| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2000

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 6067  [Dalších 6007 >>]
Kyti a 3 poupátka 7943
21.3.2008 9:49:25
Ahojte holky, včera jsem byla na semináři až do 19:30 .. přijela jsem dom úplně hotová...

teď mě bolí hlava a začínám smrkat, krk stále stejný... prolívám se teplým čajem..

Jo a .. se mi dneska zdálo, že se nám narodil kluk... .. no, fakt jsem zvědavá... neb nedávno se mi zdálo o holčičce
;)
Janina&2 6551
19.3.2008 11:09:36
Dani,
no nediv se, ze jsem Ti z hezke Noemi udelala hned modelku Naomi. Je to hezka holka, samozrejme po mamince, ze (u nas maji deti vsechno positivni samo po mamince)~j~
to s ptackem nezavidim, jednou jsem mela vyblinkanyho ptacka na topeni :-©
hele, az bude vic casu ozvu se Ti na mail, at mi muzes poreferovat o zkusenostech z ceske skoly.
Marcel bude poznavat ceskou kulturu mimo rodinu o prazdninach tyden na hokejovem kempu. Uz se desne tesi. Dalsi rok pak najdem nejaky letni tabor ... uvidime.

Leonie,
s kojenim uz problemy nemam nebot nekojim. Problemy nebyly jako takove, jen desne bolesti.

Kyti,
brzo se vystonej. Ja mela pred 3 tydny anginu s horeckama, po 3 dnech doma mne milacek odvezl na pohotovost, dostala jsem ATB a od te doby mne ale porad v krku poboliva ... tak bych asi mela k dr. jenze to ja delam jen az kdyz jsem na umreni;((;((
Leonie + 2 lvíčata 70868
19.3.2008 8:49:41
Ahoj holky, fotečky krásný, maličkej v kyblíku je úžasnej.

Janino a co máš problémy s kojením nebo co?

Jo Dani, některý fotky jsem už viděla - hlava mapa, nějak jsem na to zapomnělaaaa. To bude asi tím, že si tu douuuuuho nebyla
Kyti a 3 poupátka 7943
19.3.2008 8:26:24
Ahoj holky... krásné fotky!

Já jsem něka KO, není mi dobře, začalo mě bolet v krku, jak když to na mně hodí ;(( snad se z toho nějak vykřešu.
Janina&2 6551
18.3.2008 22:20:11
Danielo,
ohledne psaciho pisma - u nas jsou naprosto jina pismenka nez v CR. Neter chodi do skoly ve Francii a ty maji taky zas neco jineho. Mate podobne pismo s CR? Aby se to pak Naomi nepletlo.
Do skoly v CR prihlasovat nebudu. Vim o moznosti individualni studijniho planu, jen nevim z jakeho duvodu bych to mela delat. Z tech zkousek se mozna nevyvliknete, protoze jinak Naomi myslim nemuze postoupit do dalsiho rocniku. Nevim to jiste, nezabyvala jsem se blize skolnima vyhlaskama. Knizky si treba nekdy muzu koupit i tak, kdyz bych je opravdu potrebovala - ja nepatrim k tem matkam, ktere ziji v cizine a berou v CR porodne, materskou ci jine veci (ted to nemyslim nijak zle na tebe, neznam te).
Janina&2 6551
18.3.2008 20:51:09
sorry za tu hnusne velkou fotku, to jsem netusila co to bude za obra
Janina&2 6551
18.3.2008 20:49:26
tak pridam stare fotky, nema silu na ty nove, jdu se placnout k tv a hlavne najist, dnes jsem mela jen jednu housku nekdy kolem poledne

Justus v kybliku foto z 06/2007



krmeni odsatym mlikem (u kojeni mi do smichu nebylo)



Marcel v sobotu na zapase
Janina&2 6551
18.3.2008 20:31:08
Danielo,
nikdy jsem ho do ceske skoly nedavala, ani tu zadnou nemame. Me by z toho pak kleplo, ja se s nim nic ucit nehodlam. Me fakt staci, ze se domluvi a kdyz by nekdy potreboval cesky psat, tak se to nauci na kursu. Jen bych chtela, aby zacal vic cist cesky (tim se nauci i psat, protoze to odkouka). Jen bohuzel nemam prehled, co by osmiletyho kluka bavilo cesky cist.

HOlky, co mate kluky - co tak ctou? Date mi nakej tip na neco ceskyho? Muj je knihomol po mamince, ale zatim na nejradsi Tim a Struppi (to ma vse co vyslo) a Harry Potter ... to zatim louska prvni knizku.
Janina&2 6551
18.3.2008 20:15:25
tak se prave beznadejne snazim vlozit aktualni fotku do myho alba na rodinku, porad chyba :(
zkusim to pozdeji az tu nebude tolik lidi a server bude zase stihat


Janina&2 6551
18.3.2008 18:51:23
Leonie,
ja taky v praci byla, ale Justusovi je ted teprv 10 mesicu ...

kouknu na ty fotecky :)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 6067  [Dalších 6007 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.