| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2015

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 338  [Dalších 168 >>]
........ 64599
4.11.2014 21:15:07
JJ hoďtě holky at Vás taky poznám ~j~~t~~t~ qwertz - to mi asi uniklo, ty jsi porodila jednou tak brzo? toho se taky strašně bojim :( Po těch magneziích mě už břicho tak netvrdne... ale občas mě tak nějak divně pobolívá, jenže já jsem cvok možná jsem si to už vsugerovala tim pozorováním ~a~ Přečetla jsem za těch pár let na netu spoustu porodů předčasných atd a pak jen plašim... Děkuju za pochvalu bříška a zítřejší kontrola u Apolínáře at dopadne dobře~x~ Já tam jdu zítra na 17 na tu první návštěvu po registraci... tak snad to bude rychlé..
qwertz 50213
4.11.2014 21:02:59
Ano, moc hezké bříško ;-) Vyfotit se také můžu, ale zda to zvládnu vložit je otázka.... Jinak do práce nechodím, zpočátku jsem dost zvracela, teď mi tvrdne břicho, ale hlavně jsem hlídaná kvůli porodu v 5. měsíci. Na Vánoce od loňska dělám jen každému jeho oblíbený jeden druh cukroví + perníčky, jinak se to stejně nesní a takhle jsou alespoň všichni spokojení. Navíc mi přijde zbytečné se s tím dělat jen aby člověk trhal rekordy v počtu druhů cukroví, a pak to o Velikonocích vyhazovat z mrazáku do koše.... ~2~
Edimaxik 10+II 142962
4.11.2014 20:05:55
Tak já se zkusím vyfotit holky zítra. Čeká mě další kontrola malé U Apolináře, tak snad bude vše v pořádku.Jinak máš krásné bříško Wendy~:-D
........ 64599
4.11.2014 19:04:54
jo aha ono se to neukáže když ti to předepíšu prostě špičatá závorka pak img mezera src rovná se ( to je velkýma) pak okopíruješ tu adresu a nakonec dáš špičatou závorku.... někde byla tabulka kde byl návod jak se to vkládá...
........ 64599
4.11.2014 19:02:40
musíš fotku vložit nejprve někam na net... bud jestli máš tady album nebo jinde na internetu.... já z modrýho koníka... okopíruješ URL adresu a vymažeš uvozovky.... ještě musíš mít na konci fotky i na začátku špičatý závorky... začíná to
Trojmatka 143963
4.11.2014 18:25:42
Ahoj Wendy, tak jsem se vyfotila, ale já tedy vůbec netuším jak na to. Najdu to někde?
........ 64599
4.11.2014 16:17:20
tak se mi to povedlo~t~~t~~t~ to jen pro představu, když někdo hodíte taky budu ráda~2~ pro srovnání...
........ 64599
4.11.2014 16:16:25
Ahojky, skusim vložit foto bříška.. jestli si ještě pamatuju jak se to dělá :) 23+5
Trojmatka 143963
3.11.2014 13:31:50
Já jednorázovky. Při dvojčatech jsem si to ani jinak neuměla představit a teď už se mi do toho nechce...
Trojmatka 143963
3.11.2014 13:31:06
Ahoj,
tak já chodím do práce, takže bych jen v legínách nevydržela, takže mám dvoje těhotenské kalhoty, šaty úpletové ještě obléknu, byť jsou hoooodně obtažené. I bez té bundy by to nešlo, v práci by mě potřebovali aspoň do 10. ledna ;-)
Ad Vánoce - děláme velké, okolo 15-ti lidí, každý něco přinese, tak letos rozdělím více úkolů než obvykle a na mě zbyde jen chystání stolu a upečení jednoho či dvou druhů cukroví pro radost mojí i dětí.
A dárky - tak na to je skvělé mít děti narozené v listopadu, protože psát dopisy Ježíškovi můžeme až po narozeninách, protože by si mohliy napsat o něco co dostanou ka narozeninám, takže u nás není prostor řešit Vánoce v listopadu. Je ale pravda že já dárky nakupuji průběžně, takže část na holčičích víkendech do lázní, část na veletrhu hraček v Letňanech, část při dnech Marianne, takže v prosinci jen balím, kompletuji a dokupuji dětem.
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 338  [Dalších 168 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.