| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 25678  [Dalších 25648 >>]
Naja & holky 7/04+5/07 14619

Re: Re: Re: Re: Re: Burizony

24.4.2005 12:26:41
Někdy mě starší lidé taky štvou. Naposled jsem musela do lékárny, řada jak blázen, Beáta venu v kočárku a ještě začala plakat. Vešla paní důchodkyně a suverénně se předběhla úplně do předu, že prý nemá čas. Normálně (a jak jsem klidné neprůbojné povahy) jsem se do ní pustila. Že já taky nemám čas, venku malé dítě....Necekla ani slovo a šla si hezky do řady.
S tou těhu kamarádkou, to je tedy taky něco. Baba jedna.
shakira7 14417

Re: Re: Re: Re: Burizony

24.4.2005 12:14:01
no Slívo, chudák ta kamarádka, to je hrůza

mě zase nedávno předběhla jedna baba na úřadě, a to jsem měla Daníka na ruce ! nebylo jí to blbý, já už jsem z období, kdy jsem byla těhotná, naučená, že se jen tak nenechám, tak jsem za ní volala, ona se jen ušklíbla, tak jsem šla za ní i dovnitř a dopadlo to tak, že paní za přepážkou si myslela, že předbíhám já, ale vysvětlila jsem jí, jak to bylo, tak na tu babu taky nadávala, nicméně ta už byla vyřízená a dávno pryč, tak jí to bylo šumák

ale tuhle zase v hypernově, když jsem šla ke kase do deseti položek s kočárem a přede mnou vrchovatý vozejk, tak jsem taky na paní zavolala a ta se omluvila a odjela do fronty vedle

holky, co máte v postýlce za prostěradlo? my máme to froté, jenže Daník spí rád v pozici housenky a tak má vždycky hrozně otlačenou tvářičku a asi to je i nepříjemný na tom spát, ne?
Dracena 28346

Re: Re: Re: Burizony

24.4.2005 11:34:55
Ahojky, my už burizony dáváme, je to jen čistá neochucená rýže a nic víc (ani sůl), taky to nemá žádnou chuť :-)). Přidávám to jako vložku do přesnídávek nebo do jogurtů nebo i do hlavního jídla na zasycení. Krásně se to rozmočí a je to měkkounké. Nesmí se ale povařit, pak by se rozpustily.
Rybu jsem ještě nedala.
Dnes jsem dělala květák+brambor+mrkev+hrášek+pažitka, ale malá toho snědla strašně málo, navíc má u jídla strašně hodně práce (sundávání ponožek, , zkoumání sponky u kšírů atd...), tak nevím, jestli mi vůbec někdy vyroste... Ona by nejradši byla živa jen z mého mlíka :-))
Belaa+Lucie1.7.04+Dany2.10.00 24878

Hezkou neděli

24.4.2005 10:10:37
Holky zdravím vás, docela tu obdivuji, že se tady večer scházíte. Mě než to něco přidá k příspěvkům, tak to tak trvá, že byh si s vámi moc nepokecala :o(

Ale je fajn si tady přečíst ráno příspěvky. A kdyby jste chtěli pokecat večír rychleji, tak se dá vytvořit na chatu místnost, kde budete jen vy teda my :o)

Dneska mě Lucinka překvapila, naučila se vylézt na postel a i slézt, myslím na manželskou. Tak má další zakázanou místnost :o(

Tak hezkou neděli a snad večír pá

Ps: moc hezká fotečka :o)))))
Slíva 17593

Přestavby

24.4.2005 9:53:07
Tak další samomluvný příspěvek - právě jsem čásečně vyklidila spodní police knihovny, snad se to nezřítí tím, jak se změnilo těžiště, je to takové vratké... Teď jen přemýšlím,kam dám peřiny, protože knihy jsou v peřináči :-) asi daruju ségře vaničku, stejně koupeme ve velké vaně. To jsou přesuny! Určitě to není ještě finální, to dítě stoupá čím dál výš :-)
Slíva 17593

Kojení dvou dětí

24.4.2005 9:50:45
Naše sousedka přestala starší dítě kojit během těhotenství - schválně, protože nechtěla kojit obě děti, tak aby se nepraly. ALe už jsme slyšela i o mamince, která kojí obě děti, protože to starší je dost alergik. Já si myslím, že to musí být pro organismus dost vyčerpávající.
Slíva 17593

Re: Pěkné nedělní ráno!

24.4.2005 8:20:53
AHoj holky, právě mi psala kamarádka mail, brzy bude rodit a bříško má teda pěkné, a musím vám napsat, co se jí stalo - v tramvaji ji seřvala nějaká starší žena, že ji má okamžitě pustit sednout, protože ji bolí nohy a těhotenství není nemoc, ale normální stav. Vůbec se prý nevzmohla na odpověď. Rozbrečela jsem se (no jo, hormony) a raději vystoupila. Teď už se tomu prý směje, ale mně je pro změnu nanic, jak jsou lidi hnusný, to fakt nechápu. Je jasný, že takovýhle krávy útočej na slabší, na nějakýho urostlýho chlápka by si asi netroufla..

Právě jsem posnídala Zlaté polomáčené, a to mám v lednici ke snídani připravené rozinkové jáhly... Na ty dojde za chvíli.
Naja & holky 7/04+5/07 14619

Pěkné nedělní ráno!

24.4.2005 8:02:07
Ahoj!
Teda Čuti, koukám na Tvůn příspěvek - je z 0,41! Co v tu dobu děláš ještě u počítače?:)) Ty jo, to bych nedala:)
Jo a co CHr? Musíme se na SOláni kouknout na to "Jak se máš", a co lezení? My jsme momentálně u Paci paci. NO budou se aspoň doplňovat.
Sirrko, jasně, že to zvládnete! Je to fakt pěkné. TO bude fajn, řešit zase ty těhu problémy. Náhodou mi je po tom smutno. Bylo to úžasné období + i s vykecáváním na rodince:) Na to se nedá zapomenout:)
Čuťas,Váša a Šáša 15244

Naji

24.4.2005 0:41:52
tak Bea má úplně stejnou fotku jako Chrusťa.... já to pořád říkám, že je to souznění o:)))))

KAtko, já řepu dávám od 6.měsíců- vařenou a žádný problém nebyl . U nás je problém po špenátu, škaredě se mi oprudil. Rybu už Ch. měl, v nějak hotovce od Hippu, dokonce na svačinu ( hlídal m. a otevřel první skleničku, která byla po ruce )
shakira7 14417

Re: Re: Re: Re: Burizony

23.4.2005 22:27:46
Naji, moc hezká fotka s potápníčkem, je šikulka :)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 25678  [Dalších 25648 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.