| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2015

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 338  [Dalších 288 >>]
qwertz 50213
27.1.2015 9:32:35
Modřinko, držím pěsti ať vše zvládneš OK a přeji Tobě i miminku krásné vzpomínky při příchodu miminka na svět ~;(( Já mám termín příští středu (zítra ještě ne) a jdu na kontrolu už rovnou do porodnice.
Wendy, snad se zub brzy uklidní - jsem na tom podobně, cuká mi v něm a bojím se to jít teď rozvrtat a čistit, tak čekám a snažím se to vydržet a nechat vše provést až po porodu, uvidíme, jak dlouho ještě to bude citlivé, už na té straně ani nekoušu ~7~ Takže cítím s Tebou a také držím pěsti ~;)
........ 64599
27.1.2015 9:20:32
Trojmatka - děkuju asi to skusim bylo by to nejlepší řešení....
Trojmatka 143963
27.1.2015 9:11:17
Wendy,
Meli by mit internisru i u Apolinare. V Podoli ho maji, minule mne sledoval internista primo tam kvuli preeklampsii. Zavolala bych k Apolinari do poradny :-). Drzim palce~;((!!!
........ 64599
27.1.2015 8:55:43
Holky, jojo konec je tu a je to síla :-) já si jen přeju at porodim, vše je ok a pak si můžu vše v klidu vyřídit... zubaře atd. Včera mi to zadělala a furt mě to pobolívá, tak jsem se rozhodovala jestli jít hned dneska k mojí... jenže když tam mám ten živej nerv, tak ono to asi chvilku bolet bude než se to sklidní... navíc chci zubaře vyměnit, tak vůbec nevim jestli se snažit ještě počkat.. nejhorší je, že mě ten paralen vůbec na zuby nezabere... potřebovala bych ibalgin, což si ted nedám no....

Za chvilku si jdu pro papír na intern a budu schánět zas internistu... u Apolináře asi žádnýho nemaj co? Doufám, že narazim na nějakýho de..la ~e~ no stejně jestli se bude chystat mě objednat tak se k němu už nedoplazim~k~
Trojmatka 143963
27.1.2015 8:07:12
Ahoj,
Wendy - ad zub - pred tremi tydny mi zacala rust osmicka - do kosti, takze mi s tim nechteli nic moc delat - ze odsekani kosti a vyjmuti zubu nechame az na dobu po porodu. Tak mi jen Dr odrezala kus dasne a cele to vycistila - take s injekci a Paralen jsem si brala tri dny, protoze nejen zuby a pusa, ale i ucho me bolelo tak ze jsem moc nemohla spat. Ve tretim trimestru nemas ibalgin, ale paralen je povolen.

A proc Te s tim zelezem ted tak trapi? Nelezely ji nahodou vysledky par tydnu v supliku? Mohla s lecbou zacit o par tydnu drive, to jsem zvedava co s Tebou internistka udela, myslim ze moc moznosti nema (aktiferin?, doporuceni porodu s malou krevni ztratou?...). Hlavne mi prijde zbytecne se nekam honit, posledni dny mi je fakt nejlip v klidu domova :-), max prochazka ale jezdit se mi nikam nechce, i deti ted jezdi vic autobusem nez drive - denne je vyzvedavat z krouzku a kazdeho v jiny cas je nad me sily ted.

Uz se nam terminy blizi, bricha obrovska, jsem zvedava kdo jak dlouho vydrzi. Me ted asi budou pozorovat casto kvuli preeklampsii v minulem tehotenstvi, tak jen doufam ze me kvuli tomu nebudou chtit jeste na ty posledni tydny hospitalizovat...

Modrinko, tak at neprenasis moc dlouho a rychly pohodovy porod preji~;((~;((~;((
Modřinka 37246
27.1.2015 7:50:32
Wendy, po prodělaných útrapách bude porod jen taková drobná nepříjemnost. Ad CS, také ho tam nikdy nemám, moje Dr. se tím prostě nějak nezabývá. Při vyšetření sice říká, čípek tuhý, uzavřený, směřuje spíše dozadu..., ale žádné číslo mi tam nikdy nenapsala. Jinak mám v neděli termín, tak se nějak přestávám těšit, i když to břicho je už k neutažení :-)
........ 64599
26.1.2015 22:09:11
tak já jdu k Apolináři až 10... zato opět kleslo železo a honěj mě na internu.... si jako myslej, že to má ještě cenu? Dneska mě chytil zub jako prase , jela jsem ve 20 na pohotovost dala mi injekci vyvrtala a dala tam něco na léčení toho zubu.... to mám fakt radosti před porodem hezky si to vyžeru.... musela jsem si vzít i jeden paralen nebo bych asi chcípla... snad to nevadí :/ no takže čim dál horší... Jinak CS mi taky řekla poprvé a napsala, jinak mě nikdy nevyšetřovala....aspon streptokoka mám negativního...
Trojmatka 143963
26.1.2015 21:51:09
Ahoj,
Ja vim ze by melo byt v prukazce, ale ja ho tam fakt nemam ;-). Nevim v jakem tydnu se poprve meri :-). V kazdem pripade verim ze po pristi kontrole v porodnici uz mi tam neco doplni, to uz budu 36, tak snad ;-)
qwertz 50213
26.1.2015 20:47:22
Ahojky, tak po dnešní kontrole mám CS 3. Trojmatka, určitě víš CS, protože to má každá zapsáno po kontrole v těhotenském průkazu ~;)
Jinak samozřejmě doufám že když jsme v únoru tak budeme všechny rodit v únoru ~t~ Tak se držte :-)
........ 64599
24.1.2015 21:51:32
k mojí dr mám jít ještě 5.2 a k Apolináři 10.2. už prskala , že to mám chodit knim a ne k mojí dr... proto mě vzala hned po tom termínu u mojí doktorky.... co chodim na modrýho koníka tak tam už jsou na unorovkách 3 miminka~k~~k~~k~ tak jim závidim ~k~~t~
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 338  [Dalších 288 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.