo to takhle přede mě postaví (i moje doktorka to dělala), a pak nezbude, než připustit, že na tom něco může být, protože může. U mě jako u každého jiného.
Nux 115203
20.9.2013 6:49:47
...vždyť si ho nechávám dělat často, jen teď jsem měla asi půl roku pauzu, protože vázla komunikace mezi mnou a lékařkou + běhala jsem po gastru a čekala na výsledky, pak je neposílali, což jsem zjistila náhodou.
Dnes jsem se objednala na další odběry ať vím, ale zas k tomu potřebuji žádanku od doktorky, tak zas na ni musím čekat do příštího týdne...prostě si to nevyběhám sama, bez spolupráce doktorů.
Cimbur 64764
20.9.2013 5:55:59
Vzdyt nechat si udelat krevni obraz je tak jednoduche,
NovákováM 120401
20.9.2013 0:43:55
NUX A co opravdu psychosomatie?

Chvílema to popisuješ, jakože v tom máš jasno, že jsi blázen (velmi mi vadí tohle tvoje nazírání, protože to je taková kravina.. jak jsi informovaná o lecčems, tak o serotoninu mi připadá, že nevíš nic) a pak hledáš dědičné zatížení..
vertigo 92133
20.9.2013 0:24:52
A na hematologii jsi byla? Anémií je celá řada, jen vyšetření na gastru nestačí. Pokud nezabírá železo v tabletách, je možné ho dát i v kapačce, ale tohle musí řešit hematolog. Takže hypochondr být nemusíš, tvoje potíže mohou být způsobeny anémií, ale je potřeba ji vyšetřit, aby se zahájila adekvátní léčba.
*Aida* 5732
20.9.2013 0:12:02
Dotaz byl v souvislosti s jidlem, protoze s hypermobilitou je spojena porucha prijimani soli a jsou tam podobne priznaky jako u kolisani cukru. Mam dite s timto problemem a zvyseny prijem soli nam vyrazne zlepsil zivot~t~.
NovákováM 120401
19.9.2013 23:41:15
jj i já, mám ráda sluníčko a vybarvený podzim.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 696  [Dalších 556 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.