| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 568  [Dalších 538 >>]
Miri+L&M&K 53516
27.8.2014 15:23:27
Zuzi, zuby už? ~8~ Kačce ještě nejsou ani dva měsíce, i tak to letí. U ní mě zase překvapuje(příjemně), že i kojené dítě může spát v noci déle než tři hodiny. Chodí spát večer v devět, kojíme ve dvě a pak v pět, někdy v jednu a pak ve čtyři. Dnes v noci vynechala to první kojení, tak spala osm hodin v kuse. Tak dvakrát týdně se jí to povede. Fakt nechápu, jak to vydrží.
Vigantol kapeme každý den kapku, měli to tak i obě děti. Kanavit 1x týdně.
Zuzaniela 76377
26.8.2014 12:01:43
Ahoj holky, jdu mrknout jen v rychlosti.
Matoušek má zítra 12 týdnů a (to mě poser, byla jsem v šoku) prořezávají se mu spodní jedničky!!! Jsem zvědavá, jak bude probíhat kojení, protože u něj někdy dělá takové kraviny, že si to se zubama neumím představit. Různě to prso natahuje, okusuje, žužlá, prostě má někdy v mezičase u pití hračku ~j~. Holky takové věci nedělaly ~k~.

Na tříměsíční prohlídku jdeme až druhý týden v září. A na očkování.. Z toho mám trochu obavu..

Kolik kapete Vigantolu? My dvě kapky denně, kromě soboty a neděle. Prý je to v různých městech různé ~a~
Miri+L&M&K 53516
17.8.2014 15:25:15
Ahoj, Kubík je šikula"" každý dítě chce svůj čas. Já je tenkrát Lukymu sebrala moc brzy a půl roku jsem jen prala a prala jeho počůrané věci. Tedy brzy na něj, bylo mu 2,5roku :-)
Kačce bylo 6týdnů v pátek a ve čtvrtek u dr měla 56cm a 4790g. Takže dobrý. Už se pěkně nahlas směje, bouchá do hraček...strašně ten čas letí. Už nemám doma to ležící miminko~p~
Nechám jí píchnout Prevenar, Luky měl velké problémy s ušima od 9ti měsíců...každý měsíc píchané obě uši a v 15ti měsících vyndané nosní mandle. Každé ucho min.10x píchlé do tří let. Teď už OK. Doufám že se to Kačence vyhne...ty noce byly děs~Rv
Naušničky necháme nastřelit ~;),dělá to naše dr.
Kyčle také dobré, ještě jdeme ve 3měsících. Bála jsem se toho, máme to v rodině všechny ženský. Ségra si musela i hledat obor takový, aby pak v práci celý den nestála nebo neseděla. Dr jí jen tak něco nechtěla dovolit. Mamky sestře zase v 18ti letech zkazili operaci a zůstala na vozíku, trochu mohla i o berlích.
V úterý jdu na gyndu, nechám si dát zase Mirenu.
Maci1 27366
12.8.2014 17:55:46
A ještě s jedním úspěchem se musím pochlubit - zřejmě se mi konečně podařilo zbavit Kubu plenek, navíc to vypadá, že to vzal zgruntu, protože už je týden suchý i v noci (a zakládá si na tom ~:-D) ~R^. Taky už bylo načase, v listopadu mu budou tři roky, navíc je velký (vypadá skoro o rok starší), přebalovat takového chlapa mi už přišlo mimo...
Maci1 27366
12.8.2014 17:48:11
Ahoj, je tu zas nějak mrtvo, tak to oživím aspoň aktuálními mírami našeho Davídka - je mu 7 týdnů, měří 61 cm a váží 5130 g. A dnes v noci poprvé prospal 6 hodin v kuse ~R^. Poprvé od jeho narození mám pocit, že jsem se trochu normálně vyspala.
Jak se máte vy?
Miri+L&M&K 53516
2.8.2014 20:13:00
Maci, to jsme se měli znát před rokem...teď už je pozdě. Čtvrté dítko neplánujeme ~t~. Nejdřív jsem myslela, že tapetuješ Davídkem, až když jsem četla ty jména, tak mi to došlo. Fakt vlasáči, přes kopírák ~p~ Zrovna jsem si říkala, že žádnou malou Evičku neznám, v okolí nikdo tohle jméno nedal. Přitom mojich vrstevnic je spoustu. Tři jsme měli na střední, dvě na základce. Já jsem tedy Miroslava a to jsem neslyšela u nikoho řadu let ~j~
Larinko, tři měsíce, to je mazec. Nám v pondělí teprve měsíc ~;). Už se začíná také usmívat. Hlavičku držela pěkně už v porodnici, to jsem měla stejné u všech dětí. Žádné padání hlavy, normálně si jí položí. I si jí pokládá do strany a pak se překulí na záda. Ale to určitě cíleně nedělá, ale zapomenout by to nemusela, až se začne přetáčet ze zad na bříško ~:-D
Užijte si dovču, s mimčem jsme táhli vždycky hromadu věcí...letos nikam nejedeme, maximálně na chatu poslední dva týdny v srpnu.
Marťa taky neměl dlouho moc vlasů, jen takový ty přerostlý z vrchu hlavy dopředu. Luky měl vlasy o dost dřív. Uvidíme co Kačenka.
Larinka+3svišti 55666
1.8.2014 21:48:20
Ahoooooj ženy!!!

Koukám, že miminka pěkně zvládají pokroky a daří se jim dobře ~R^

Nám vcelku taky, zítra odjíždíme na dovču na jižní moravu, tak jsem zvědavá, jak to všechno zvládnem, teď zrovna odpočívám od balení. Paradox je to, že Eliška jakožto nejmladší člen rodiny má nejobjemnější zavazadlo ~b~

A asi bychom potřebovali zastavit čas, protože už jí budou 3 měsíce ~a~~8~

Pro potěchu oka Vám sem hodím taky jednu aktuální ~;)

mmch- ohledně vlasáčů, u nás to jde posloupně- Nika nejstarší byla nejvíc vlasatá, Máťa už méně (ale je to kluk) a Eliška jich má zatím nejmíň, ale bude to opět blondýna z Londýna-podrůstá jí to blond vlásky:-)



Maci1 27366
1.8.2014 16:09:27
Vlasaté děti totiž umíme my ~j~~:-D

Evička:


Kuba:


David:
Zuzaniela 76377
1.8.2014 8:15:56
Fakt, jsou si pořádně podobní. On je Matoušek taky celý svoje mladší sestra. Úplně jak jednovaječné dvojče. I dětská se tomu smála, že je to úplně legrační.

A s těma vlasama - Bětka neměla pořádně vlasy do tří let. Už jsme z toho začínali být nervózní, bylo to fakt divné. A to jsme oba vlasáči. Takže počítám se stejným průběhem i u Matouška. ~d~
Maci1 27366
30.7.2014 0:43:30
Teda holky, vy máte sportovce, takhle pěkně už zvedají hlavu? To u nás teda zatím nehrozí, na bříšku se David akorát odstrkuje kolínkama, hlavu nechává pěkně ležet ~l~.
Zdá se, že konečně usnul, jdu odpadnout ~h~.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 568  [Dalších 538 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.