| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 95  [Dalších 65 >>]
Lenistefi + Terezka 93329
27.3.2014 18:37:22
Ahoj Pussinko, zdravím tě. Koukám i na srpen a tak vím, že tam chodíš. To je dobrý. Já mám termín 20.8. Šla jsem si teď dělat čaj do termosky a sirup z cibule....
Muž jel opravit počítač kamarádovi a tak vzal sebou i malou. Jsem ráda. Celý den byla se mnou doma.... Ale včera jsme to vychytali dobře, cestou do práce ji vzal do mateřského centra a kamarádka mi ji pak předala až odpoledne. Přestěhovaly jsme se s Terkou do úplně jiného kraje a bohužel školku budeme mít až od září.... Tak to pytlikujem jak se dá, aby měla kolem sebe děti.... Zítra půjde na skauta, kde jsou samí předškoláci, tak moc doufám, že tam najde kamarády. Přeci jen do centra chodí děti 0 - 3 roky a jí bude 5!....
pussinka 120782
27.3.2014 18:09:34
Leni, já chodila ze začítku tady a jelikož tady skoro nikdo nebyl tak jsem přešla na srpen ~t~ Mám termín 20.9. :-) tři dítka doma a břicho?, to je o 18cm větší od původního ~8~
Lenistefi + Terezka 93329
27.3.2014 17:44:52
Ahoj Maruško.
Mě se zdá, že mám bříško spíš menší a to je podle ultrazvuku mimi o týden starší. Jsem 18+1 (mimi 19+1). Ale už od začátku nosím těhotenskou šatovku a sukni. Ta šatovka byla koupená na 1 max 2 trimestr a s první jsem ji nosila až do konce. Tentokrát také asi bude bříško stále menší. A přesto malá vážila 3.4kg.....
Jinak mě také trápí nějaké nachlazení. Hodně mě bolí v krku a předevčírem jsme sráželi horečku, když lezla nad 38 stupňů.... Naštěstí stačil 1 paralen a vypocení a pak půlka a další vypocení. Nevím teda jak bylo miminku, asi moc dobře ne. Už je to mnohem lepší, ale ten krk stále bolí... ~a~
Naštěstí pohyby už cítím, tak by mělo být miminko v pořádku. Začala jsem chodit do této skupiny, ikdyž mám nakonec termín v srpnu. V jakém týdnu jsi ty? A cítíš pohyby? Zatím ahoj a ať je líp a jsme zdravé.....~;((
pussinka 120782
27.3.2014 17:43:29
Holky na Fb to není veřejné a známí to rozhodně nevidí , jde tam udělat skupinka uzavřená do které se nikdo jiný nedostane :-)
Maruska123 89070
27.3.2014 10:33:08
Ahojky ~6~ jo odešli ke konkurenci joooo, teda.No na fb jsem teda taky často, každej den, ale abych tam veřejně psala příspěvky který vidějí moji drazí přátelé, to by mi vadilo teda ~y~ no u mně hele nic, je mi dobře, břichance mam většího než u prvního, tak už začínam řešit těhu kalhoty.Cejtim se v poho.Teď mám rýmičku tak sem v noci věčně na nohách, pač nemůžu dejchat.Tak začínam trénovat na noční mejdany ~g~~g~~g~ co u tebe?~3~
Lenistefi + Terezka 93329
17.3.2014 21:06:01
Ahoj Maruško, no nějak nám to tady zamrzlo.... ~7~
Chodím sem koukat. Holky asi odešly na facebook nebo do jiných skupin. Třeba se někdo nový přidá.
Jak se ti daří a co je nového?
Maruska123 89070
17.3.2014 10:43:35
Tak jsem sem po pár dnech zabrousila a koukám, že jste všichni zmizely :-( téda holky :-(~o~
čarodějka_m + Dany + fazolka
  • 
24.2.2014 16:39:38
 Pregnancy Ticker
čarodějka_m + Dany + fazolka
  • 
24.2.2014 16:38:44
Ahojky tak ja mazu k Dr. zitra tak pak dam vedet zatim sem si delala ticker zkusim vlozit


čarodějka_m + Dany + fazolka
  • 
24.2.2014 16:38:24
Ahojky tak ja mazu k Dr. zitra tak pak dam vedet zatim sem si delala ticker zkusim vlozit

[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 95  [Dalších 65 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.