| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2015

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 338  [Dalších 158 >>]
Edimaxik 10+II 142962
3.11.2014 10:03:00
Jdu s otázkou, zda některá z vás bude látkovat nebo jedete všechny v jednorázovkách? Případně, s jakými látkovkami máte zkušenosti.
........ 64599
2.11.2014 13:39:45
Edimaxik 10+II - to bude dobré uvidíš, určo si je užijete ~s~ budeš dělat jen to, na co se cítíš... ~x~ Bude to skvélé i když napečeš třeba jen polovinu cukroví ~w~ Já se těšim na Vánoce protože, pak už to budeme mít za pár ~t~~t~~t~
Edimaxik 10+II 142962
2.11.2014 11:18:16
Wendy tak to chápu, já mít takovou váhu jako ty, tak to taky neřeším, my, co jsme na dvojnásobku jsme rádi, že máme nahoře jen tři kila:-) ale to, co jsi napsala já neberu jako povinnost. Vím, že by se to bez toho obešlo, ale pro mě by to asi nebyly ty pravé Vánoce. Je to prostě tradice a já budu ráda, když si moje dítě tu tradici také užije. že se na štědrý den jde na procházku, kouká se na pohádky, zdobí se stromeček. K večeři je kapr od dědečka, že se prostře o jedno místo navíc. Ano, je to o tom, aby rodina byla pohromadě a nikomu nic nechybělo, ale to není reálné. Láme se to v okamžiku, kdy u toho stolu někdo chybí. Možná se snažím navodit tu atmosféru proto, abych se koukala do rozzářených oček syna a muže a nemyslela tolik na to, kdo bude chybět. A možná je to jenom tím obdobím, které teď prožívám.
........ 64599
1.11.2014 14:34:04
ale i taková ta představa , že musí bejt cukroví, musí bejt výzdoba..... prostě nemusim nic, jen že jsou všichni zdraví je prima ~;(( V prosinci přes břicho asi už neuvidim ~t~ mám 7 kg nahoře a cejtim, že rostu ~t~ ale tohle vcelku neřešim i tak mám teda 47 kilo a když bych se sekla pak a třeba 5 kilo už nezhubla tak mi to ani neva.... takže do 55 v pohodě...
Edimaxik 10+II 142962
1.11.2014 14:23:19
tak já ty komerční taky nemám ráda-vše si právě dělám sama, výzdoba, adventní věnec, cukroví...ale hodně věcí dělala vždy rodina dohromady, to už bohužel nebude, tak musím myslet i teď víc dopředu, protože na to budu sama a těsně před Vánoci už bych chtěla ten klid, puštěné koledy, cukroví na stole. Přeci jen už budu mít taky větší břicho a budu víc unavená...Asi blbnu z přemíry volného času...
........ 64599
1.11.2014 13:53:44
Tak já nepeču, mamka nám dává trochu na stul pro návštěvy a navíc u nás se to ani nejí, kromě asi dvou druhů a to taky nic moc :-) Manžel s dětma peče akorát perníčky..... max možná ho ukecám na rohlíčky ~:-D U nás Vánoce jsou spíš o tom klidu a že jsme všichni doma než o naklizenym bytě a přehnaný komerce.... Uplně mě štve jak všude už jsou Vánoce, to zas aby lidi co nejvíc pobláznili.... ignoruju to ~k~ mám už pár dárečku pro děti, ještě mám nějaký představy co jim koupit a pak zase hezky klídeček.
Edimaxik 10+II 142962
1.11.2014 12:24:45
Tak v tento čas začínám přemýšlet, i díky zdejším tématům nad Vánocemi. Letos bude hodně zvláštní a přemýšlím, zda zachovat to rodinné kouzlo, nebo to zkusit osekat. Budou to první Vánoce bez mamky. Vždycky jsem hodně pekla, loni i předloni kolem 15-20 druhů cukroví, ale teď se bojím těhu cukrovky...Pokud se nechám testovat a vyjd epozitivní, tak asi nebudu mít sílu péct, když jsem největší pojídač cukroví v rodině...Jak to budete holky řešit? Dejte tipy...
........ 64599
31.10.2014 13:48:32
Tak já teď nosím svoje kabáty a v oblasti břicha je nezapínám tak mi vykukuje :) snad ještě v listopadu tak chvilku vydržim... a pak tu mám jeden takovej kožich krátkej chlupatej, kterej mi byl větší a teď mi bude akorát :) blbý je, že se mi zas k němu nehoděj moc žádný kalhoty, ted nosim legíny ale v zimě v nich zmrznu... musim ještě něco vymyslet, ale nic nechci kupovat, připadá mi to zbytečný na ty 2 - 3 měsíce...
qwertz 50213
31.10.2014 9:59:06
Ahojky, mám taky první v listopadu ~;) A také si nemyslím že bych vydržela jen ve svetru, tak jsem si objednala bundu na www.bonprix.cz Ceny jsou tam přiměřené a byl tam celkem i výběr. Nevýhoda je že si v ní připadám jako sněhová koule už teď - vzhledem k tomu že mám obr pupek a všichni si myslí že čekám mimi už na Vánoce ~:( Nevím nevím jak to až do února vydržím ~d~
Edimaxik 10+II 142962
29.10.2014 17:05:20
No právě,já mám první zářijové, takže zimu jsem přežila v pohodě ještě bez bez břicha...přemýšlím nad nějakým kabátkem, co se případně nedopne v oblasti břicha...
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 338  [Dalších 158 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.