| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Vážím 100 kg - akce start

Akce start - Deníček
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 78041  [Dalších 78001 >>]
Iveta* 43070

Dobré ránko

7.2.2008 6:48:21
Zdravím z Ostravy a jen dávám lehce na vědomí, že dnes je novoluní - to znamená že je vhodný den pro odlehčený-jednodruhový den nebo půst.

Já se dnes budu ládovat jen mrkví. Aspoň doufám....:-D
Eowyn+děti 18936

Re: Krásné ránko!

6.2.2008 11:23:00
Ahojky, blahopřeju k úspěchům.

Já mám zdárně za sebou Betu a asnad i virozu, necvičila jsem od pátku, protože se nám tu doma pokoušela usídlit chřipka nebo tak něco. Manžel lehnul, já tak napůl. Tak snad už je to pryč a dnes se zase obuju do cvíča. Jsem zvědavá na to DVD z MF, píšete, že je fajn, tak se na něj vrhnu :o)
Naštěstí se na mě těch x dní necvičení nepodepsalo, váha je stejná jako v pátek, tak z toho mám fakt radost. Protože jsme byli v sobotu na slavnostním obědě a pak měla máma štrůdl upečený a v neděli babička bábovku a v pondělí máma opět dort, prtoože měla svátek, no jedna vražda za druhou, ale ustála jsem to :o)

Tak hubnutí zdar! :-)
mraveneček +2 39127

Re: Krásné ránko!

6.2.2008 10:18:51
Ahojky :))
Přeju krásný den :)) A gratuluji k úspěchům.Já cvičím, ale teď to spíš stagnuje...Také se těším až pokořím 6ku,ale nespěchám...
Dneska až prcek usne si asi zacvičím s Kynychovou a večer uvidím.

Možná prubnu břiš.tance.Už jsem zkoušela 2x.Jednou jsem měla pocit, že mi to docela jde a podruhé přesně opačný~j~

Všem držím palečky ať odhodlání vydržíR^
mikina 827

Re: Krásné ránko!

6.2.2008 10:15:09
Taktéž přeji všem příjemný den.
Taky ráno startuji na váhu, jestli už ta kila letí dolů, čekala jsem kdy to půjde večer pod 95, tak včera už se zadařilo. Teď zase budu čekat, kdy to půjde ráno pod 94.Takové věčné čekání;)
Teď každý den šlapu zhruba 10-12 min. na stepru a pak střídám cvičení asi půl hod.-pilates, posilování vlastní, nebo s Kynychovou a nebo bodyforming podle DVD.Necvičím akorát ve čtvrtek, to mám trénink a někdy to nezvládám o víkendu, pořád někde lítáme.
A od soboty nebudu na netu až do čtvrtka, teda pokud budeme zdraví, tak jedeme do Rakouska lyžovat, celá rodinka.Takže se omlouvám, že nebudu přispívat.
Lygie(Dan,Niky,Anička† a //) 53908

Re: Krásné ránko!

6.2.2008 9:06:15
Leni gratuluji!!!R^R^R^ Jen tak dál...
Lendul* 37206

Krásné ránko!

6.2.2008 7:26:29
Jak se máte, milé hubňulky?
Já jsem si včera zkusila cvičit podle nového DVD z MF Dnes a Kynychová byla dobrá, dneska ty svaly pěkně cítím. A co je důležité, konečně jsem pokořila tu 6! Takže dneska ráno 95,6kg! Já vám mám takovou radost!!!
Tak se tu ukažte a dejte o sobě vědět! ;)
Eowyn+děti 18936

Re: Pěkný večer...

5.2.2008 20:07:09
taktéž Ajce vše nej, má toho ted hodně, svátek, svatbu, narozky...hlavně buď zdravá a šťastná!!!




Eowyn+děti 18936

Re: Pěkný večer...

5.2.2008 19:59:08
musíš to vložit do formulky
(img src=sem vložíš celou tu zkopírovanou větu)
ale ne kulaté závorky, ale špičaté <>
uděáš je stsknutím spolu s pravým ALT (jsou vedle písmene M)
Eowyn+děti 18936

Re: Pěkný večer...

5.2.2008 19:57:06
Dášul, zkusím to, je to ono?


Dagmarka01 73900

Re: Pěkný večer...

5.2.2008 19:23:20
Ajko tak mi tam ta kytička nechce jít ,do příště se polepším .

Mám asi Jarní krizi NIC mi NEJDE!!!

Příjdu až budu mít lepší den.

PA
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 78041  [Dalších 78001 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.