| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2000

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 6067  [Dalších 5897 >>]
pabaku 33234
6.3.2008 11:07:31
jestli je to trend, ale když jsem poznala před 17 lety manžela, naši společní známí měli 3 děti a přišli mi jiní. Nevím jak to napsat, prostě neznala jsem moc rodičů se třemi dětmi, vlastně oni byli jediní. Dnes je to jiné a připadá mi, že kolem mne velkých rodin přibývá, i když podle mne není rozdíl mít 2 nebo 3 děti. Rozdíl je mít jedno, nebo více dětí.
Já jsem tu skutečnost, že miminko už nebude ještě úplně nevstřebala, dávám tomu čas. Možná, kdybychom měli děti zlobivé, nespavé atd., dívala bych se na to jinak. Strašně vám holky fandím.R^
Leonie + 2 lvíčata 70868
6.3.2008 10:54:27
No počkejte holky, chcete říct, že vašim ,,chlopům,, ujely nohy????????RvRvRv
Kyti a 3 poupátka 7943
6.3.2008 10:53:01
No, Kačka se mi posledního 1/2 roku budí už tak jen jednou za noc, vyjímečně se nevzbudí vůbec... předtím to bylo 3x-4x ... a já se teď vrhám zase do toho všeho od začátku!!! No, řekněte, kdo normální by do toho šel dobrovolně~k~
Leonie + 2 lvíčata 70868
6.3.2008 10:44:57
Perdito, tak to si mě uklidníla, já myslela, že budu muset manžu přesvědčovat, že dvě jsou prostě dle dnešního trendu málo a budem muset pracovat na třetím. Což o to, to pracování je na tom to nejlepší:-D:-D:-DR^R^R^, ale Kyti, tys to trefila a já se tu válím u PC smíchy. Poslední větou si mě přesně popsala, tak takhle nějak to ted u nás je a tak nějak vypadám.....
Ale už je to lepší...:-D:-D~j~
Kyti a 3 poupátka 7943
6.3.2008 10:26:26
Ahoj holky...

Tak jsem zpátky od dr. ... od posledně jsem zhubla 10 dkg... sem blázen, fakt už teď jím daleko líp! Ale ani se nečertila, když jsem jí řekla, že je mi už líp...
UTZ mi sice dělala, ale zase nic nebylo vidět... my budem mít snad fakt tentokrát překvápko až do porodu ;)... na pondělí jsem objednaná na ten velký UTZ... tak snad třeba tam? Uvidíme...

Leon, prosím Tě, neměj žádné výčitky... neblázni...
To my s Ali jsme se asi pomátly :-D že do toho jdem...však jsem nedávno psaly, že přes rozum tohle rozhodnutí asi nešlo:-D tak nám holky pěkně držte palce !!! My vám budem ještě ty dvě tiše závidět, vy už budete v pohodičce a my zase nevyspalý, s kruhama pod očima ploužící se příšerky...~j~
perdita 3248
6.3.2008 9:21:08
Leoni, klídek, ne že bych další děti nechtěla, ale přijala jsem, že další mít nebudu, tak na to budeme aspoň dvě a budeme jim fandit:-D
Leonie + 2 lvíčata 70868
6.3.2008 8:11:06
Ali a Kyti, no to jsem teda mimo, vůbec o tom nevím, takže který seš Ali týden?
Holky nechcete mi snad říct, že je trend mít 3 děti... Já se raduju že to mám zdárně za sebou ale všichni kolem mě si pořizují třetí dítě. Já nechciiiiiiiiiii:-D:-D:-D
Né fakt, mamlá má rok a půl, a ještě jsem to nerozdýchala a začínám věšet fábory, že se konečně sem tam vyspím a i po zdravotní stránce je to jen lepší a lepší. No manžu bych stejně neukecala, takže asi zůstaneme u dvou....
Alena, 3x♀ 1037
5.3.2008 20:31:09
leonie, ty ses dobre mimo:-))))))))))
ale to je tim, ze jste byly akorat v tu dobu, co jsem to na sebe praskla v nemocnici na kontrole..

takze ti toho zas tolik neuteklo, neboj:-))
Kyti a 3 poupátka 7943
5.3.2008 20:27:19
Leonie, tak to je fajn, že to snáší dobře... už vidím sama sebe, jak by mi to vadilo!

Koukám, že jsme tě s Ali nějak vykolejily
~j~ , Ali má holky úplně stejně staré jako já... 01/2000 a 03/2003 ... a teď psala, pár příspěvků dozadu, že termín má 19.října...
Leonie + 2 lvíčata 70868
5.3.2008 20:21:16
Kyti okluzor snáší úplně super až tomu sama nemůžu vůbec uvěřit.

Alča je v tom? No a který týden a co a jak pište, přehánějte a kdy to prasklo atd. a jak máš velký děti (teda krom 01/2000?)
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 6067  [Dalších 5897 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.