| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 37272  [Dalších 37232 >>]
Jarka. 53566
31.1.2013 20:07:17
Ahoj.
My jdeme k zápisu až v půlce února a počítám s tím, že Alešek půjde. Martino, taky mě to štve, tenhle trend dávat odklady jarním dětem, ale on na školu má. U nás by přiadal jako jediný důvod k odkladu jen to, že je o dost drobnější než jeho vrstevníci, ale to zase nechci. Snad to zvládne, ale bojim se těch velkých habánů, který budou o rok starší.~:(
raadka 49488
30.1.2013 21:23:27
Ahojky!

Píďo jak jde podnikání?

No ted jsou zápisy na pořadu dne!
Je to šílený jak to uteklo.

Bal asi půjde do školy dost květňat.

Martina + 2 uličníci 52257
30.1.2013 11:56:55
Ahojky,
mám také květnové zlatíčko a ještě jedno z června 2012 :-)
Takže na hlavním pořadu dne je teď škola. Bohužel mám pocit všude kolem mě, že tyto jarní děti,zvláště kluci,se jaksi dávají do školy automaticky o rok později. Já myslím, že náš Dan je dost šikovný,výřečný,schopný si poradit a tak podobně.Chtěla jsem ho do školy dát normálně,ale propadám pocitu,že tam bude nejmladší:-( Budou tam děti podzimní a pak i ty s odkladem.Můžete mě někdo uklidnit a říci, zda také máte v úmyslu dát květnové dítě do školy. Mě přijde, že se z těch odkladů stal skoro standard a nerada bych,aby mé dítě bylo v nevýhodě, proč má jí do školy o rok dřív, než ostatní?
Možná je to ale zrovna jen můj pocit,že mají všichni odklad.Asi mám zrovna takové kamarádky a je to jen malý vzorek na porovnávání.
Děkuji Martina
Bal+♂ 48244
29.1.2013 17:42:06
Ahoj,tak jak se vede?Je tu mrtvo že..
Kolik je tu budoucích zářijových prváčků?
piiidalka 55854
29.1.2013 11:32:56
no totoooo~n~
piiidalka 55854
19.11.2012 9:51:42
ahoj holky...
tady už nikde nikdo:-)Kdepak je vám konec?!

nepřibylo už nám nějaký nový miminko?Mě to pořád nepouští-teď se to zase kolem nás rozrodilo...ale na druhou stranu-kluci jsou už tak v poho,že už si vystačej i bez maminky:-)

jen jsem vám chtěla říct,co objevili doktoři Matějovi-jak jsme měli pořád ty angíny-tak oni to vůbec angíny nebyly..bral celý roky atb úplně zbytečně..měl totiž periodickou horečku a na tu stačilo při každým ataku tý horečky dát jednu tabletu prednisonu a bylo po všem-odezněla horečka i bolest v krku...prý to vymizí do desátého roku...od tý doby co to zjistili,tak to měl 3x přesně po 5ti týdnech a naposledy to měl na velikonoce-tak to vypadá,že to skončilo...přišla na to dr na alergologii...

a děťátka nám půjdou v září do školy-já si to vůbec nedovedu představit...ještě nedávno to byli takový bobánci:-)

dejte vědět jak se vám daří!!čau Verča~3~
Bea111 57655
11.11.2012 7:55:00
myslím že tady jsou jen předškoláci:)
Kreaty 128225
9.11.2012 8:43:29
ahoj, máte někdo už doma prvňáčka? potřebujeme si s někým porovnat výsledky nebo nevýsledky :o)))
raadka 49488
26.7.2012 17:41:05
Splechtul ty jo to to letí.Hele ty jsi to určitě nezanedbala~s~Užívej si teď pohodu a dej určitě vědět jak se máte !
splechtulka & M+J+R 35354
25.7.2012 11:21:57
Já se cítím výborně, jsem teď 30tt a oba dva jsme v pohodě. Nevíme kdo tam je, ale ani nás to nijak netrápí, jména - zatím ve stádiu dohadování.
Jen mám těhu cukrovku - což jsem s Johou měla taky. A teď jsem se dočetla že špatně kompenzovamá těhu cukrovka může způsobovat různé dys apod. tak doufám,že jsem to Joze neudělala nevědomky já.
Jinak Marek je u táty, Joha u tchýně (už jí bylo líto že Marek někam jede). Takže já mám docela volno. No a 20.8 už nastupuju na MD,tak nakoupíme do MŠ a ZŠ a září bude taky jen pro ně. Termín mám 1.10 a 5.10.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 37272  [Dalších 37232 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.