| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2015

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 338  [Dalších 138 >>]
........ 64599
19.10.2014 22:07:33
Modřinko - triple test jsem taky tentokrát odmítla..
Modřinka 37246
19.10.2014 21:24:23
Zátěžové testy na cukrovku povinné nejsou (stejně jako skoro žádné snad kromě HIV). Mně je 36 a Dr. se mě ptala, jestli chci na zátěžový test jít, nebo jestli počkáme jak dopadne cukr z krve. Nebyla jsem na něm ani v jednom těhotenství, mám hodně citlivý žaludek. Ad povinné testy- povinné jsou některé pro lékaře, že vám je musí nabídnout, to vám ale nebrání je odmítnout. Já třeba odmítla již dvakrát triple test. Tím nenabádám k odmítání:-).
........ 64599
19.10.2014 18:20:59
Edimaxik - třídit se taky snažim, ale taky to máš tak, že doufáš, že to někdy využiješ?? Já tu mám taky krámu a řikám si, že třeba někdy si to vezmu na sebe... a co myslíš, stejně mám oblíbený kusy a ostatní mi tu leží.... musim zavřít oči a vyházet to....
........ 64599
19.10.2014 18:19:42
Jinak holky kdyby někdo chtěl něco holčičího mužu poslat na mail fotky myslim že věci hezký a třřeba 30 - 40 kč za kus max.... mám plnou postel (uložnej prostor) a taky se toho chci zbavit tak za balík dám slevu...

Edimaxik 10+II 142962
19.10.2014 10:45:47
tak já tu třídím zrovna oblečení po mě, do čeho už se fakt nikdy nevejdu-pokud nenastane hladomor:-) a už si připadám taky dost nemotorně-nejhorší je ohýbání-to už mi to dost překáží...kočárek je super, gratuluji k super kupu.Já se budu asi zbavovat klučičích věcí, abych mohla nabrat holčičí:-)
........ 64599
19.10.2014 10:12:21
Ahojky, tak jsem minulej tejden narazila na dobrej kup kočárku... quinny buzz a je za dobrou cenu se všim... sporťák, hluboká + sedačka.... tak dneska ho asi budu mít doma... pán má cestu kolem , tak mi ho sem hodí... Jsou to skvělý barvy, takový neutrální, tak je jedno co to nakonec bude :) akorát nevim kam ho narvu a uskladnim....~z~~z~ Už se těšim v pátek na kontrolu.... začíná mi dost růst břicho a připadám si nemotorná ~k~
Edimaxik 10+II 142962
18.10.2014 12:06:34
Troj matko, tak to gratuluji jak k holčičce, tak k úspěšné kontrole u dr. Břešťáka. Já doufám, že ho tam za tři týdny budu mít zase-nějak mě uklidnil, takže na něm si asi dokážu vypěstovat závislost. Jinak váha zatím ukazuje necelé dvě kila nahoře, takže docela dost hřeším:-) jinak na cukrovku posílají od 25.roku věku matky. U Honzy jsem byla, takže předpokládám, že mě pošlou zase, ale ke své doktorce jsu až na začátku listopadu, tak uvidíme. Moc se na to netěším, protože ráno nalačno nedávám vůbec nic. No jinak malá se tam už pěkně mrská-až je to občas nepříjemné-hlavně se jí nelíbí teplo od počítače na klíně-to je záruka, že se začne mrskat..občas to používám pro kontrolu, že je vše v pohodě-jsem hrozná matka tyratelka...
........ 64599
17.10.2014 22:19:26
Troj-matka - gratuluju ! Takže já čekám jediná kluka pravděpodobně? ~t~~;) Třeba bude překvapení a buse taky holka ~t~
Trojmatka 143963
17.10.2014 19:23:31
Ahoj,
Wendy, nechas si dat jen spinalni anestezii, ja ji mela a v pohode :-).
Jinak dnes druhy velky UZV u Dr. Brestaka, mimi v poradku, vazi odhadem 437 g a pridavame se k ruzovym :-)
........ 64599
17.10.2014 8:33:39
Ahojky, mě zatim dr nic neřikala, s Filipem jsem na tom testu byla určitě, ale u Viktorky asi nebyla když tak matně vzpomínám,tak myslim, že mě tam neposlala.... teď jdu toho 25 na kontrolu tak uvidim. Jinak u mě nic novýho, včera večer zas tvrdnutí břicha docela fest a to jsem měla par dnu zase klid.... Kope už krásně a pořád leží napříč, protože cejtim nejvíc kopání jakoby ke stranám... jestli se otočí nohama dolu potom, tak nevim co budu dělat :) Já mám totiž panickou hruzu z operací konkretně z narkozy, takže mě tam nedostanou ani heverem :D jedině, že mi daj něco na uklidnění, nebo já nevim vůbec co budu dělat~t~~t~~t~~t~~t~
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 338  [Dalších 138 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.