| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Listopad 2010 - Deníček

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 16625  [Dalších 16605 >>]
majdalenka.machi
  • 
11.7.2011 0:08:13
Jitus, gratulujeme k lezeni dopredu :o)
majdalenka.machi
  • 
11.7.2011 0:07:36
ahoj hoalky, vratili jsme se dnes z Usti nad Labem, od rodicu manzela. sice jsme planovali ze tam budem jen do uterku, ale dojedli jsme az dnes.

holcinky mam novinku, maly kdyz se chytne za prstiky, tak udela par krucku... nesedime ale chodime :o)

jdu spat, zitra jdem k Dr. a pak kamosovi na promoce... na prazdniny to maem tak nabity, ze se asi nudit nebudem :o) a zaciname pristi tyden, to mame zase k mym rodicum na tyden, ten dalsi tyden jedem na dovolenou, pak manzel na tyden na soustredeni a to ja asi budu u nasich a dalsi tyden jsme zase u tchyne na tyden a pak tyden v ostrave... aspon jeden tyden doma a to je posledni tyden v srpnu a vikendem to zavrsime v tatrach :o) no utika to jak voda...

no a taky kazde utery chodime s malym plavat, takze se musime na uterky vracet do Ostravy... ale to nevadi. uz se tesim :o)


holky kde jste, ze tu nikdo neni? copak se stalo? dovolenkujete? doufam, ze jste zdravi a ze se mate krasne :o) posilame moc slunicka.

Dobrou noc
jita+3cacorky 57325
6.7.2011 15:33:51
Ahoj holky,
musím se pochlubit, Adélka začala od včerejška lézt dopředu a hned po čtyřech, plazení bylo jen vzad a už si to pěkně sine po čtyřech ~t~ a proklubala se nám jednička nahoře ~;)
A dneska jsem ji poprve dala misto odpoledniho mlika bily jogurt s presnidavkou a papala o sto šest~;)
tak zatim padim, mame od soboty navstevu do zitrka ~;)~3~
mraveneček +2 39127
1.7.2011 21:23:09
Krásný vítání co?Barča také vítá..je to moc hezký pozorovat.~;)
mraveneček +2 39127
1.7.2011 21:22:24
Majdi...jojo, děti jsou takové malé potvůrky.Pěkně si nás omotávají okolo prstíčku.Ona se to zase odnaučí, i když to nějakou slzičku asi bude stát~6~
mraveneček +2 39127
1.7.2011 21:21:14
Ahojky,jen v rychlosti.
Alex,dojdi si klidně sama do laborky na glyk. profil jako samoplátce a s výsledkem znova za dr a nebo rovnou si zavolala do diabetol. ordinace.To co popisuješ není normální.Nenech to být.

Jinak máte ode mě zprávu v deníčku.
Telátko 106513
1.7.2011 19:43:38
Ahoj holky

Alex speciál tobě čauky:-) No s tou cukrovkou si určitě nezahrávej a šup na odborné vyšetření to fakt není sranda:-(

Majdo no pěkný jste si to teda vychutnali tak ať je malej zase brzy fit. S tím uspáváním na ruce to tak může být že si zvyknul, měla jsem to s Deniskou taky tak když byla menší ale odnaučila jsem jí to, že jsem jí dala do postýlky a nevzala jsem si jí ani když řvala, ale seděla jsem u ní a snažila se zabavit pokud neusnula a postupně se to naučila. Nebo si s ní hrát na zemi apod.

Damero Daneček je fakt šikule to abyste ho dali za chvíli na vodítko nebo se vám ztratí:-)
PS: jukni do deníčku:-)
Alex* 107315
1.7.2011 12:19:28
Holky, ahoj, tak se na tu diabetologii zkusím objednat. Snad mě vezmou i bez doporučení od doktorky.

Jinak jsem včera večer měla takový stav, že jsem si myslela, že dostanu nějakou žaludeční chřipku, jak mi bylo na omdlení a špatně, ale vypila jsem plechovku Coca coly, tak už jsem pak byla do několika minut ok. Tak nevím, co se děje, ale to mohlo být taky třeba počasím.

Jinak máte všechny moc šikovné děti~g~

majdalenka.machi
  • 
30.6.2011 21:43:45
Damero, tak to je krasny, urcite byl tatka stastny, ze? :o) a gratulace :o)

a my zitra odjizdime k rodicum od manzela. Tak se tesim, ze si tam odpocinu. dnes maly sotva otevrel oci tak byl protivny a zustalo mu to do vecera. nez usnul tak byl rev asi 2 hodiny. no hruuuza!!!

holky otazka. kdyz jsem min tydenu nasich maleho uspavala na rukach diky horecce, myslite si ze si na to tak zvyknul ze se ted chce nosit? a proto breci? so s tim? nechat ho vybrecet ? poradte... prosim prosim...

tak doufam, ze vysvedceni dopadlo dobre, tak ze mate radost z deticek a ze si hezky uzijete prazdniny...

tak zatim ahojky a ozvu se jak jen to pujde. ahoj holky :o) a dobrou noc.
Rotem 40041
30.6.2011 19:28:14
Dneska jak manzel dorazil z prace,tak poprve v zivote Danecek ho sel privitat,lezl za nim aby ho maznel vzal do na ruce~s~

JInak ohledne lezeni,Danecek zacal lezt hned dopredu, sedi bez opory rukou,stoji,vecne nekde je a ja ho hledam,mame velky byt,uz mi leze i na balkon~b~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 16625  [Dalších 16605 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.