| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 17337  [Dalších 17287 >>]
Lenka+Pája04/07+Janička09/09 50222
30.1.2014 21:02:23
2.pokus... a jestli to teď nepůjde, tak nic :-)
img src=
Lenka+Pája04/07+Janička09/09 50222
30.1.2014 21:00:59
zkouším vložit foto, ale moc si to už nepomatuju...
Lenka+Pája04/07+Janička09/09 50222
30.1.2014 20:53:04
Ahoj holky, tak co dnešní vysvědčení???
my máme až na dvojku z matiky, samé jedničky.. a jak jste dopadli vy ostatní? ~;)
adriM+M+N 55217
14.1.2014 22:02:30
Ahojky holky,
Zuzi jsem moc ráda, že se to vyvíjí tak dobře, ať už je jen a jen lépe ~R^
Míša se zatím drží, akorát Nikolka měla minulý týden šestou nemoc, tak byla poprvé nemocná a hned tak pořádně - vysoké horečky, snad bude mít zase nějakou dobu klid.
Leni moc hezká fotka opravdu ~R^
Vánoce u nás byly moc fajn, je to fakt super jak tomu ti naši dubňáčci už rozumí, těší se a užívají si to.
U nás byl nej dárek elektronická stavebnice:
http://www.zbozi.cz/vyrobek/teddies-tajemstvi-elektroniky-180-experimentu/?seradit=nejlevnejsi
pak měla samozřejmě radost z té hry elektronické Maxipes Fík a taky jsou moc fajn tyto hry:
http://www.lucieernestova.cz/kategorie-produktu/detske-hry/
MY koupili ty veselé- jsou to 4 hry a ve skříni mám ještě dobrodružné, to dostane asi na vánoce.
Ty tři věci byly teda u nás top a hraje si s tím ještě teď, což je u nás zázrak.

Tak napište zase vaše tipy co se dětem líbí a s čím si hrají ať máme inspiraci na narozeniny, budou tady cobydup:-)
I když možná to nebudu muset moc ani řešit, nejspíš budeme muset koupit větší kolo, tak mi bude stačit jeden, dva tipy pro rodinu.
Ema + 2 56937
8.1.2014 8:53:58
Leni, krásná fotečka, vypadáte spokojeně!

Ema + 2 56937
8.1.2014 8:52:57
Zuzi, mám velkou radost, že to jde u vás k lepšímu. Přeji, ať je to už jen lepší a lepší.
Ema + 2 56937
8.1.2014 8:52:23
Díky holky~x~ Na miminko už se moc těšíme. Akorát samozřejmě mám obavy, jak to budem zvládat. Maesto, napsalas to výstižně, bude to občas asi o hubu, zvlášť když budou děti nemocné, tak jak dosud letos jsou. Fakt pořád něco, ikdyž nic vážného, ale neustále je někdo nachlazený a to pořádně. Takže jsme nevyspaní, nedovedu si představit mimčo k tomuhle. Ale snad bude líp.

Veru, taky blahopřeji k miminku! Užívejte si to~x~

Mabelka 29 50861
1.1.2014 18:08:50
Všem vám přeji krásný rok 2014, ať je plný lásky, spokojenosti, radosti a hlavně zdraví!
Emi a Veru, mám z vás velkou radost, přeji vám zdravá krásná miminečka!

Zuzi, to je úžasné! To věřím, že to byly nejkásnější Vánoce :-) ~;)~x~ Tak ať je všechno i dál v pořádku a můžete si zase společně užívat rodinu a to, že jste spolu ~;((

My jsme se dnes vrátili z krátkého silvestrovského pobytu (2 noci)- byli jsme na chatě s Martinovými známými v Rožnově pod Radhoštěm. Ale s těma malýma dětma to moc nejde, jsem úplně vyplivnutá a jsem ráda, že jsem doma ~t~ Super bylo, že děti jedno odpoledne bobovaly na umělém sněhu na Bílé, ale zároveň nám pršelo na hlavy... Na Pustevny (kdo to tam zná - Leni s Pavlíkem ~;)nás nepustili, že je tam už tolik aut, že udělali zátaras policajti v půlce kopce.
A silvestrovská noc byla úsměvná, na střídačku s tou známou, která má tříletého chlapečka, jsme ležely u dětí v posteli a snažily se uspávat, v přízemí řádili jejich dva starší kluci s naším Vojtou, a když jsem sešla dolů, ani jsem neslyšela plakat Adrianku, takže jsem s ní nakonec byla skoro pořád, stejně jako ta známá ~d~ O půlnoci jsme si narychlo přiťukli a to bylo fše ~v~~t~

Maesta a zlatíčka 15791
31.12.2013 22:03:42
Do nového roku přeji všem to nejhezčí a nejkrásnější, co je může potkat a chtěli by , aby je potkalo, vyplnění i těch nejtajněších přání,v neposlední řadě pevné zdraví.
Lenka+Pája04/07+Janička09/09 50222
31.12.2013 17:58:27
Holky, všem přejeme do Nového roku 2014 moc moc zdraví, štěstí a pohody!!! ~;((~x~~:-D
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 17337  [Dalších 17287 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.