| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 911  [Dalších 811 >>]
JankaHK 68660
12.10.2013 21:20:08
No tak hlavně, že máš vychytaný, co jíst můžeš a co ne. To já měla dneska k večeři tatarák a pivo, mňam ~w~ V těhotenstvím jsem na něj mívala docela často chuť a dnes jsem si ho dala prvně po porodu.

Jj, Eli už drží hlavičku hezky. Na zádech s ní taky mele ze strany na stranu a podle toho taky vypadají vlásky. Má je nahoře, a pak až úplně dole. V těch místech, jak s tou hlavičkou pořád kroutí, tak ji vlásky vypadaly ~:-D Máte to taky?

Ostatní maminy nejspíš nestíhají. Krom nás dvou a Mirušky už tu dlouho nikdo nebyl ~d~
Martysek 135615
11.10.2013 21:13:59
Jani s tím kojením máš pravdu, je to darda, taky to doma slyším, jen koj mámo, je to drahý!!!
Ale kolikrát bych si dala nějakou štamprdli a hlavně nám tu pečou tak výborný, křupavý, čerstvý chlebík, celé těhotenství jsem si ho dávala s máslem a s medem k snídani a teď mám po ptákách! ~j~ Čerstvý pečivo nám dělá neplechu!!! ~:(

Co malá Eli, už ti drží hlavičku? Ta naše docela začíná ale když leží na zádech, tak s ní furt kroutí na strany, jako když by říkala ne ne ne, nevím, co to má být???

Co vy ostatní maminy?? Kdy zas přidáte nějaký fotky vašich zlatíček, moc ráda koukám na fotečky!!! ~6~ a hlavně, jak rostou, strašně to utíká.....~w~
JankaHK 68660
9.10.2013 8:40:13
Jeee, taky krásně rostete :-) Gratuluji ~x~

Spaní celou noc je super, ale vyjde nás to draho. Papkáme HIPP, krabici máme na týden a u nás stojí 360 Kč. V Polsku a Německu to vyjde levněji. Takže občas si necháme přivézt levnější :-) Jen hezky kojte, co nejdýl to půjde :-)

Nám se s hlídáním ještě nikdo nenabídl, a kdyby někdo chtěl hlídat, tak tu svoji berušku stejně nikomu nesvěřím. Za tři týdny jdeme na koncert, lístky máme už od května. A už teď se děsím, jak hlídání dopadne. Koncert je od 19h., a to zrovna usínáme.
miruska.j 55676
8.10.2013 13:02:53
Ahoj holky, tak jsme byli dnes na kontrole a máme 5250 g a 59 cm. Celou noc zatím taky nespíme, ale podle laktační sestry z porodnice, kdybychom spali, tak se mi ve 3. měsíci přestane tvořit mléko - prý se tvoří pak už jen v noci - takže jsem vlastně ráda, že v noci kojíme. A ráda bych vydržela třeba do půl roka - kdyby se podařilo kojit. Pak už jsou příkrmy a to si myslím, že by mi asi mléko taky odešlo - nejsem žádná kojná.

Dudlík MAM se nám netočí - jen vypadává ~t~ Výjimečně se ukáže otlačená kytička, ale toho jsem si všimla tak 2x ~p~

Taky už začínáme pást docela koníky - včera je pásl večer úplně ukázkově.
Martysek 135615
7.10.2013 22:28:40
Tedy, tak to ti závidím to spaní v noci, my bez prsa ani ránu a v noci ještě 2x ~v~
Kluka jsem kojila jen 2,5 měsíce a pak na umělém mléku spal taky celou noc, takže si asi zase počkám, jen doufám, že mi to mléko vydrží dýl, je to pohodlnější ale nikdo mi jí zas nechce hlídat ~j~
a jsem ráda, že zatím prospívá, má tváře, jak buldoček a už taky 6kg ~t~

My měli s tím pasením taky chvilky, že jí to nešlo ale začali jsme ji dávat na bříško, když se vztekala a holt ta energie vzteklosti jí pomohla ~o~
JankaHK 68660
7.10.2013 20:19:07
No to my právě moc nepaseme. Když ji dám na bříško, tak hlavičku trochu zvedne, ale zároveň pod sebe dává kolínka, no a když má pod sebou ty kolínka, tak se převáží a hlavička ji spadne.

Teď už pár dní za sebou máme poslední hamání před 19 hodinou, a pak spinkáme až do sedmi do rána ~g~ O víkendu, když ji ráno nikdo nebudil, tak vydržela až do osmi :-) Eli se v noci teda vzbudí, ale jenom si povídá, a pak zase usne. Máme to ale hodné dítě, že nás nechá vyspat ~:-D
Martysek 135615
7.10.2013 14:06:04
Ahoj Jani, máš s těmi náušnicemi pravdu, udělám to taky tak, na ty zlaté náušničky má stejně ještě malé ouško ~6~

Malá je narozená 2.8. koníky už konečně pase ale je to pěknej lenoch, asi má tu hlavičku těžkou ~j~
Jinak taky docela povídá, hlavně, když je nabaštěná a vykakaná, to je spokojená na 100% ~b~
JankaHK 68660
7.10.2013 9:38:19
Ahojda, jj řasy máme dlouhý, ale kukadla moc nevyvalujeme. Ty vyvaluje hlavně na Kubu, když ji zlobí. I když Elence to jako zlobení asi nepřijde, protože se na něj směje a oči vykulený ~:-D

Koukám, jak krásně Andrejka pase koníčky, šikulka. Kolikátého je Andrejka narozená? Už jsem to zapomněla. To nám se na bříšku moc nelíbí. My budeme spíš na povídání, pořád nám ta naše princeznička něco vypráví ~b~

Náušnice jsem docela řešila, protože se mně na miminkách nelíbějí, tak jsem se ptala po známých na zkušenosti ... doktorka říkala, že po prvním očkování. Ale co jsem slyšela, tak šetrnější je nastřelování. Pokud se uši propíchávají, tak jsou prej lepší hned zlatý náušnice. Jak si psala o těch chirurgických, ty se dávájí, když se nastřelují. Doktoři je prej mívají v ordinacích za cca 200 Kč. Nechají se cca dva měsíce, a pak můžeš dát jakékoli, zlaté, stříbrné i chirurgickou ocel. Byl mi doporučený doktor, který před nastřelením změří i akupunkturní body na oušku a nastřelí to přesně, tam kam má. Takže mi půjdeme do nastřelení a dám ji to zhruba tak na roce.
Martysek 135615
6.10.2013 15:34:37
Ahoj Jani, koukám na tu tvoji princeznu a má taky pěkný kukadla a dlouhý řasy, taky je furt tak vyvaluje?
Jinak ty tady máš nejstarší holčinu, tak se ti chci zeptat, jak to vypadá s náušničkama? Kdy půjdete? Četla jsem, že musíš dát napřed nějaké chirurgické a pak teprv ty klasické zlaté? Co je na tom pravdy??? ~b~
JankaHK 68660
3.10.2013 19:48:01
Rukávník, ten já nemám, ale rukavice asi taky brzo vytáhnu:-) Dneska ráno už jsem je dala Kubovi do školky. Eli chodí ráno po druhým hamání ven, dneska to bylo už o půl deváté, venku 2st., tak jsem ji dala nejenom fusak, ale i zimní kombinézku:-) Ještě že venku hned usne a nemusím chodit na procházku s ní ~:-D Tu si dám až odpoledne, když je sluníčko ~z~
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 911  [Dalších 811 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.