| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 8700  [Dalších 8630 >>]
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.7.2024 13:42:09
Nejlepší by bylo nakoupit a pak to tam nechat. Ale to je poněkud neekologické.
Termix 105545
3.7.2024 13:20:34
K moři v létě jezdíme výhradně autem, protože bereme paddleboard, kajak, pádla, nafukovací člun ... to se nám nikam nevejde.
Minulý týden jsme letěli na tři dny na výlet v rámci Evropy a bohatě každému stačil jen malý batůžek. Letenky jsou takto výrazně levnější. A umíme letět celá rodina na týden jen s jedním palubním kufříkem. Jsme zvyklí za ty roky s nízkonákladovými společnostmi. Takže týden s příručním zavazadlem pro každého by bylo v pohodě, jen bychom neměli ty sportovní věci, bez kterých jet k moři nechceme.
Jerry G. 159407
3.7.2024 12:54:39
Na palubni listek frontu stat nemusi odbavis se online. Velky kufur je minimalne 20 euro navic k cene letenky. Pak nemusis cekat az kufry vylozi.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
3.7.2024 12:49:52
"Já spoléhám na to, že u moře si šaty a pantofle koupím"

no a pak to na cestu zpět zase musíš dát do stejného zavazadla, ne? nebo dokoupíš ještě kufr a pak odbavuješ kufr jen na zpáteční cestě? ~:-D
tohle chápu u kosmetiky (opalovací mléka, sprcháče...) nebo u věcí na blbnutí k vodě (nafukovačky, šnorchly...), prostě krámy za pár drobných co tam případně nechám, ale pokud to chci vézt domů, tak si na to musím vyhradit místo předem ~d~
Stará husa 154854
3.7.2024 12:12:11
My jsme teď byly třikrát po sobě v Řecku v osamělém rezortu, kde byl jen pidiobchod v hotelu s obludně předraženými věcmi. Obchody byly dost daleko, muselo se tam jet místním autobusem, což je dobrodružství, kterého se ráda vzdám.
Lenka Pražanda 128023
3.7.2024 12:03:28
Já spoléhám na to, že u moře si šaty a pantofle koupím, protože mají hezčí než u nás. Vzala bych si tak dvoje, víc ne.
X__X 145723
3.7.2024 12:03:08
nejsem zkušený letec, vlastně loni jsem seděla v letadle poprvé, ale deset dní u moře jenom s příručním zavadlem jsem zvládla. pravda tedy je, že jsem s sebou netáhla věci na blbnutí do moře. dcera teď letěla na pět týdnů na Aljašku a taky měla jenom příruční zavadlo. v ceně letenky měla dvě, ale přišla jí zpráva, že letadlo bude plné a to druhé stejně půjde do zavazadlového prostoru, tak si zbalila jenom jedno ~d~ jako je pravda, že při odletu na sobě měla asi deset vrstev oblečení včetně teplého ponča plus si cíleně vybírala hadry s velkými kapsami, které neváhala naplnit.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
3.7.2024 11:54:22
"krom toho v situaci, kdy s lidmi neleti vubec zadny kufr a leti jen lidi s prazdnym nakladnim prostorem, tak je to stejne uplne zbytecne - promichane kufry zustanou na letisti"

promíchání věcí v kufrech děláme taky... míváme dva kufry a v nich každý něco... ono se běžně stává, že se ztratí jeden kufr... mně stačilo, když jsem po příletu nemohla vymámit kočárek - slibovali, že bude čekat hned u výlezu z letadla, ještě v tubusu - ha ha ha... chvilku to vypadalo, že kočárek s námi vůbec nepřiletěl, pak teda se našel, ale úplně jinde, než měl být a myslím, že kdyby nešlo o kočárek a já nebyla dost umanutá, že ho chci hned teď, řekli by nám, že ho dopošlou do hotelu...
vlad. 38059
3.7.2024 11:39:50
Na dovolenou na týden v hotelu u moře úplně v pohodě, letní šatičky jsou skladné, svetřík nebo šál na večer, ručníky jsou v hotelu, kosmetiku, kterou mám ráda, mám i v cestovním balení, zbytek a mléko na opalování se koupí tam, i šnorchl by se vešel :-)
babi_ 48341
3.7.2024 11:08:02
Blanče, po ČR myslím nikde nepotřebuješ dlouho nosit litr a půl vody. Po pár hodinách (maximálně) se dostaneš k nějakému zdroji (studánka nebo civilizace). Jedině, kdy tolik vody potřebuješ, je spaní (a tedy vaření a mytí) mimo zdroj vody, a to si ji můžeš nabrat na poslední možnosti. I tak bych plánovala nocleh spíš někde u studánky, i ty turistické nocležní přístřešky tak bývají.
Osobně se pohybuji po horách i ve velkých vedrech s dvoudeckou, kterou průběžně upíjím a doplňuji dle možností, a samozřejmě piju i přímo ze studánek a na chatách. Ovšem spím na stará kolena už zásadně v ubytovacích zařízeních, takže nalehko - vaření, spacák apod. nenosím.
Pokud běhám přes vesnice, často ani žádnou vodu nemám s tím, že snad potkám hospodu nebo obchod, ale pravda je, že o víkendu je často všechno zavřené (hospody otvírají třeba až ve čtyři), takže už jsem několikrát poprosila o vodu lidi u domu co vidím přes plot - s tím nikdy není problém.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 8700  [Dalších 8630 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.