| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1179  [Dalších 1139 >>]
Admirálka 131096
13.11.2012 12:05:50
Ahoj holky, tady to teda žije~t~.
Tak já aspon něco málo přispěju. Dnes jsem byla s Davídkem po necelým měsíci na kontrole a doktorce spadla brada, ten náš malej otesánek přibral 2kg takže v necelých 6 týdnech už má 5200kg a 60cm~8~. Tak mě doktorka doporučila abych mu občas dala místo kojení kojeneckou vodu, chudáček malej, to jsem zvědavá jak na to bude reagovat~6~. A jak jste na tom vy? Přispějte někdo at se taky něco dozvím a můžu porovnávat~3~.
Slunce+3 104482
5.11.2012 15:58:52
Já taky usnula s malou,skoro na 2h ~t~ ,takže nejsi sama.Děcka jsou ve škole,můj v práci,tak proč si po obědě nezdřímnout,když máme noční ~R^
Já si složitější jídla vařím odpoledne na další den a rychlovky si udělám s malou ráno ~;)
hanspaulka 81811
5.11.2012 13:58:58
No já doufám, každej mi totiž řiká že budu mít dva jedináčky, jak k oběnikdy nenajdou cestu a tak - já doufám, že to neni o věkovym rozdílu, ale spíš o tom jak se chová celkově ta rodina..

Jinak jsem usnula s malou - hurá!!!! Fakt obdivuju maminky co mají doma další dítě a enhle luxus si prostě dopřát nemůžou - to já bych padla na hubu během měsíce. Navíc čekám na mojí mamku s obědem - je fakt úžasná, jak se mi snaží pomoc~s~.
Slunce+3 104482
5.11.2012 10:55:38
Asi neměla svůj den ,mám taky holku téměř 8letou a když má náladu tak je to síla ~q~,no ženské ~t~
Malá mě tu ted konečně na chvilku zabrala,ale nedaří se jí dneska nějak usnout a to venku prší.
Jinak už jsem tě přidala do skupinky na fb ~g~
hanspaulka 81811
5.11.2012 8:11:52
Slunce, ze začátku jsem byla venku 2x po půl hodince, pak na hoďku a teď už to neřeším - vím že mi tam víc jak 2,5 hodiny nevydrží protože je hladová~:-D.

Jinak pro mě byla akce úžasná, ale Klárce se to nějak nelíbilo, byla neustále v opozici, prostě protivka obecná ~o~. Nebýt toho, ře jsem tam pozvala kamaráku s dětma, tak jí popadnu a jdeme okamžitě domu. Takhle jsem to musela ustá, dělala jsem že jí neslyšim ~q~. Ohňostroj byl krásnej, to i jí svítily očíčka, ale když jsem se jí zeptala zda se jí to líbilo, tak prej ne ~t~.
Slunce+3 104482
4.11.2012 16:09:50
Hanspaulko a jak dlouho býváš s malou venku?Můj byl 2h s Kačenkou a ted ještě spí na chodbě.Neřešíš jak dlouho jste venku nebo kdy jdete ven?
Jinak užijte průvod,aspon budeme mít krásný nedělní podvečer .
A přidej se k nám na fb ~3~
hanspaulka 81811
4.11.2012 15:56:17
Jééééé, tak to gratuluju k dalšími miminku ~g~. Jinak manžel dneska přijel z Německa koupil tam malý ty probiotický kapky (vyjdou tam asi na 12 euro) - na starší mi sice nezabraly ale uvidíme - dneska večer bude premiéra - třeba malý pomůžou a nebudeme tady zase v noci víc jak 2 hodiny čumákovat - když ne, využívám je já ~;)

Tak já jdu pomalu přesunout malou z košíku do kočárku a vyrážíme na lampionovej průvod - máme tady pár akčních maminek který chystaj dětem úžasnej program - dneska je to průvod, ohňostror a hry, pro dospělý svařáček a občerstvení, tak doufám, že budou obě ty moje holky spokojený a tudíž i já s manžou ~:-D.
Slunce+3 104482
4.11.2012 9:27:11
Hanspaulko,promin komolím ti nick ~f~
Slunce+3 104482
4.11.2012 9:24:31
Ahojte holky ~3~
Hauspalko písni mě do meilu yamahamisa@seznam.cz svoje jméno a přidám si tě do přátel a pak do skupinky ,jinak to myslím nejde ~R^
Holky jinak Veru se narodila v pátek Viktorka 3800g a 51cm,tak už jsme kompletní říjnačky,všechny s miminkama ~g~
Teda s těma prdíkama moc neporadím ,malá mě prdíkuje,občas se kroutí,ale klepu klepu ,zatím jsme ještě sam-simplex nepotřebovali,ale mám ho doma.Jinak holky mají i nějaké kapky ,které užívá maminka a mimčo ,ale ted nevím jak se to jmenuje,musela bych se zeptat na fb.
No Kačenka mě v noci už jednou spala 6h ,jinak se budí jak kdy,někdy po 3h,někdy i po 2h,nějaký režim nemá,je narozená 21.10.den před hauspalkou ~;)
A taky hlásím ,že Veru s Matyáškem by mohli dneska pustit z porodnice ~g~
hanspaulka 81811
3.11.2012 20:32:09
Časem se to upravilo na 3 až 4 hodiny - tím že toho naspala míň přes den a taky asi tím, že měla větší žaludek a víc se napila - to si tak vysvětluju já - nevim zda to tak bylo doopravdy. To už se pak dalo - měla jsem takovou úžasnou knížku tuším že od Dr. Fořta a on to tam popisoval tak výborně, že jsem se podle toho řídila.Lepek až po roce a tak... dneska jsem četla jak i plně kojený děti by podle nejnověších výzkumů měly začít s příkrmama už od 4. měsíce... ono jde asi o to, čemu člověk sám věří a co mu připadá správný ~;)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1179  [Dalších 1139 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.