| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 33662  [Dalších 33602 >>]
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
30.3.2011 20:03:37
Ahoj!!!

Ifčo ráda tě vidím z prací mě to moc mrzí,ale určitě brzy něco najdeš.Souhlas s tím,že ač nejlehčí baťoh tak pro tyhle prvňáky těžký jako blázen:(Vája měla někdy v unoru 17,5kg tak taky "přibrala":-)

Carculko-Vája stále do školy chodí ráda,mají paní učitelku která je fakt skvělá a dokáže jim tu školu fakt zpříjemnit a má super nápady!Samozřejmě taky už pindá,že se jí nechce psát ukoly,že musí číst zrovna ten blbej slabikář(jinak jí čtení baví:))
Jo a já v práci dobrý,mě to pořád baví,asi jsem divná:-)))
Jinak u nás řádí neštovice teda pro ty co nejsou na FB:)Kryštof uplně lehounkej průběh cca 20 pupenců toť vše,takže v pondělí po 14 dnech maže do školky.
Vája se osypala v pondělí,ale ta to má teda chudák uplně všude:(i v obličeji dost:(((Tak doufám,že jí nezustanou žádný jizvičky naštěstí jí to nijak moc nesvrbí..
Na OČR jsem zatím byla jen 2 dny a teď v pátek budu jinak mám hlídání díky bohu~f~~f~
Vája je od září poprvé zamešká školu:)A Kyš je po druhé,takže se vcelku držíme a jsem ráda,že neštovice už budou za náma.

Jani tobě přeju ať se v práci stále daří a neboj zvládneš to i na 35hodin,je ovšem příjemný já v pátek pracuju do 13hod a fakt mě to bodne:-))

Teda to jsem se rozepsala ~y~~y~


Anetce Fibiové přeju vše NEJ k 2 roku toto letí:)

Jana, 2 55998
26.3.2011 21:19:23
Teda Anetka bude slavit 2.narozeniny...to fakt leti.
Ifco- to je blby s vypovedi, tak snad neco brzo najdes.
Carculco.... teda vy se v tom porad topite :-(

A nejake shrnuti od nas:
Maruska uz ze skoly tak nadsena neni, nejradeji by sla zpet do skolky- tuhle rano cestou do skoly mi rikala..."To jsem zvedava, co budeme dneska ve skole delat.... doufam, ze ne CIST"
Peta ve skolce super, libi se mu, je spokojenej a od zari je na nem videt, jak "vyrostl"
Ja pracuju od rijna 28 hodin tydne a ted jsem se nechala "ukecat" a kyvla jsem na 35 hodin....tak doufam, ze bude chvilku trvat nez se prepracuje smlouva a ze alespon jeste v dubnu si uziju volny patky....ale jak to znam, tak budu mit novou smlouvu hotovou pristi tyden a pristi patek (1.4.) uz pomazu do prace. Tak jsem zvedava, jak to budu zvladat, jeste po vecerech delam preklady.
Carculca 59386
25.3.2011 23:44:01
Fibi, oslavte hezky 2. narozky a hoď nějakou fotku.~;)

