| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 8888  [Dalších 8808 >>]
babi_ 48341
5.7.2024 20:39:22
Jo, já potřebuju soulad, takže když se cítím šedivě, tak holt tak vypadám i navenek - bez líčení s šedivými vlasy v nevýrazných barvách oblečení (v létě typicky odstíny modré s bílou, v zimě hodně černé). Běhám v jasně oranžovém tričku, neb při běhu se cítím oranžově ~;)
babi_ 48341
5.7.2024 20:35:42
Blanče jasně, pokud potřebuješ pro svoji pohodu na cestách u sebe mít stále litr až litr a půl vody, tož ho musíš nosit a nezbývá, než to jedno kilo shodit jinde ~:-D
babi_ 48341
5.7.2024 20:33:43
Však já se snažím vypadat příjemně, ale ne líčením nebo barvením vlasů.
Stará husa 154854
5.7.2024 20:32:46
TaJ, mám to podobně. Nosím teda ještě zlaté náušnice a zlatý řetízek s měsíčním znamením, ale to vůbec nesundávám. Jako mladá jsem nosila hodně prstýnků, korálků a jiné bižuterie, teď už dobrých 15 let nic. Vlasy si barvím od cca 45, kdy mi začaly šedivét. Nejdřív jsem se nechávala barvit v kadeřnictví, ale jak mi začaly růst skoro bílé vlasy, tak to musím barvit co 3-4 týdny a tak často do kadeřnictví chodit nechci, chodím co 3 měsíce, když je tam co stříhat. Takže se barvím doma, mám jemné ne moc husté vlasy na mikádo po dolní čelist, takže to zvládám, kadeřnice mi to nijak nekritizuje. Ladit oblečení, ličit se apod. mě nebaví, dlouhé barevné nehty se mi nelíbí a už si ani nelakuju nehty na nohou, přestalo mě to bavit. Obočí mám taky prošedivěle, ale nebarvím si je, nějak jsem si na to zvyklá.
TaJ 81121
5.7.2024 20:23:08
Půlko, no, obočí asi budu muset časem taky nějak řešit, zatím mi ještě moc nešediví, spíš jen sem tam se objeví světlý chloupek. To uvidím časem, až to bude aktuální.
TaJ 81121
5.7.2024 20:21:41
Ropucho, jasně, já si vlasy barvím sama, používám tu pěnovou barvu Perfect Mousse, ta se nemusí nanášet pramen po prameni, ale vmasíruje se jako šampon, takže na doma je to super jednoduché, používám ji už léta. Možná by to profesionální rukou a barvou vypadalo ještě líp, ale musela bych pořád řešit odrosty a chodit tam každou chvíli, protože mi vlasy rostou hodně rychle a vysedávat u kadeřnice tak často by se mi nechtělo. Takhle si ty vlasy barvím klidně v deset večer a nebo brzy ráno, podle toho, jak se mi to hodí a tak často, jak potřebuju. Ke kadeřnici chodím třeba jednou za 3 měsíce, často i déle, když potřebuju zastřihnout délku.
Půlka psa 24064
5.7.2024 20:03:44
Právě proto chodím na to obočí, protože to mi šediví taky. Máme to v rodině. Můj otec s dědeček byli bílí už na svatebních fotkách ve 25 letech. Bílé vlasy i obočí a mám to po nich. Vlasy doma klidně i obarvím, ale obočí úplně ne a nechám to profíkovi.
Ropucha + 2 120300
5.7.2024 20:02:41
TaJ, nojo, to záleží, co kdo chce a v jakém rozsahu, v jaké kvalitě.
Něco lze zvládnout svépomocí, něco ne.
Vlasy mi barví kadeřnice tři hodiny pramen po prameni, to nemám šanci udělat sama, k profesionální barvě se nedostanu a ani bych to neuměla.
Obočí nějak provedu, nabarvím i upravím tvar, ale nejspíš by to vypadalo ještě lépe profesionální rukou a profesionálními nástroji.
TaJ 81121
5.7.2024 19:57:48
Půlko, jo, to chápu.
TaJ 81121
5.7.2024 19:56:57
Ropucho, přesně tak, nenosím žádné šperky, kromě snubního prstýnku...jako mladá holka jsem nosívala občas stříbrné řetízky a prstýnky, nebo barevné korálky. Ale teď mi to nějak nic neříká. Mám ráda jednoduché praktické oblečení (to tedy od mládí), minimum líčení a jednoduše rozpuštěné vlasy, to je moje přirozenost, nebaví mě trávit čas vybíráním a kombinováním oblečení, laděním se šperky, líčením a zase odličováním, chozením na nehty....akorát ty vlasy si barvím, protože to máme v rodině dědičné, že šedivíme hrozně brzy, měla jsem šedivé vlasy už v 16 a teď bych bez barvení byla skoro bílá...a taky jsou ty obarvené vlasy mnohem poddajnější, než ty bílé, neobarvené.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 8888  [Dalších 8808 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.