| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Turistika

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 2203  [Dalších 2133 >>]
Koníček mořský 156666
4.8.2022 13:54:28
Ale no tak, ono SE odpovídá !? Vždycky odpovídá někdo, takže takto odpovídáš TY. A kromě tebe tak odpovídají další ignoranti a aroganti, kteří ku své bezohlednosti nemají patřičnou argumentaci. Bohužel se s tím setkávám osobně nebo zprostředkovaně téměř denně a moc ráda bych odhalila čím to je. Pochybuju, že tím, že jsem se já někdy narodila.
*Kate* 158396
4.8.2022 13:40:57
"Zaspala jsem naštěstí ledacos. Ale i tak mám dojem, že dnes se blbost a bezohlednost (lidí mám na mysli) šíří jak lesní požár. A docela by mě zajímalo, zda je to přemírou mé informovanosti nebo všeobecnou přemírou blbosti, bezohlednosti a masovosti."


Na tohle se odpovídá:"OK boomer", ve verzi pro tebe: "Ale no tak, babčo".
Blanče 42184
4.8.2022 13:37:08
To jedl jen on:-). Mladý muž ve vývinu, který (pokud mohl kousat) si zaběhl po tréninku 20 km tam a 20 zpět k tetičce na štrůdl:-). Mlíko jsme normálně kupovali a spali jsme na místě, na nějakém tábořišti. Proč jsme vařili jen na ohni už si fakt nepamatuju, už v té době jsme vozili vařiče na suchý líh a později pak kempovací plyňáky. Stejně tak proč jsme to neřešili třeba polívkou - prostě byl živ o krupici. Přes den jsme jezdili na vodě - Labe, Jizera, Kamenice, občas nějaký výšlap, sportovní program.
Evelyn1968,2děti 6269
4.8.2022 13:34:17
To mě nikdy nenapadlo, jedině na zahradě nebo v kempu.
TaJ 81121
4.8.2022 13:27:41
Koníčku, aha, tak když na to koukáš takhle... já mám zase názor, že nikdo nejsme nicka, každý má něco, co umí dobře a je v tom lepší, než ostatní... kteří zase umí něco, co neumím já...a je jedno, z jakého oboru to je...jestli dotyčný umí skvěle vařit, nebo napsat knihu...obojí má smysl a může to být někomu prospěšné.
Koníček mořský 156666
4.8.2022 12:56:22
Zaspala jsem naštěstí ledacos. Ale i tak mám dojem, že dnes se blbost a bezohlednost (lidí mám na mysli) šíří jak lesní požár. A docela by mě zajímalo, zda je to přemírou mé informovanosti nebo všeobecnou přemírou blbosti, bezohlednosti a masovosti.
Já si teď po zaspání připomněla toho Čecha co onehdá v národním parku v Chile dostal chuť na jídlo z ohýnku v přírodě. Snad už to tam Češi zase všechno dosadili a zdárně to roste. Stromy mám na mysli.

Mě teď a momentálně jímá hrůza z každodenní propagace Stezky Českem. To zase budou davy chodících sebepoznávačů a bordelu v místech, kde doteď bordel nebyl. Ještě že to přes nás nevede.~d~
libik 142094
4.8.2022 12:27:13
Koníčku, mírně jsi zaspala dobu, dogugli si něco o vypalování a lesních požárech.
zerat 18305
4.8.2022 12:21:22
Myslím, že nezodpovědných lidí jsou mraky. Není to tak dávno, co někdo dával video, jak si nějaká rodinky v Chorvatsku na pláži zapaluje ohýnek a přijde k nim někdo s kbelíkem vody a oheň uhasí... Lidi jsou hloupí, omezení... nedochází jim, jak strašně rychle se může oheň rozšířit.
Ne, my oheň nezakládáme v tomto vedru na našem pozemku ani kdekoliv jinde.
Koníček mořský 156666
4.8.2022 11:15:55
Tak jasně, že občas někdo za humny způsobil požár. Hlavně to vypalování trávy bývalo ošidné. Nebyly křoviňáky, tak se vypalovalo. Občas se upálil i ten vypalovač. Ale trvám si na svym a to, že do přírody lezli většinou lidé, kteří k ní měli vztah a uměli se v ní chovat. Nebyla to bezmozková masa, která si zakládá na sobě a k tomu ohníčky v lese. Dříve byly všude výjimky, dnes je všude masa tzv. Hommo sapiens ~8~.
Violetina 107733
4.8.2022 11:02:35
No vida. Tak jsem už fakt napůl spala. Jsem ráda, že se zaliba a dovednost ve vaření na ohni nevytrácí. ~R^
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 2203  [Dalších 2133 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.