| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Turistika

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 2203  [Dalších 2143 >>]
magrata1 95172
4.8.2022 16:48:15
Pamatujete si na článek ve slabikáři Oheň? na ceduli byl nápis: Tento les zapálil neukázněný člověk. Odhodil hořící zápalku.
Možná by něco podobného mohli zařadit do slabikářů i teď, mně to utkvělo v hlavě i s obrázkem a přijala jsem to jako stále platnou pravdu, jíž je dobré se řídit.
Okolík 129526
4.8.2022 15:24:19
Zaujalo mě, Koníčku, že na stejnou úroveň kladeš podpalovače ohňů vedle hořících lokalit, oběti požáru a hasiče.
Tedy lidí bezohledné, nešťastné a statečné ~d~ Asi nerozumím řeči tvého kmene.
Okolík 129526
4.8.2022 15:21:24
Bezohlednost a arogance vadí většině lidí. Proto ještě nejsou zapšklí.
~5~
*Kate* 158396
4.8.2022 15:20:04
S kým se to hádáš, Koníčku? ~;)
Koníček mořský 156666
4.8.2022 14:55:05
Zapšklejch babek a dědků je skoro stejně jako bezohlednejch ignorantů. Že by platila přímá úměra ?! Třeba ty zapšklý strážci v NP, který za třináct minut zlikvidovali třináct ohnišť v oblasti, kde se oheň rozdělávat nesmí. Další zapšklý, který v NP neumožněji ignorantům jezdit na lyžích, sněžných skútrech, motorkách, autech. Další zapšklý babky, kterým vadí, když se na jejich "kapesní" psy vrhaji neovladatelný psi nekapesní.... A mohla bych pokračovat a pokračovat a pokračovat... Ale nebudu, protože stačí se dívat kolem sebe, pustit si rádio, televizi, internet - nemyslím FB ani Instáč.
A ano, pokud je člověk, kterému vadí bezohlednost a arogance, zapšklý, tak zapšklá jsem. Klidně k tomu i babka.
*Kate* 158396
4.8.2022 14:41:37
"Ale lidi typu těch, co si klidně rozdělávaji ohníčky nedaleko lesního požáru v NP, lidí co přišli a přijdou o majetek, lidí co s tím požárem bojují s nasazením vlastního života a zdraví, to jsou ty správný borci, kterým všichni můžou... Ty jsou ty cool správňáci"

To je tvůj názor? Nebo čí? To tu někdo psal?~a~
Okolík 129526
4.8.2022 14:40:22
Koníčku v tomto příspěvku se vyjadřuješ jako hodně zapšklá babka.~d~
A věř, že zapšklým babkám (a dědkům) se takhle jevil "nový" svět, kterému už nerozuměli, již ve starověku....
Koníček mořský 156666
4.8.2022 14:36:02
Další věc, která mě fascinuje - jakmile se někdo ohradí nebo jen vyjádří k různorodé lidské bezohlednosti, tuposti či aroganci, okamžitě je označen za starého, zapšklého, vyschlého a zaschlého, nepřejícího, neukojeného, boomera nebo babču. No prostě ~6~.
Ale lidi typu těch, co si klidně rozdělávaji ohníčky nedaleko lesního požáru v NP, lidí co přišli a přijdou o majetek, lidí co s tím požárem bojují s nasazením vlastního života a zdraví, to jsou ty správný borci, kterým všichni můžou... Ty jsou ty cool správňáci ~z~

Já jsem o drzých mladých nepsala vůbec nic. Ve svém požehnaném věku totiž moc dobře vím, že arogance a nadřazenost jde napříč věkem i věkům. Mé příspěvky (pro tebe posty) byly odpovědi na zakladatelčinu otázku č.1, následně č.2
Monika 123907
4.8.2022 14:10:43
Blance a to fakt ten partner měl chuť sportovat se zánětem okostice? Já žiju v představě,že to hrozně bolí?A že logické řešení v případě pobytu v ČR je vrátit se domů a počkat,až bude líp ...
*Kate* 158396
4.8.2022 14:03:39
Nevím přece, kolik ti je, možná míň než mně. Ale ten tvůj post vyzněl jako by ho psala osoba, která má za to, že svět spěje jen k horšímu, drzé mládí všechno ničí a nenechá si poradit. Prostě boomer.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 2203  [Dalších 2143 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.