a samozřejmě ne Ivča, ale Ifča~q~
Carculca 59386
25.3.2011 23:40:57
Ahoj, tak to mám teda smolíka, na FB nechodím. Docela mě mrzí, že to tu takhle upadlo.~7~
Ivčo, s prací je to teda smůla, tak snad se objeví brzo něco nového.~R^ Díky za názor na tašky.
Co dětičky, jsou zdraví? Vojtu pořád trápí ty uši, minulý týden mu zas jedno píchli.A Lucie měla zápal plic. ~:( Takže jsem byla skoro 3 týdny na OČR, tak doufám, že mě z práce taky brzo nevykoupnou~d~
FIBI*+ holky 07 a 09 23608
25.3.2011 9:11:34
Ahoj Ifčo, to je mi líto, že jsi dostala výpověď~:( no já počítám, že dopadnu za rok taky tak, sondovala jsem u kolegy, a stav v mojem oddělení je plný, moje pozice obsazená perspektivním mladíkem...teď se chystám do práce potvrdit přihlášky do školky, tak se zeptám ředitelky, jak to se mnou vidí, nejraději bych šla do prácee už od ledna, když Anetku budu muset dát stejně do soukromé školy, tak by mi, myslím, rodičák neměli sebrat, ovšem jestli teda něco seženu...jinak u nás nic moc nového, chystáme se na 3 zápisy do školek, ale nedávám tomu moc šancí, situace tady je fakt děsná~n~, takže nejspíš budu muset platit 2 soukr. školky, pokud budu chtí jít do práce. Jo a Anetka oslaví 4.4. už 2. narozeniny, děsně to letí, připadá mi to nedávno, co jsem jako první hlásila //~:-D
Jo a jinak, Ivčo, už to tady nežije asi proto, že se většina holek přestěhovala na FB...
Ifča+Klárka04+Jonáš07 60542
24.3.2011 23:18:20
ahojte, zdravím po letech, občas nakouknu sem, ale žádné téma do dikuze!
Holky co děláte? Já jsem nastopila po MH do prac. procesu, ovšem dostala jsme z firmy výpověd, takže opět na" prázdninách", no co se dá dělat, věšet se nebudu, že?~;)
Chtěla jsem reagovat na dotaz Carculky ohledně školních batohu, máme ten samý jak už popisovala Lucinca, asi tak se stejnými pocity a spokojeností.
Klárka UZ má 19 kg, ale i tak je celkově drobná a i přes nejnižší hmotnost batohu co se dal sehnat mi přijde, že to setsakra těžké, naštěstí úřenáší jen na kratší vzdálenosti, ale i tak.....
kdo nás chcete vidět, dejte vědět, ptejte se, ani nevím, jak se už dostanu do deníku abych vložila fotku~f~
je mi to hloupé se tu rozepisovat, když už tu žádná z vás nechodí, škoda..
všem ahoj a hezké jaro, a hlavně zdravíčko Vám i dětem~s~
Ifča+Klárka04+Jonáš07 60542
24.3.2011 23:10:06
ahoj
Carculca 59386
9.3.2011 21:48:32
Jé, tak to jsem tedy měla štěstí, že jsi Lucinco nakoukla~;)Mě se líbil od Topgalu jiný, ale ten je právě těžší, jen s těmi koníky jsou nejlehčí. Zatím se nechystáme kupovat, času je zatím dost. Tak díky za informace, já právě teď dost často narazila v diskuzích, že s Topgalem moc spokojený nejsou, že jsou právě těžký a že moc nevydrží. Ale jako u všeho je to názor od názoru.

A co Vája, je ve škole spokojená? A ty v práci pořád dobrý?

Já jsem v úterý odpadla s chřipkou, takže se ulejvám doma a mám čas sedět u počítace~;)
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
9.3.2011 17:45:17
Ahoj,
tak jsem po dlouhé době nakoukla a dotaz přímo na mě:oDD
Carculko my vybírali nejlehčí tašku a taky,aby se líbila,nakonec jsme vybrali od Topgalu s koníkem fialový má 800g a byl v té době nejlehčí na trhu http://www.topgal.cz/batohy/skolni/CHI-173/H---Pink/
zatím jsme spojený,Val ho ale stejně na zádech moc nenosí do školy je J.vozí autem a ze školy baťoh
táhne ten kdo pro ní jde:))
S topgalem jsme fakt spokojený,je kvalitní,stále vypadá jako nový a to s nim nezachází nijak vybraně,super komunikace s nima poradí ti a ještě dostaneš spoustu dárečků:oDDD
Ale co vím s novou řadou školních baťohu mají vyjet v létě tak počkejte s nakupovaním:-)))
Carculca 59386
9.3.2011 13:52:37
sice je tu mrtvo, ale zkusím to.~:-D
Lucinco, co má Vája za aktovku do školy? Pamatuji si, že jste to tu řešili, předpokládám , že jsi pro Váju vybírala taky nějakou lehkou, tak by mě zajímalo, co jste vybrali a jaká je spokojenost. Nás to čeká letos výběr aktovky:-)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 33662  [Dalších 33602 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.