| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2000

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 156  [Dalších 126 >>]
Mili+5 20018
12.11.2005 19:17:32
Dnes ráno dostal Vašík horečku, měl 39,5, po paralenu mu klesla, ale teď večer ji už měl zas, tak znovu paralen. Nevím, co mu je, prý ho nic nebolí, v krku nebo tak, jenom je mu celkově špatně, když mu stoupne horečka. Tak doufám, že je to jen chřipka(hlavně né ptačí) a brzy přejde. Čekám, kdy onemocní další, pokud to chytí malá, tak to bude blbé, protože se nedávno sotva vylízala ze šesté nemoci.
Katka,Kuba,Danča 32059
12.11.2005 8:45:43
Tak Kuba už začíná trochu mluvit.Jeho první věta byla:"Ty jsi moje blbá Daniela." Tak prosím miluje svou sestru:-)

K těm hrám,my máme CD Beruška,Gordi v říši her,Malý špión,Čím budu z levných knih a pak ještě Hry a písmena.Už si teda nepamatuji,pro jak staré dítě to je,ale hodně se toho z toho naučil.Ale na netu to určitě je.
No a z těch her má Taxi a ještě nějakou podobnou hru a ty teda u nás zrovna vedou.
Mili+5 20018
11.11.2005 19:13:52
Děkuji, zrovna jsem něco od terasoftu objednala, zkusila jsem Začínáme z češtinou Slabikář pro nejmenší. Na ten Dětský koutek jsem také koukala, ale ten je přeci jenom dražší. Ale myslím, že pokud se nám bude líbit to první, přijde řada i na Dětský koutek:-)))
Mili+5 20018
11.11.2005 14:47:52
Díky Milado, zkusíme to.
Mili+5 20018
11.11.2005 9:55:10
U nás starší brácha dost hraje, taky se mu to snažíme různě omezovat, a tak Váša chce taky hrát, ale zatím nemáme skoro žádné hry pro něj vhodné. Koupili jsme mu hru Včelka Mája, ale potřebovala bych typ na nějakou hru pro 5 leté, aby byla nejen zábavná, hezky nakreslená, ale také trochu didaktická, aby se v ní třeba učil písmenka, jednoduché počítání apod.
Nevíte o nějaké, případně i www stránky, kde by se takové hry daly najít a objednat?
Katka,Kuba,Danča 32059
11.11.2005 9:20:48
Mili,díky.Cukrárna to jistila:-)

Kuba má taky období,kdy chce chodit po o,teď zrovna máme to spací.Podle mýho když zjistil, že doma jde taky spát a trvám na tom a když usne,tak spí dýl než ve školce,tak si v té své hlavičce uvědomil, že ve školce se spí míň a že to tam nějak přežije:-)si myslím

A na počítač malej chodí už dlouho,dřív byla scéna, když měl hru ukončit,tak ho párkrát měl zakázanej,teď už se domluvíme třeba na hodině a dokonce ho sám vypne,tak abych to tady nezakřikla.
Ale přes týden se na něho nedostane,tak obvykle chodí hodinu v sobotu a hodinu v neděli.A teď když je nemocnej,tak to má povolený na dýl.
Katka,Kuba,Danča 32059
11.11.2005 9:11:16
Taky koukám u vás zaručeně funguje předávání chorob na druhé:-(

Kuba ještě nemluví,ani nevím, jak dlouho bude brát antibiotika,protože ještě máme druhou lahvičku sirupu v lékárně.ale v pondělí jdeme na kontrolu.Teď přišla malá a zdá se mi, že taky nějak chraptí,tak doufám, že to nic závažnýho nebude.

Tak to u nás v yamaze je přeplněno,nakonec nás dala paní ke starším dětem,prý malá vypadá starší, mi bylo řečeno.Výškou tam zapadáme,ale jediná tam neumí ještě mluvit,ale naštěstí to moc nepotřebuje:-)
Ale je možný,že o hru na nástroj je menší zájem.
Mili+5 20018
11.11.2005 8:58:59
Teda to máte trápení s nemocemi, přeju brzké uzdravení.
Katko,moc hezký kluk a ten Bořek, no to je paráda.Vašíkovi se Bořek také moc líbí, to je zajímavé, pohádko o sravebních strojích a jak na děti zabírá, teda aspoň na kluky:-)))
No, Váša už si to s tím spaním ve školce nějak rozmýšlí, zase chce chodit po o.
Chtěla jsem se zeptat, jak to máte s PC.Pouštíte ty naše 5leté hrát hry ?
Katka,Kuba,Danča 32059
11.11.2005 1:07:42
Do yamahy chodím s Daninou,myslím první krůčky to jsou.
Flétnička a u nás?Nestraš.Z každé strany máme 1 malé dítě a pod náma neurotickou sousedku.Já už pomalu děckám zalepuji pusu, když jdeme ven, aby nevzbudily některé spící dítě na pavlači nebo nenaštvaly sousedku.A když si chceme s manželem popovídat,tak musíme zabednit okna:-)Z pavlače se ozývá pořád pšššššššššššt,tak doufáme, že je to pouze na to dítě:-)S flétničkou by nás zcela jistě vystěhovali:-)
Katka,Kuba,Danča 32059
11.11.2005 0:37:31
Nakonec jsme šli jen k dětské(teda manžel šel s Kubou,mohl si vybrat mezi doktorkou a yamahou a volil menší zlo pro sebe:-)),nic nevím, prý doktorka nic neříkala,dostal antibiotika a do dneška nemluví.Dneska mně šeptal, že prý už ho nebolí hlava ani v krku,tak si netroufám odhadnout,kdy se mu hlas vrátí.Ale už stihnul nakazit i mě,pěkně mě bolí v krku a rýmu nemůžu ničím spustit.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 156  [Dalších 126 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.