| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 230] Názory 231240 z 2318  [Dalších 2078 >>]
Rybka24 94386
23.4.2011 20:22:57
Přeju vám taky krásné Velikonoce. Všechny zdravím!
Edysha 29937
23.4.2011 19:11:24
Holky, krasne Velikonoce. Uzijte si rodinne pohody, slunicka i tradic.
Rybka24 94386
19.4.2011 10:50:47
No, ono je něco jiného vést děti samotné a vést to s maminkama. Ony se o svoje děti postarají, aby byly hodné a je to jen dvakrát do měsíce na dvě hodiny, tak to celkem neni tak náročné:) To máš teda co dělat, to mi příjde hodně náročné, vymýšlet proharm každou neděli, aby to mělo hlavu a patu a děti to bavilo...klobouk dolů!
Ješťa+3 33814
19.4.2011 8:23:58
Jéé, Rybko, tak to je dobré :-) My tu máme také společenství, střídáme se v programu jednotlivé rodiny, jezdíme spolu na víkendy, dovolené, je to moc fajn. Od adventu jsme tu 4 maminky rozjely katecheze pro děti při nedělní mši - odvádíme děti na část mše, mají svou pohádku, vyrábění, písničku - tak nějak tematicky. Máme radost, že to tu žije.

Jsi šikovná, jestli vedeš společenství sama, to asi není žádná legrace.
Rybka24 94386
18.4.2011 19:00:54
Navíc vedu společenství maminek s dětma v kostele...už se tam prostřídali tolik lidí, a to to vedu jen něco málo přes rok.
Annaka 93428
18.4.2011 14:54:12
Rybko, také mám jen jednu školu. U nás byla možnost v rámci studia odstudovat předměty jako psychologie, pedagogika apod. (s obrovskou dotací hodin a za 0 kreditů) a poté se přihlásit do pokračovacího kurzu, kde nás připravovali na praxi. Tu už mám absolvovanou a zbývá mi "pouze" napsat závěrečnou práci a udělat závěrečné zkoušky. Dnes už to takto "jednoduše" asi nejde.
A nemám jinou praxi, než tu studijní, ale dostala jsem příležitost vyzkoušet si učit i v nejhorší třídě školy, kde jsem byla na praxi. Byla jsem v šoku z toho, jaký je to, i v rámci jedné školy, obrovský rozdíl. V jedné třídě spolupracující žáci a ve druhé otrávená děcka, která jsou naštvaná, že musí něco dělat.
Ješťo, tvé nasazení obdivuju ~R^. My se hodně točíme kolem našeho MC, ale momentálně se zapojuji spíš pasivně.
Ješťa+3 33814
18.4.2011 14:08:09
Rybko, to je fakt :-) Jsme taky zapojení do růzých aktivit kolem kostela, chodí k nám hodně mladých rodin, máme bezva partu, podnikáme různé pravidelné a občasné akce ve farnosti... Mně to tak vyhovuje (i když někdy už toho mám taky nad hlavu).
Rybka24 94386
18.4.2011 13:35:43
Koukám, že se taky nenudíš ani trochu:)
Ješťa+3 33814
18.4.2011 8:30:43
Rybko, já mám VŠ jednu - mohli jsme si jen přibrat učotelskou zúsobilost, v podstatě to bylo v rámci studia - dobrovolné, neplacené, tak proč by si to člověk neudělal :-) Navíc já jsem si vždycky myslela, že učit chci, bavila mě vždy práce s dětmi, ale zjišťuju, že je něco jiného dělat volnočasové aktivity, a učit povinný předmět ve škole, který ne všechny baví...
Jinak s praxí u mě - učitelskou jsem měla při studiu a jinak jsem pracovala pak na mateřské: dělám korektury a red. práci pro jedno malé nakladatelství, doučuju + jsem v zimě zkusila učit. Já jsem měla 1. dítko taky na škole, v páťáku, takže nějakou zázračnou praxi v oboru nemám, snažila jsem se pak trochu během rodičáku, když děti trošku odrostly, když už jsem nekojila a daly se hlídat nebo když spaly (práce pro nakladatelství - na počítači z domu, což je celkem ideál).
Rybka24 94386
17.4.2011 20:34:36
Takže tři úči?:) Holčiny, jak jste to mohly všechno stihnout? Děti, dvě školy, dokonce praxe... U nás se to učitelství bere tak strašně vážně. Pozítří mám zkoušku, ale oproti chemii pohodička.
[<<Předchozích 230] Názory 231240 z 2318  [Dalších 2078 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.