| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 33662  [Dalších 33592 >>]
pettka+Štěpán10/07, Šimon05/10 31414
17.1.2011 13:42:07
Holky tak my jsme lyze i boty i helmicku kupovali, vsechno novy, ale byl to vyhodny kup, vyslo nam to stejne jak slusnejsi bazarove lyze. No a navic to vsecko pak zdedi Simonek a lyze ï boty bude mit Stepanek urco i na pristi sezonu. Jinak ja jsem taky cekala jestli se mu to bude libit, a sam porad mluvil o tom ze chce lyzovat, skoro denne, takze kdyz byl snih tak s nim P. jezdil u nad k lesu kde je delsi mirny kopecek a Stepanek tak tu hodinku vydrzel jen horsi bylo dostat ho nahoru, vetsinou ho P. tahal na voditku od bafana a nebo nesl~t~
Enko 11587
17.1.2011 8:05:49
Ice: my jsme to loni s Betou delali tak, ze jsme ji lyze pujcovali primo v pujcovne na sjezdovce, kde chodila do skolicky. Myslim, ze pro tyhle prcky se nevyplati lyze kupovat, a az vubec ne nove. Betce uz letos koupime, protoze ji snad vydrzi i pristi rok a casem je podedi Peta.
Icelady+Mareček07+Matýsek10 59997
16.1.2011 20:54:35
Taky přemýšlím o školičce. Ale nemáme lyže, tak bychom je museli půjčit. Nevim, zda ho to chytne.... Slyším na LŠ jen samou chválu.... Snad teda bude ještě nějaká zima....
pettka+Štěpán10/07, Šimon05/10 31414
16.1.2011 18:30:04
Ahojky!
Tak ja plavat se Stepankem nechodim, nemam hlidani na Simonka a se Simonkem mozna zacnu chodit na jare kolem toho roka, ale jen pokud budu moct sebou mit Stepanka, jinak je to nerealne~Rv

Stepanek letos jednou byl v lyzarske skolicce a musim rict k mymu prekvapeni ze dobry, instruktor mu drzel spicky lyzi u sebe a on jel pomalu dolu, nepadal, jinak s nim zkousel i P. lyzovat a zatim teda neumni zatacet, ale mirny kopecek sjede, ve skolicce se naucil postoj a ruce na kolinka a dela to automaticky. Jinak na miste se otoci, proste se uci co s tema lyzema na nohach jde, jako zadny velky lyzovani letos urco nebude, ale zaklady snad zvladne.
Icelady+Mareček07+Matýsek10 59997
15.1.2011 21:15:31
Tak dobre Nadi, tak až budeš mít volnějc tak se ozvi
Enko 11587
15.1.2011 11:40:53
Ice: nekdy bychom mohli, az mi skonci zkouskove...
Icelady+Mareček07+Matýsek10 59997
14.1.2011 14:03:38
enko, nepojedete zase někdy plavat do Kolína???
Enko 11587
14.1.2011 8:44:45
Lyzarskou skolicku jeste letos Peta zkouset nebude, ale jedem na tyden na hory, takze si bude na svych plastacich sjizdet male kopecky, ale do skolicky pujde az pristi rok.
Enko 11587
14.1.2011 8:43:42
Ahojky,

Icelady: no, u nas chodi plavat maminka:-) Ne, Beta ma akvabely a Peta ma teda smulu, protoze s sebou do prace uz ji brat nesmim(klientkam tam prekazela) a jindy uz nemam cas. Ale ona to dohoni v lete, to jsme v bazenu kazdy den od rana do vecera.

Vysavac mam taky...uzasna vec, tatinek si s nim po vecerech hraje jako s autickem, ja ho vetsinou nechavamm pracovat samostatne, jen pak dovysaju tam, kam se nedostane.

Ja pilne studuju, uz msam za sebou 3 zkousky, 2 zapocty. Jednu zkousku jsem teda delala dvakrat, protoze jsem napoprve odmitla trojku, uvidm, co mi da napodruhe, vysledky nam posle v pondeli. Jeste me cekaji zkousky 2.
Icelady+Mareček07+Matýsek10 59997
13.1.2011 23:56:55
Lagi,
Mareček chodí (v létě jsme to přerušili) a listopadu začali opět. Snad od září budou chodit se školkou a začnu chodit s Matýskem. Oba chodit nemůžou - je to dost drahý. Mára je spokojený a docela dělá pokroky. Uvidíme, jak v létě.

El.kartáček máme jen my s manžou. M.má normální (mně náš dr říkal, že el.kartáček je vymoženost, že není lepší než normoš) Chci aby se naučil pořádně si čistit zuby. Stačí už u nás ta vymoženost, že máme vysavač IRobot. Ale M. stejně miluje ten náš starý, tak vysávat se snad naučí. Ale mně náš "Rumbík" moc pomáhá....

Jo a dnes jsme měli s Matýskem na půl roční prohlídce, tak má 7160 g 67.5 cm.

Už vaši tříleťáci zkouší lyžařskou školičku???
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 33662  [Dalších 33592 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.