| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 95  [Dalších 75 >>]
pussinka 120782
31.3.2014 20:15:01
Maruško to jsem bylá a celkem i provokuji , teda ,když mám náladu :-D jelikož některé názory mamin mi připadají dost scestné...........
Lenistefi + Terezka 93329
31.3.2014 15:14:43
Ahoj Maruško. Také se mi líbí větší bříška. Já když mám trochu volnější svetr, tak vůbec není poznat, že bych nějaké bříško měla. A to jsem v půlce pátého měsíce..... Ale to nevadí. Kamarádka koukala na bříško a říkala - hmmm, to je jako když se já trochu víc najím....
Kila mám nahoře zatím jen 2 nebo už možná 3.
Na ultrazvuk - druhý - půjdeme příští týden v úterý. Tak se těším a jsem zvědavá, zda se nám mimi ukáže co je. Abychom ho mohli oslovovat jako on nebo ona. Ikdyž pohlaví, které bychom chtěli více, neřešíme.
Doufám, že teď zvládneme dobře penicilín a taky už se těším, až budu normálně zdravá a budu moct konečně ven.... :-)
Měj se hezky a mějte se pěkně všechny holky. Papa
Maruska123 89070
31.3.2014 10:07:58
Ahojkýý :-) tak jsem se taky přihlásila na fb, ale teda nevim nevim jak tu někdo psal, že to vidět není u mých přátel, tak prej je.Škoda :-( mě by fakt vadilo napsat holky tak jak vám roste bříško a lidi na fb jak by byli vysmátý :D což bych se asi taky neudržela :d tak budu jen číst a číst a s problémema se obracet sem :D jinak Leni, jsem 15+1, ale břichando mam jak při prvnim v 5m ~8~.Ty nemoce jsou děsný, lítá to kolem mě jak o závod.Krk mam pravidelně už měsíc bolavej, ale jen ráno.Takovou hodinu nemůžu mluvit a pak zase pohoda....~a~
Lenistefi + Terezka 93329
30.3.2014 19:21:16
Jééé, vy máte asi stále štěňátka... Moje fenečka dlouhosrstá čivavka měla jednou a bylo to vážně nádherné. Pak jsem měla čivavky dvě. Byly úžasné. Ale jak už jsem psala, teď pejska nemám. To je fajn, že jsi měla hned náhradníka - zájemce.
Antibiotika snad budou dobrá. Hlavně, že je mi lépe.... Venku tak krásně a já nemůžu s Terkou ani ven.... Dneska promeškám divadlo s Jaroslavem Duškem ~7~ To mě moc mrzí, ale co můžu dělat...
Takovou zkušenost s čůráním nemám, ale zdá se mi, že miminko kope opravdu úplně dole v podbřišku. Asi je děloha po první nějaká pokleslá nebo co ~a~
pussinka 120782
30.3.2014 11:20:18
A link na záříjnátka , ale úpřímně, pro normálně smýšlející maminy to tam je dost divné ~d~
https://www.facebook.com/groups/716595755024978/753059038045316/?notif_t=group_comment_reply
pussinka 120782
30.3.2014 11:19:09
Ahoj Leni, všechny děti jsem měla do včerejška , večer se nejstarší rozhodla jít spát ke kámošce....... malí jsou doma :-) Včera jsme jeli pro naše štěně, paní si vzala dva a pak si to nějak rodina rozmyslela, že mají jednoho dát pryč , tak jsem si ho vzala zpět a naštěstí hned našla novou rodinu :-)
Dnes , už mám vše uděláno, odpoledne na návštěvu k sestřence a chtěla jsem stihnout něco udělat na zahrádce, jelikož jsem tam ještě ani nehrábla ~7~ ale nejspíš to nestihnu.......
Antibiotik se neboj , u nejstarší jsem měla také a vše v pořádku, jen tedy byla trochu hypoš ~t~A u syna dokonce i neštovice dostala má dcera a následně i manžel.....
Jo a nemáš nebo nemáte to hoky také? někdy mi připaá, že mimi sedí na močáku jako žába na prameni a čůrám děsně pomalu, moc to nejde ~d~ takový pomalý čůrek ~t~
Lenistefi + Terezka 93329
30.3.2014 9:29:27
Ahoj Pussinko, no to je dobrý, hlavně, že jsi pejska objevila... ~;)
Skaut se Terce moc líbil, tak jsem ráda. Neodepisovala jsem, bylo mi vážně nějak špatně, tak jsem nevydržela a v noci jela radši k doktoru. Do pondělka se mi to zdálo dlouho, pokud je to na antibiotika. Tak jsem nějaká dostala, doufám, že budou pro mimi v pořádku.....
Co je nového u tebe? Jak užíváte víkend? To máš všechny děti doma, viď?
Dneska má Terka divadlo o zeleninové zahrádce....:-) Tak tam pojede s babičkou... A já si poležím, nebo spíš vyperu aspoň trochu z té hromady prádla, co se tu nahromadila.... Přeju pěknou neděli ~z~
Lenistefi + Terezka 93329
30.3.2014 9:24:52
Ahoj Ketko, odkaz kde se holky schází je někde ve starších příspěvkách, jestli se ti bude chtít hledat.?
Ketka
  • 
28.3.2014 3:56:59
Ahoj, holky, jaky je link na ten fcb? Nemohu ho tady najit dekuji
pussinka 120782
27.3.2014 19:27:55
Leni , zabavit čtyřleté dítko a najít mu kámoše mimo školky je fuška......Skaut je super, nevm jestli bych tady něco takového našla, také tu je vše do 3 let , max. do 4let :-(
Právě jsem našla psa v poličce na X box, dcerka 4 letá jí tam zavřela ~o~ Jak byla čivenka ráda , že jí někdo vysvobodil - brouček ......
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 95  [Dalších 75 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.