| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2000

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 6067  [Dalších 5907 >>]
Leonie + 2 lvíčata 70868
6.3.2008 18:58:46
NO jo no, když se daří tak se daří. Já to asi vzdám a do třetího dítka nepůjdu, trend netrend....
pabaku 33234
6.3.2008 14:39:48
reakce a články četla také, proto stále sbírám informace.
Holky mějte se moc hezky, tady je tak krásně, úplně jarně, Kubíček jde na trénink, přijedou s Pavlem v 18.30, já pomažu domů už teď. Kubík jde v sobotu na závody do Prahy, tak maká:-) Plavání ve škole stále zvládáme, bála jsem se aby nemarodil více, ale rýmu nějak vždycky přes víkend ustojíme. Je strašně nadšený, už plavou kraula.
Kyti a 3 poupátka 7943
6.3.2008 14:29:47
Leonie, ne... neujely jim nohy... ale tak nějak k tomu naštěstí přitupovali, jako že další dítě ano... koneckonců u nás s tím dalším přišel první manža, já bych (i kdyby mi to vrtalo v mysli) si už asi ani netroufla to navrhnout... až pak, když on o tom jednou mluvil, tak to nakazilo i mně...

Marti, to jsi šikovná zahrádkářka!
S tím očkování nevím... nejdřív jsem byla pro... pak jsem tady na rodině někde četla diskusi i s negativními reakcemi (několik úmrtí dívek po tomhle očkování - tuším v rakousku, Švýcarsku?) Mám za to, že tam psala i Daniela, ale ta na nás nějak zapomněla ;(( Než to pro nás bude aktuální, tak o tom musím ještě něco pořádně pročíst... všude reklam spousta, člověk naví a fakt chce pro holky to nejlepší...
pabaku 33234
6.3.2008 14:14:47
Baumaxu nám tu v Ústí ulétla střecha. Jaké Ali pořizuješ muškáty, převislé nebo ty stojací:-)?
Alena, 3x♀ 1037
6.3.2008 14:11:17
ujelIIII samozrejme.

tady je za oknem krasne, sviti slunicko, ale venku je pekna kosa:(
marti, my byly s mamkou o vikendu zrovna na vichrici taky vyplenit, pro zmenu baumax, nakoupily jsme muskaty, primulky nam taky primrzly, ale uz davno kvetou krokusy, bledule a snezenky. a narcisky vypadaji, ze vykvetou kazdym dnem.. tak to tu kolem domu uz vypada docela jarne:-)))
pabaku 33234
6.3.2008 12:18:10
a chci se vám pochlubit, v sobotu o té vichřici jsme se vydali do zahradnictví ankupovat, neb jsem už tak natěšená na jaro. Vichřici jsme přestálli u mamky, kde jsem mezitím ostříhala babičku a v zahradnictví jsemopět řádila jak černá ruka, říká manža:-) Máme broskvoň, krásnou:-) Také meruzalku, z té jsem měla obrovskou radost, koupím ještě další keříky a budu z ní tvořit živý plot. Od kolegyně jsem získala převislou hortenzii, uchytila se mi zatím v květináči za oknem, ale myslím, že bude krásná.
Prostě už aby to vypuklo, včera mi pěkně nasněžilo na primulky:-):-D
pabaku 33234
6.3.2008 12:03:00
holky já bych brala i uřvaný miminkoooooo:-):-D
perdita 3248
6.3.2008 11:59:37
Kyti, klídek, kamarádka má tááák hodnňoučkou třetí holčičku. Celé noci už od porodu prospí, až teď, když jí byl rok, je taková nespokojená. Chodit se jí potfůrce nechce, nudí se, ale je to zlatíčko R^
Alena, 3x♀ 1037
6.3.2008 11:54:42
nohy jim ujely cilene :-D
ale jak rika kyti, rozumove to oduvodnit nejde...
pabaku 33234
6.3.2008 11:10:40
holky co říkáte na očkování proti karcinomu děl. čípku. Pro mne je to aktuální s Barunkou. Za 14 dní jde poprvé k dr.
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 6067  [Dalších 5907 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.