| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 17337  [Dalších 17277 >>]
Maesta a zlatíčka 15791
28.12.2013 22:53:02
Leni - pohodová fotka šťastné rodiny.
Veru taky gratuluju! Opatruj se a zvládej! Nás je doma 6- tedy 4 děti, někdy je to mazec, ale když jsou zdravý tak je to moc hezké, krásně si vyhrají, 3 kluky máme rok a něco po sobě, 4.holčičku se 4 letým odstupem a to si opravdu užívám, už to není o takovém strachu, ayb si ěnco neprovedly jen, když su naWC - to jsem si vždy aspoň jednoho musela brát s sebou....)Ve střehu musí být člověk pořád, hlavním cílem je, aby se jim nic nestalo, vše ostatní jde stranou, nezvládám, kölikrát padám na hubu, protože i když je malé něco přes dva roky, tak chodím do práce (tentokrát ani 6 nedělí nevyšlo), 2 mám školou povinné, 3. dubňáček má odklad a je potřeba se mu moc a moc věnovat, dcerka je strašně moc zvídavá a potřebuje také svou pozornost(mimo neustáleho ještě kojení - bohužel i zlozvykového nočního),ale mám z nich radost a zažívám kromě vysílení každý den něco neopakovatelného, za co stojí tohle vše nést a děkuji za to, že je mám.
Lenka, Lenča 4/07+Vašík 8/12 92027
28.12.2013 21:39:34
a konečně fotka
Lenka, Lenča 4/07+Vašík 8/12 92027
28.12.2013 21:36:42
No holky mám z vás radost! Emi a Veru přeji pohodové třetí těhotenství a zdravá mimča, a nejlépe holčičky ~;) a Zuzce přeji ať se vše vrátí do starých kolejí a bez následků.

A všem samozřejmě jen to dobré v roce 2014~s~
Veruneček
  • 
28.12.2013 16:32:28
zuzko to jsou skvělé zprávy,držím pěsti ať se to jen a jen zlepšuje
Veruneček
  • 
28.12.2013 16:30:52
Přeji vám všem hodně zdraví v novém roce,hodně lásky i štěstí,školáčkům ať se ve škole daří a těm co si tam nemůžou zatím zvyknout(jako je ten náš) přeji aby se to brzy změnilo.
AdriM mám dva Míša 2007 a Doninik 2010 a Ježíšek nám nadělil další překvápko,takže v srpnu nás bude doma pět,bude to asi mazec ,ale když vidím jak to zvládá Lucka tak si říkám,to dám taky :)
Mějte se moc fajn,občas nakouknu a napíši
Zuza30 45972
26.12.2013 16:26:20
Ahoj holky, přejeme všem krásné vánoce a do Nového roku hlavně hodně pohody, spokojenosti, zdraví a krapet toho štěstí.
Dlouho jsem sem nenakoukla, tak se omlouvám. Moc děkujeme všem za podporu, mám od nás dobré zprávy - měli jsme letos asi nejšťastnější vánoce tím, že jsme byli všichni zas spolu. Vypadá to, že manžel bude zcela v pořádku. 22.11. ho pustili z nemocnice domů, počátkem ledna jde na kontrolní EEG, nesmí tedy řídit ještě do března - prý běží půlroční lhůta, kdy by se mohla objevit např. epilepsie. Byl se už ukázat i závodnímu doktorovi a na ústřednu by ho pustili od dubna, pokud bude mít všechna vyšetření v pořádku (určitě bude muset na psychotesty). Paměť je v pořádku, vybavuje si všechno kromě 8 týdnů po úrazu - kvůli poranění mozku. Zlobit bude asi imunita kvůli chybějící slezině, hned mu naočkovali vakcínu proti chřipce, zítra jde na pneumokoka. Bude oslabený, ale doufáme, že se s tím časem tělo popere. Doktorka řekla, že by nevěřila v takový zvrat... při vší té smůle nad ním stáli asi všichni strážní andělé...
Emi, moc gratulujeme ~z~
Maesta a zlatíčka 15791
25.12.2013 12:48:16
Přeji všem radostné svátky prožité ve zdraví a do nového roku vše dobré.

Co dárečky, všichni spokojení?
U nás to bylo bouřlivé, "Ježišek" to nějak neuhodl, ale snad už se všichni podělili a je všeobecná spokojenost....
Zdenda , Eli a Zdenda 74211
24.12.2013 22:13:18
Všem přeji štastné a veselé vánoce a hodně zdravíčka atd do nového roku :-)
Ema + 2 56937
24.12.2013 15:01:38
Krásné svátky holky! A V příštím roce jen to nejlepší!
skallka 40226
21.12.2013 18:25:38
Adri máš krásné přání, ale to ty vždycky, jsi na takové věci machr. Mně nestačí jen koukat :-) nemám na to vlohy :-) Co se týče globusu, my loni koupili v albertu takovou tu elektronickou mapu a můžu vám ji jen doporučit. Maty se s ní krásně sám naučil kde co leží, vlajky, zajímavosti o té zemi My ji koupili kolem 500,- a letos jsem si všimla že už je snad za 350,- nebo kolik. Takže fakt bezva zábava.
Všem přeji hezké svátky. My měli dnes od rána uklízecí maraton a teď už budem opravdu jen odpočívat Dětem bohatou nadílku ať mají z těch dárečků véééélikánskou radost.
Veru ahoj taky tě po čase zdravím
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 17337  [Dalších 17277 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.