| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 280] Názory 281290 z 2318  [Dalších 2028 >>]
Rybka24 94386
4.4.2011 16:43:17
Test sice pozitivní, ale nevyšlo to. Bolí mě dost břicho a začala jsem krvácet...Měla jsem dneska dost velký shon, děti řádili o stošest. Ani nevim co si myslim a cítím.
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
4.4.2011 11:57:53
Rybko ~6~ počkej do čtvrtku a udělej si další projistotu . Ale jinak gratuluji :-) Teď jen aby vše dopadlo dobře...~;((~;((~;(( a vajíčko bylo dobře usazené, moc na tebe budu myslet~x~ Takže by to bylo další malé prosinčátko :-) Perfektní :-)
Rybka24 94386
4.4.2011 6:44:10
Tak dnes mamatest 10 pozitivní. Mám desátý den zpoždění. Vždycky jsem měla pozitivní testy hned první den, navíc tenhle je slabě poz. Tak nějak nevim, co si mám myslet. Prý bývá ten desítkový test falešně poz.???~f~
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
2.4.2011 23:44:09
Já neříkám, že nebyla šikovná, jen jsem chtěla Rybce přirovnat jak je každé dítě jiné a opravdu není kam spěchat...všechno se dožene.
Rybko tak s těma utama je fakt machr.
Danko já mám termín 24.10, takže jsem zvědavá kdy se nám poštěstí. Moje kamarádka teď přenášela 14 dnů~a~
Rybka24 94386
2.4.2011 20:36:39
Samík sice barvy taky plete, ale od dvou let umí snad všechny značky aut, včetně druhu, pamatuje si co to určité auto umí, kdo má podobné a kdy a kam s tou značkou jel:D
Jo a děkuju za uklidnění! Dost jste mi pomohly-nejen s bety, ale i s tim zpožděním. Přece jen jsem asi trochu ty nervy měla, ale nepřiznala jsem si to...~6~
Annaka 93428
2.4.2011 17:51:18
Rybko, já si také nemyslím, že by to byl důvod k panice. Navíc hrozně záleží, jakým způsobem prohlídka proběhla, některé děti (obě moje holky k nim patří) před doktorem nic nepředvedou, takže musí věřit tomu, co mu řeknu já. A pak je otázka, jak je takové posouzení objektivní. A jestli byla Bety často nemocná, tak to vývoj trochu zbrzdí. Ale stejně by mi to líto ~7~

Shantule, náhodou byla Terezka velice šikovná ~g~, ale vedle takového experta, jakým byl tvůj bráška, to prostě nebylo vidět ~;)

Barvy u nás vyžadují u zápisu do školy, takže myslím, že času mají dost. Já jsem se naopak dostala do situace, kdy mi jedna maminka nevěřila, že je Týna zvládá ve 20 měsících, že je to prý moc brzy.

Jo a Verunka se narodila 27.10., ale oficiální termín jsem měla 21.10.
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
2.4.2011 16:30:20
ona ví jakou barvičku má přirovnat k čemu (červená jak krev atd) ale když příjde na věc, tak neřekne nic. Pak zkoušízačáteční písmena Ž? Ž? ~t~
Rybka24 94386
2.4.2011 14:46:59
Samík taky barvičky moc nezvládá. Plete to jak se mu zlíbí. On to celkem umí, ale nebaví ho se na to soustředit a tak vždycky řekne nejdřív na všechno červená, pak žlutá a až pak začne přemýšlet. Anebo místo řevená řekne ferari, místo zelená trávová, modrá vodová...Maj ještě čas, ne?:)
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
2.4.2011 13:50:17
Rybko, Betynka potřebuje fakt čas, kdyby to řekli až jí budou 2 roky, tak neřeknu, ale teď je na to fakt ještě brzo. Můj brácha v 1roce mluvil, znal skoro všechny básničky, zazpíval písničku jede jede mašinka a chodil, co chodil běhal....Terezka v roce říkala na všechno ham a máma, táta, baba a uměla zvířatka jak dělají,ale na narozky ještě nechodila jen udělala 2-3 krůčky. Takže když to tak vezmeš rozdíl jak hrom a taky jsem nekoukala na žádné tabulky. Mimochodem sice trošku vedle tématu, ale Terezce vůbec nejdou barvičky.
Na další středu jdu na utz, už se těším. Je to jiné vidět tam miminko než tečku. Danko kdy se malá narodila???
Rybka24 94386
2.4.2011 12:10:41
Ahoj. Pořád nic, už 9. den. Ale před hodinou jsem si dělala test, a negativní. Tak to bude asi fakt z té neustálé únavy. V pondělí asi zavolám na gyndu, co mám dělat.

Snažim se to co říkala doktorka brát nějak s rezervou. Bety neni podle tabulek, ale já vidím, že jí to pálí, jen jde všechno pomaleji. Vzhledem k tomu, co jsem všechno vydržela, když jsem jí čekala, tak jsem šťastná, že je to tak jak je, i když ne tabulkově. Cvičíme s ní, motivujem co se dá. Snad si na to za pár let ani nevzpomeneme...

A 11 týden-gratuluju!!!
[<<Předchozích 280] Názory 281290 z 2318  [Dalších 2028 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.