| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1179  [Dalších 1149 >>]
hanspaulka 81811
17.11.2012 9:01:04
Malý budou v pondělí 4 týdny - a kojim taky max 5-10 minut - u starší si pamatuju, že se kojila i 45 minut až hodinu....
Admirálka 131096
16.11.2012 21:22:44
Já to řeším jenom proto, že doktorka říkala že váhovej přírůstek by měl být kolem kila a malej přibral dvě, tak aby prej pak neměl nejakej problém~d~. Mě dnes teprve končí šestinedělí a jenom kojím, ten čaj jsem mu zkusila dát jenom jednou a stejně ho to nijak moc neuklidnilo takže se na to asi vykašlu. Jinak se mě taky zdá že nějak hůř dychá tak snad taky něco nechytil~7~. A jak dlouho ti trvá kojení? Nám max 10 minut i mín a víc nechce.
petluše 39676
16.11.2012 20:43:13
A ještě - on má 60cm takže nejen tloustne ale i pěkně roste, netrápila bych ho (a i sebe) když mu dáš čaj místo kojení tak stejně klidnej nebude.
Jinak Rozárka měla v 9týdnech 4500g, a má za sebou první nemoc. CHytla nějakou virozu a po-ut měla teplotu a ještě včera byla nevrlá a uplakaná.
petluše 39676
16.11.2012 20:41:20
Já teda nechápu jak může být kojený dítě překrmený??? U UM to chápu, přeci jen to není úplně přirozené a nastavené na to jedno konkrétní dítko. Ale tvoje mlíko je jen a jen pro tvé dítě a vyhovuje mu,pokud má být "michelin" tak bude i po čaji.
petluše 39676
16.11.2012 20:38:52
Antonie,já bych ho nechala, pokud jen a jen kojíš tak ho nemůžeš překrmit. Rozárce bude v pondělí deset týdnů (to to letí) a tři hodiny vydrží jen v noci. JInak kojím po dvou hodinách.
Admirálka 131096
16.11.2012 19:21:51
Hanspaulko a kolik týdnů je tvé malé a kolik váží? Prej bych taky měla myslet na to že když bude takhle přibírat tak že si za chvílu odrovnám záda jak bude těžkej, tak já fakt nevím jak to mám dělat~7~. Malej by pořád jedl ale ty tři hodiny vydrží jen někdy, snažím se to oddalovat aspon na ty dvě hodky až dvě a půl.Nevím co pro bude pro něho horší, jestli když ho nechávám plakat nebo když bude moc vykrmenej~a~.
hanspaulka 81811
16.11.2012 17:39:31
Tak my byly na vážení včera za necelý 4 týdny malá nabrala kilo - doktorka nadšená :-) já kojim malou jak si řekne - většinou tak za hoďku a půl až dvě - v noci vyderží i 3-4 hodiny přes den ne. Kdyby mi doktorka řekla ať jí dávám vodu tak bych jí nedávala - maximálně bych častějc střídala prsa aby se nedostala tolik k zadnímu mlíku. Těm doktorům se člověk asi nezavděčí - když přibírá málo je to špatně když moc tak taky ~a~
Verus+Kuba+Maty 83071
14.11.2012 19:43:36
No já mám ted taky jedlíka, budem na tom podobně..kojení no u nás je to tak..nakojím, většinou se vykaká a vybrká a většinou si ještě řekně tak když je to do hodiny od kojení přiložím ke stejnému prsu..takto vydrží pak i 3 hodiny..pokud nakojím jednou..tak vydrží max ty dvě..Ale zase, ty mimča přece nadbytek vykakají, tak to nechápu..fakt, přece si to tělíčko nechá jen to co potřebuje.
Admirálka 131096
14.11.2012 18:03:13
No mě se to taky teda moc nelíbí, ale řikala že právě proto že ho tak často kojím(max po 2 hodinách) tak ho z toho bolí to bříško a moc rychle přibírá. Tak jsem to včera zkoušela a vůbec tu vodu nechtěl a když to vypil tak stejně řval hladem jak tur dokud jsem ho nenakojila. Tak jsem jí to volala a řikala že mám zkusit ještě dětskej čaj ale dost naředěnej aby nebyl moc sladkej~d~. A za týden se máme dojet převážit jestli pořád tak přibírá. Jak často kojíte vy? Já když to někdy vydrží 3 hodiny tak je to zázrak jinak mrčí už tak za hodku a půl.
Verus+Kuba+Maty 83071
13.11.2012 22:05:51
Antonie, to koukám teda na doktorku.. můj starší syn měl taky v 6 týdnech 6 kilo (porodní byla 3800) a doktorka mě pochválila velmi,a o vodě nic neříkala teda..přece nemůžovi kojencovi dát dietu..~a~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1179  [Dalších 1149 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.