| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Fobie a strachy

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4181  [Dalších 4161 >>]
Eudo 146355
18.11.2019 15:28:56
Ten pici rezim je taky zajimava vec.

Nasi zaci si do skoly zadne piti (ani svaciny) nikdy nenosili. Nejake problemy z toho nevyplyvaji a nijak se to neresi.
Eudo 146355
18.11.2019 15:27:16
Jo, u nas nezvoni ani zacatek, ani konec hodiny. Vsichni zaci nemaji prestavky ve stejnou dobu a ne stejne dlouhe.
Eudo 146355
18.11.2019 15:25:48
To je teda des. Co je to za rezim? U nas na kazde skole zamykacich zachodu dost, deti jakehokoli veku smeji na zachod behem hodiny.
Zachody se opravi behem stejneho dne. Uklizecky je uklizeji nekolkkrt denne.
Peppa 133447
18.11.2019 14:25:55
Chce to zachovat klid, ona v tobě musí cítit sílu a oporu. Že na tebe zkoušela, že jí není dobře - to ona zřejmě nezkoušela, jestli ve škole prožívá stres, ty příznaky (bolest břicha, hlava, na zvracení atd.) jsou reálné a opravdu je cítí. Dcera měla těžký přechod z vesnické základky na městskou, se vstáváním, dojížděním, přestupem.. nový všechno, ona sama svou bývalou školu milovala. Taky jí nebývalo dobře, takže jsem jí vždy řekla, že mne to mrzí, ale že to určitě přejde a bohužel, že i tak do té školy musí. Nakonec se ukázalo, že problém je i jinde, ale to je jedno.. Takže já bych zašla do školy a zkusila najít příčinu.
Ber v úvahu i to, že už je druhačka. S prvňáky se často jedná v rukavičkách, aspoň u nás to tak bylo, ale druháci už tak chránění nejsou, mají těžší učivo, víc hodin, úkolů atd. To na ni mohlo taky dolehnout.
Držím palce ~;((
Ropucha + 2 120300
18.11.2019 14:03:51
Renko, moje děti mají přestávky klasické, přesto wc často nestíhají. Hlavně dcera. Záchodů je málo, normy asi splňují, ale organizačně to moc nefunguje, bývá tam fronta,a spolu s přesuny mezi učebnami po rozlehlé budově se to těžko stíhá.
Půlka psa 24064
18.11.2019 14:02:09
Dcera byla na návštěvě na ruské základce a koukala jak blázen, že každý chodí na záchod, kdy chce. A k tomu můžou o přestávkách používat mobily a v hodinách pít a dělat zápisky na počítači. Byla z toho úplně u vytržení. Akorát tam zase museli i v sobotu.

Každopádně, když už i rusové smí čůrat, tak nevidím důvod, proč ne my.
Renka + 3 26652
18.11.2019 13:53:33
S těmi záchody je to strašné a úplně dceru chápu. Bohužel i teď v primě řešíme, že se dětem zakázalo chodit na WC během hodiny, že prý toho zneužívají. No ale mají zkrácené přestávky na 5 minut, aby dojíždějící děti stihly spoje a ještě se stěhují, kde je k tomu ten čas dojít si na WC? Řekla jsem dceři, když se jí bude chtít, ať jde i přes nějaké zákazy, protože má dráždivý močák a když musí, tak musí. Vůbec mi to připadá hrozně nedůstojné, dovolovat se, jestli můžu na WC.
Černá kronika 103775
18.11.2019 13:51:19
U nás za tím byla šikana. Z dítěte jsem to nakonec vytáhla, ihned zašla za učitelkou a ta to okamžitě řešila. Bylo tehdy ve 2. třídě.
Fern 155759
18.11.2019 13:21:39
Já bych zas tak v klidu nebyla,protože už bych přemýlela dál - o strategii "boje" ve škole ohl. těch záchodů! A nebude to jednoduchý, takže good luck~;((
Ropucha + 2 120300
18.11.2019 13:21:17
Ja jsem to tu psala už kolikrát, že mě bolívala hlava a břicho celé dětství, rodiče mě vláčeli po lékařích (bezvýsledně) a tento jednoduchý důvod je kupodivu vůbec nenapadl.
Přitom je to tak logické, navíc při nedostatku tekutin (před čtyřiceti lety si nikdo do školy pití nenosil, max. jsme tajně pili z vodovodu).
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4181  [Dalších 4161 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.