| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 300] Názory 301310 z 2318  [Dalších 2008 >>]
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
3.3.2011 14:13:42
Tak včera jsem letěla nachvíli do práce a tatínek s malou byli doma. Tak po nějaké době jsem psala, jestli doma zvládají. Můj napsal, že je vše ok, akorát že má teplotu 37,2(chudáček malý). Jenže tak za hodinku volal, kdy jako příjdu, že si chce jít lehnout a malá furt skáče, že se ke všemu počůrala atd. Tak jsem se malé ptala co se stalo a ona že to nezvládla. tatínek totiž do koupelny zavřel psa a Terka měla jít na záchod dolů, jenže to nestihla. Takže jsem se hnala domů, ještě rychle nakoupit a myslela jsem si že v klidu příjdu a vše bude ok. jenže doma bordel jako v tanku. Tereza se převlíkala takže oblečení naházené na kupě v kuchyni, na zemi deka, na stole všechno možné. V pokojíčku(chápu že je malý,ale zatím jí stačí než se udělá dole) všchno rozházené a vysypaná vláčková dráha, loutkové divadlo...v obýváku to stejné. tatínek u počítače, že má hlad. Holky já si jen bezradně sedla a nevěřila vlastním očím. Mě je neustále zle a jsem unavená, takže pro mě to je horor uklidit víc věí najednou.Takže jsem posbírala co se dalo a šla si lehnout. lehce mě pobolívalo břicho takže jsem se nehodlala stresovat a ještě se hnát do něčeho co se mi nechce. nestojí mi to zato. Já fakt šílím. Úklid jsem si nechala na dnešek, takže postupně vše zpracovávámů. Do toho naše 4 měsíční štěně je šíleně hyperaktivní a zlobivé..já už uvažuju že ho dáme pryč. Od dubna budu chodit do práce. Malá bude u babičky a nebude na něj čas, pak miminko. Všechno je tak složité a vůbec být nemusí.....
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
28.2.2011 11:57:27
Ahoj holky. Tak s tím spaním jdu na to asi trochu pomaleji.Budu to muset nějak vyřešit. Bobek semnou prožívá mé nevolnosti. Ráno ležím v posteli a říkám jí že mi je špatně a ona mi přinese lavor...No došla jsem na záchod :-© Teruška zamnou přišla pohladila mě a říká mi maminko na tady máš tic tac ten ti pomůže, to je hrůza jak to miminko tě zlobí a kope, že ~a~~t~~6~
Dneska to je zase extrem...asi dám malou na hlídání a půjdu spát jsem grogy
Rybka24 94386
27.2.2011 13:51:08
Sam spal dlouho s náma, ale pak jsme to utli. Manžel si vzal matraci a spal nejdřív u něj v pokoji,trochu zvykl. Potom si dal matraci blíž ke dveřím. Pak jsme tam nechali jen matraci, ale už tam manžel nespal, ale jen pro pocit a z zvyku a teď už tam ta matrace být ani nemusí a Samík vyžaduje svůj pokoj a postýlku. Někdy i usíná úplně sám.
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
27.2.2011 13:18:03
Ahoj holky. Pájo kéž bych byla už tak daleko jak ty a netrápila bych se těmi nevolnostmi. Únava sice nepřejde, ale i tak mě to ubíjí.
4měsíční či roční mimuško to je úžasné. Kde jsou ti naši 3-leťáci. Ta moje cácorka si postavila hlavu a poslouchat nebude, Tak jsem jí řekla, že když je tak velká a maminku nemusí poslouchat, tak že bude spát sama v pokojíčku. A taky že jsem to dodržela. Sice kolem 2h přišla, ale na další den si rozmyslela, jestli bude poslouchat. Včera vzala knížku a říká mi ...maminko pojď si lehnout do ložničky a budeš mi tam číst jo:-) Nechci jí tam nacpat na úkor miminka, ať si pak nepříjde odstrčená.
Jak to máte s miminkem a spinkáním dětí.
Rybka24 94386
26.2.2011 20:57:52
Taky gratuluju k půlce:) a i ke 4 měsícům. Bety bude brzo rok, děti stárnou a my mládnem:D.
Už jsem měla dost nervy, zrovna když jsme se s manželem dohodli, že teda nechcem a budemsi užívat těch dvou, co už doma máme. Teď jsem začla trochu špinit, tak opět jen planý poplach. ~h~
Annaka 93428
26.2.2011 18:59:18
Rybko, že by další miminko? A vadilo by to?

Pájo, ty už jsi skoro v půlce, to je šílené, jak to utíká. Našemu miminku budou zítra 4 měsíce :-)
Rybka24 94386
26.2.2011 6:53:10
konečně máme obě děti bez teplot! a já mám tentokrát jiný nervy, tři dny zpoždění...
Pája+Mikoláš07+Štěpán11+Anna13 66888
25.2.2011 14:06:28
Ahoj holky,

jdu vás zas po čase pozdravit a hlavne POGRATULOVAT ke dvěma čárkám~x~ !!!

my jsme snad už třetí týden nemocní, už z toho mám doma ponorku, Mikoláš nechodí do školky, já do práce, no hrůza...

Aspoň se těším na další kontrolu, kdy jdu na ten větší utz kolem 20tt tak mi třeba řeknou CO TO BUDE~b~ !!!

tak se držte, ať jste zdravé i s dětma a pokud možno bez velkých starostí~;((~3~
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
24.2.2011 17:36:37
Holky díky moc.~x~
Danko, tak to je pěkné že jsme na tom stejně. Taky jsem nevěřila a test jsem si dělala až po 5 dnech kdy MS nedošla a taky na mě hned vykoukly // než jsem se vyčůrala už tam byli ~t~ seděla jsem na záchodě počůrala trochu test a čuměla z okna než jsem se dočůrala a najednou se kouknu a tam pozitivní test, byla jsem víc zaskočena než jsem pochopila o co jde~t~
Annaka 93428
24.2.2011 17:25:36
Jé, Shantule, já měla termín 21.10. :-). A vlastně jsem na tom byla před rokem podobně, protože po půlroce neúspěchu jsem už nevěřila tomu, že se to povedlo a test jsem si dělala jen na přivolání opožděné MS a ony na mě vykoukly // :-).
[<<Předchozích 300] Názory 301310 z 2318  [Dalších 2008 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.