| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 34666  [Dalších 34626 >>]
Senedra 14756
11.1.2012 12:57:41
s hlodavcem neporadím, to tak papoušek nebo rybičky.

FB - stačí mi, kolik času trávím na ICQ, jenže to dost využívám na koordinaci rodinného provozu.

Včera u nás byly slzičky, Dita přitáhla první trojku - trubka - měli namalovat dva obrázky podle textu a ona namalovala dvakrát ten samý. Njn, chybami se člověk učí. Asi jí to lehce kleplo přes prsty, má pocit, že je hvězda a nedává občas pozor.
lydushe + 3 háďata 3538
9.1.2012 15:00:27
Bizu je fakt, ze FB je velice silny marketingovy nastroj. Taky ho obcas vyuzivam, ale ne tak naplno, jak by se dalo. Je mi to jednoduse trapny.
Kamos ale treba dela u jedne pojistovaci spolecnosti a tam pry meli skoleni jak ma takova firma vystupovat, jak byt za kamarada a apod. Takze asi jako jo no.
Taky musim nejak odfiltrovat praci ze soukro stranek, ale to uz neni FB...
lydushe + 3 háďata 3538
9.1.2012 15:00:23
Bizu je fakt, ze FB je velice silny marketingovy nastroj. Taky ho obcas vyuzivam, ale ne tak naplno, jak by se dalo. Je mi to jednoduse trapny.
Kamos ale treba dela u jedne pojistovaci spolecnosti a tam pry meli skoleni jak ma takova firma vystupovat, jak byt za kamarada a apod. Takze asi jako jo no.
Taky musim nejak odfiltrovat praci ze soukro stranek, ale to uz neni FB...
Bižu 27203
9.1.2012 11:54:23
Lydu .. u nás ve škole mají taky kolegové profil. Mají tam třebas Karel Novák škola ... vcelku to nechápu, jsem tam inkognito .. ale na druhou stranu - mají přehled :). Děti si neuvědomují, že daly přátelství učiteli a stejně si tam píšou všechno.
lydushe + 3 háďata 3538
9.1.2012 10:30:26
á dítě bylo rychlejší než já s odesláním příspěvku :-o
lydushe + 3 háďata 3538
9.1.2012 10:29:30
Arnoldko gratuluju k rozhodnutí ~R^

Morčata naštěstí ve dne chodí a v noci spí, takže na tohle taky dobrý.
Taky beru morčata z CHS máme jednoho papíráka dokonce :D

Moje sestřenice má taky chov, spíš na mazlení, baví jí to, tak první morčata jsme měli od ní.

Svaťo to je docela hustý s tím pracovním profilem ~a~
lydushe + 3 háďata 3538
9.1.2012 10:29:10
Arnoldko gratuluju k rozhodnutí ~R^

Morčata naštěstí ve dne chodí a v noci spí, takže na tohle taky dobrý.
Taky beru morčata z CHS máme jednoho papíráka dokonce :D

Moje sestřenice má taky chov, spíš na mazlení, baví jí to, tak první morčata jsme měli od ní.

Svaťo to
arnoldka,Matěj05, Honzík08 24798
8.1.2012 21:02:47
Jo a jeden bude Rambo a druhý Zoro~t~ kluci už to mají rozplánovaný:-)
arnoldka,Matěj05, Honzík08 24798
8.1.2012 20:59:20
Holky, moc děkuju za vaše názory, nakonec jsme opravdu rozholi pro morčátka, ve středu si teda jedem pro dva morčecí bratry, v úterý by měla přijít klec, tak jim připravíme domov. Snad jim u nás bude dobře a kocourovi vysvětlíme, aby je nesežral...
Rozhodla jsem se nekupovat je na blind v obchodě, našla jsem chovatelskou stanici www.morcata.cz/cavia-bohemia/ , tak bráchové Windigo a Wito budou naši:-) paní mi je ve středu přiveze do PRahy. Pak poreferuju, jak se u nás zabydleli a taky jestli se kluci starají, tak jak naslibolvali, nebo jestli to všechno dělám já...
Radosl 29457
8.1.2012 9:19:51
Ahoj :-)

Bizu ja vim co je FB, jen to taky ignoruju, takze asi neziju. Dokonce i nase Renca po nejake zkusenosti s FB svuj pofil zusila a vratila se kecat s kamoskami na Skype. Takze jsme mimoni cela rodina. Docela me dostalo kdyz jsem slysela jednu znamou rikat detem jejiho brachy, ze budou muset nejak vyridit, aby se ji v profilu nezobrazovali, ze pouziva fb i v praci a musi byt po klienty dostatecne vpoho a cool a oni ten repre profil proste narusuji.

Katko, nase holky si pres me intenzivni bojkotovani vydobyly krecka dzungarskeho, meli jsme ho asi dva roky a nakonec jsem ho mela i rada. Velka vyhoda treba proti morcatum je, ze nikdy nesmrdel, cistili jsme piliny jednou za tyden az dva. Obcas jsme ho vytahli na nejake to pomazleni, navolno po dome nikdy nebehal, uz bychom ho nenasli. Neni to zadny ochoceni schopny kamos, ale takova heboucka blboucka myska. Moji kamaradce jejich krecek prekousal pod zabudovanou linkou kabel od mycky. Nevyhoda je, ze by asi nemel byt s detma primo v jejich loznici, protoze v noci dela docela kraval, to bude problem vsech hlodavcu kteri jsou aktivni v noci, to je treba zjistit.Ten nas byl nejaktivnejsi mezi 21 a 24 hod, vlezl do takoveho toho kola a bezel a bezel.. jako forest.

[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 34666  [Dalších 34626 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.