| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2000

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 6067  [Dalších 5997 >>]
Leonie + 2 lvíčata 70868
18.3.2008 18:45:49
Janino a Danielo, co takhle sem poslat každá aspon jednu fotku dětí, nebo s dětmi. Danielo, ty si v deníčku, ale žádný fotky tam nemáš.... Já fotek hafo...
Co vy na to? I já sem sem tam vkládám nějaký fotečky, i když je třeba nedám hned do deníčku....

Janino, máš pravdu tady to žije nejvíc asi už jsou všechny maminy v práci, co mají 8-leté děti
Janina&2 6551
18.3.2008 18:39:03
Danielo,
bydlime primo v Norimberku, v centru jsem za 10min pesky. K te hubebce - platila jsem za 30min tusim 12,50€ a co jsem s kym mluvila, tak komu deti chodily hrat na nastroj, tak platil vic.

Leonie,
ja se obcas vyskytla na srpnu99, ale tam nikdo nechodi a tak jsem koukala jestli je nektere z diskusi podobne starych deti aktivnejsi ... no a tak jsem tady :D

holky,
byli jsme ve meste s tatinkem ... jezisi, on by zas koupil detem celej kram, jeste ze nebylo tolik casu, musel s MArcelem na hokej - ten dneska bude s jejich oddilem uvadet ligove hokejisty na led, takze zazitek.

v ikee jsem byla naposled v unoru na cernaku a zjistila jsem, ze i tam plati moje family karta.

dneska tu taky trochu ficelo, ale neni to tak desny jak minuly tyden a spizek taky poletoval .. .at uz je jaro, minuly tyden se mi roztrhli jedny zimni boty (jinak bych je taky nosila jeste 10let!) a na kozacku mi milacek dneska prislapnul a odlepila se mi podrazka - tak az bude na lehci boty muzu je odnest na slepeni ... nechce se mi tam sedet bez boty a cekat az to udelaj ~j~
Leonie + 2 lvíčata 70868
18.3.2008 17:17:03
Vzala jsem holky a kola a vyrazily jsme do obchodu, máme to kousek, pak nás s Lucy napadlo se kousek projet a to jsme neměly dělat. Ještě jsme se zastavily na hřišti, že tak dali nový prolízačky... Rozfučelo se jak blázen, že to málem Viki (pápěříčko) odneslo. Dokonce jí to taaak porazilo, že spadla na zadek, začalo lítat něco jako sních a už jsme valily domů proti vichru-hrůza. To byl blbej nápad

Dani, není to špatný nápad s tím srazíkem, aspoň bych tě lépe poznala. Jak dlouho budeš v Ostravě? Od kdy do kdy?
Kyti a 3 poupátka 7943
18.3.2008 16:23:56
Ahoj holky... zdravím Janinu...

tak jsme zubaře úspěšně zvládly... Dany nic, já prasklá plomba - tedy už opravená a malá jeden kaz ;((... no, nechala si ho naštěstí opravit, tak za to pak dostala nové rukavičky na kolo ;)

tady teď chumelí jak o život Rv to už teda nemuselo, když celou zimu nic ... blééé...:-©
Alena, 3x♀ 1037
18.3.2008 16:17:07
tak pozor!
v brne se ikea stavi na patro taky!!!
a prej bude nejvetsi v cr. to jsem zvedava, chacha.
a navstevu za soucasneho stavu bych ani nedoporucovala. je to des a utrpeni pres tyden, natoz o vikendu.. parkoviste napul zavreny, vchod a vychod provizorni, zima je tam v restauraci, nedavno jsem tam byla na obede a litovala, ze jsem kabat nechala v aute. jak to predelavaj na patro, boky maji zakryty jen plachtami, coz je izolace nulanula nic.
toz rozhodne do ostravy!!!
ja ti pak povim, az bude dodelana tadyR^
ma choroba se uspesne rozmaha, polykani uz je utrpeni, mluveni taky. zitra mazu k mudreRv
Leonie + 2 lvíčata 70868
18.3.2008 14:13:29
Do Ikei se zase chystáme, nedávno jsme byli v Brně ale tentokrát chci do Ostravy, ta je i prý na patro...

Janino a jak ses tu octla když máš klučinu srpen 99? Teda spíš jak si nás našla? (ježiši, snad si to nevezmeš zle....)
pabakuku 11900
18.3.2008 14:08:49
byla také v sobotu, paráda, vzhledem k tomu, že jedeme do Praktikeru, kde sjou 20% slevy na vše, stavíme se i v Ikee, já koupila tu poličku jak nejsou vidět úchyty a asi koupíme ještě jednu. Jinak ty barvy ručníků a cena 34 je suprová. Mám krásně žluté a zelené. Také různé blbůstky jsme pořídili. No paráda.
Díky za tu otevírací dobu!
Peti+2 (12/99,05/04) 39253
18.3.2008 13:37:41
Ahoj,
zdravím Janinu. To tvůj syn není o moc starší než ti naši kuliši. :-)

Alčo, co choroby, už jste lepší?

Marti, co máš vyhlídlého v Ikee. My byli o víkendu na Čerňáku a zase jsem neodolala, auto plné, M šílel.
:-)
Janina&2 6551
18.3.2008 13:12:11
Justus se probudil, tak bezim. Nakouknu zas vecer.
Janina&2 6551
18.3.2008 13:11:06
Leoni,
MArcel je 08/99, ale chodi taky do druhe tridy (tehdy tu bylo, ze deti narozene do konce cervna jit museli, on si mohl vybrat a nechtel, tak i kdyz srpnovej chodi taky do druhe tridy).

pabakuku,
svatek tu je v patek, pak sobota zas otevreno a nedele+pondeli zavreno.
koukala jsem ti na ikeu, v Drazdanech maji otevreno po-cr 9:30-21:00; pa+so 9:30-22:00; restaurace otevrena uz od 9:00 ... to koukam jak se tam maji - u nas vsade zavrou ve 20hod :( bavoraci jedni ... my bydlime v Norimberku.

Danielo,
no to mate prazdniny tak mezi nasima svatkama. mame ted 2 tydny velikonocni a pak od 15.5. 2 tydny svatodusni.
hudebni nastroj - Marcel hral na keyboard, ale od zari toho nechal, protoze ma 3x tydne trenink na hokej, tak to mi staci (pokazdy mi to sezere 3-4hodiny casu). trenoval hrozne malo, ale u holek je to mozna jine. no a ja jsem nedusledna matka. ja se taky az vecer v 21hod ptam, jestli ma naky ukoly~g~
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 6067  [Dalších 5997 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.