| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 8742  [Dalších 8702 >>]
červík
  • 
26.7.2011 17:10:52
Zítra na mne holky myslete v 7 hodin mám nástup :-(
Lucka, Kubík,Pepík,dvojčátka 119667
26.7.2011 11:06:10
http://kutnohorsky.denik.cz/miminka/kh_mimi20110722.html klines na tuhle stranku a das hlas nasi male lucince?Lucie joskova je to soutez o novorozence tydne:-D budeme radi za kazdy hlas
Katka - 76 110807
25.7.2011 19:20:11
Cervicku drzim palce at se to rozjede samo! Budu na tebe myslet!!!

Dnes jsem byla s klukama poprve sama venku na 2 hodiny a musim rict, ze to celkem slo. Priste nam to pujde snad jeste lip!
červík
  • 
25.7.2011 16:45:27
téda červenecčátka se rozjela, už jenom čtyři, to jste nahodily nějakou rychlou laťku, vypadá to, že budu poslední :-( Přeji všem maminkám a miminkám všechno nejlepší
Iveeta. 81804
25.7.2011 12:11:58
Ahoj,
tak červencovky na dámě jsou už skoro všechny s miminky, čekáme ještě na 4 .
Felindo,
obrvská gratulace k dobrým výsledkům, mám radost za tebe ~x~
Je fjn, že se takhle občas ukážeš a podáš o sobě info ~x~
červík
  • 
25.7.2011 8:40:23
Ahoj, tolik málo tu je příspěvků a já si ani nevšimnu maminky dvojčat :-( Dodatečně přeji vše nejlepší k narození dvojčátek,ať svou předčasnost brzy doženou a dělají rodičům jen radost.
Já stále 2v1 v úterý už mně asi pošle na vyvolání čehož se bojím nejvíc ze všeho :-(
Katka - 76 110807
22.7.2011 22:01:13
Cervicku drzim palecky at uz to mas brzo vse za sebou na 1*!

Felindo gratuluji k vyborne amnio at vam to tak hezky pokracuje.

Henry se ma dobre porad papka a spinka a tak si rikam, kdy uz to zacne ~:-D Jen doufam at se zlepsi pocasi at uz muzem ven!

Mamnice od dvojcatek gratuluji a preji hodne stesti!



Felinda 111788
22.7.2011 16:52:54
Ahoj holky červencovky!!

Jdu vás pozdravit a pogratulovat k narozeným miminkům!Hodně štěstí všem!!
Zdravím hlavně červencovky na Dámě!!
Co miminka~p~,vykukují pěkně,že?! To je moc dobře!!

Já vám jdu písnout SUPER zprávičku! Včera jsem byla na amniocentéze a před chvilkou mi volali výsledky, tak je vše NAPROSTO v pořádku, nic se nepotvrdilo,takže HURÁÁÁÁ !! Strašně jsem si oddechla!!Byla jsem jen kvůli věku,jinak všechny předešlé testy dopadly také na jedničku.
Tak jsem vám to chtěla jenom písnout!
Stále vám držím palečky k porodům,držte se~;((~;((!
a zase někdy ~3~
ahooj F.
těším se na odpověď~;)
červík
  • 
22.7.2011 8:10:55
Ahoj tak u nás furt nic :-( Vy už si užíváte miminek a my stále pohupujícího se bříška, začala si tam mimíska uvnitř dělat víc místa zřetelně rozeznám nohu i tlapku je to takové jiné, přecestuje mi s polovinou břicha ze strany na stranu asi už jí tam je hodně těsno. Dnes chce jet muž na velký nákup tak možná mně to přitom chytne :-) Prdolka právě dala najevo, že ví o čem píšu auuu :-) Máte moc hodné dětičky i ty malé i ty starší. Mějte se hezky
Monhartka 120108
22.7.2011 8:08:36
Ahoj...tak se nam 20.7. narodila dvojcatka :) Predcastne,termin jsme meli 10.9.,rodila jsem spontalne ve FN Plzen...uz to jsou dva dny po porodu a ja se citim fajn a jsem hrozne stastna :)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 8742  [Dalších 8702 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.