| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2015

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 183  [Dalších 103 >>]
Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15 40277
6.3.2015 8:48:42
Ahojky ~:-D~:-D~:-D
Tak já taky zakoupím maliník. Při prvním porodu jsem ho taky pila a musím říct, že mi určitě neuškodil. A porod probíhal jen o den dřív, a moje tělo se snad otvíralo samo. Je to zázrak.....takže ted ho určitě budu také pít. I na porodním sále...se asistentka divila jak to krásně zvládám.....bylo to rychlé a jen 2 stehy po nástřihu. Takže za mně určitě maliník doporučuju.~z~~z~~z~

Masáž hráze...to by mě asi nebavilo....už ted mi dělá problém každý den večer mazat bříško....takže někdy i vynechám. ~t~~t~~t~

A myslím, že bych se asi ani neohla.....takže Sisinko...obdivuju tě ~t~

Sisinka +3 kluci 10290
5.3.2015 22:22:49
Ahoj holky,
Pausíci tak to je fajn že se cítíš líp, já tkáňovou sůl teda taky vůbec neznám. Já včera zakoupila maliník a olejíček na masáž hráze - to mám odzkoušené z minula, ještě uvažuju o nějakých homeopatikách k porodu a po porodu, ale nemám to odzkoušeno, tak nevím jestli se do toho pouštět.

Jinak kočárek já mám HOCO bigfoot, potřebuju totiž tu vkládací tašku a golfky mám inglesinu zippy - všechno mám už odzkoušno z minula, teď mám akorát modernější verze
Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15 40277
22.2.2015 20:26:55
Pausíci....jsem ráda, že alespoň ty sem chodíš....jinak je tu mrtvo ~t~

Díky za tip ohledně kočárků....očíhnu je.

A jinak s tou tkáňovou solí....tu vůbec neznám.....tak to taky prostuduju......

Já se cítím fajn....ale přeci jen, mám jen jedno dítko a už jsem doma. Takže si můžu odpočinout kdykoliv. Bříško netvrdne. Prostě se už nehoním...a je to znát.
Tak krásný večer....~z~
Pausa 144269
22.2.2015 14:19:03
Koukám, Stáňo, že si tu povídáme samy :-).

Co se kočárků týče, tak jsem moc nezjišťovala, co je in nebo out. Vsadila jsem na to, co mám vyzkoušené a s čím jsem byla spokojená u holek, jen jsem pořídila novější modely :-). Pořídila jsem Quinny Buzz (čtyřkolku) a Quinny Zapp (už polohovací) a autosedačku Maxi Cosi Pebble, aby mi šla na Zappky i Buzze. A jsem spokojená. Než pořídíme větší auto, bude mít Sebík v autě jen podvozek od Zappek a autosedačku.

A jinak jsem začala užívat tkáňovou sůl a cítím se 100x lépe. Břicho sice tvrdne, ale vždy jen krátce. Je víc měkké. Celkově jsme ve větší pohodě a cítím se uvolněná. Prý je to fajn užívat až do porodu, protože zůstanu uvolněná i při něm a je hladší průběh :-). Sůl se jmenuje Mag Phos (žlutá). A nasadila jsem rovnou i Cal Phos na doplnění vápníku.
Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15 40277
22.2.2015 10:02:01
Krásnou neděli .... těhulky ~z~~z~~z~

Chci se zeptat jaké máte kočárky....jste takové zkušené matky....tak přihoďte tipy.
Já mám na půdě po dcerce DorJan Cross Country.

http://www.detskezbozi.com/dorjan-cross-country-darek5.html

Potom nějaké golfky a taky tříkolku. Jsme prostě vybavený. Ale stejně jsem zvědavá co se teď vozí.... ~t~~t~~t~



Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15 40277
19.2.2015 8:21:36
Pausíci.....no tak to se není čemu divit....jsi v jednom kole.
Takže ještě jednou.....MUSÍŠ VÍCE ODPOČÍVAT. ~t~~t~~t~
Pausa 144269
19.2.2015 0:13:33
Ale je pravda, že s první dcerou jsem byla na rizikovém a vážně měla klid a stejně mi bříško tvrdlo. Holt mám dráždivou dělohu nebo jak se tomu říká... :-) Jen mi bylo o 10 let méně a všechno bylo tak nějak snadnější. Třetí těhu je holt třetí těhu :-).
Pausa 144269
19.2.2015 0:10:17
No, já moc odpočívat neumím. Chodím stále 4x týdně do práce (hlídám dopoledne ve školičce děti a to je docela dost pohybu, i když už jsem to vychytala a převážně sedím a děti baví plnit mé instrukce :-D) a do toho fotím (ale to už taky pomalu balím)... Do toho dvě děti, pes, kočky... Předěláváme baráček, který musí být do 10.4. zkolaudovaný... Takže manžel je buď v práci nebo na baráčku... JJ a odpočiň si :-D.

Když mi tvrdne, tak zpomalím, nebo si i lehnu. Holky se o sebe musí často starat samy. Naštěstí už jsou velké a samostatné. Občas si zobnu mangésium a na poště mě teď od mé homeopatky čekají tkáňové soli. Tak si je chci zítra vyzvednout a začít užívat... Snad to pomůže...
Pausa 144269
19.2.2015 0:10:05
No, já moc odpočívat neumím. Chodím stále 4x týdně do práce (hlídám dopoledne ve školičce děti a to je docela dost pohybu, i když už jsem to vychytala a převážně sedím a děti baví plnit mé instrukce :-D) a do toho fotím (ale to už taky pomalu balím)... Do toho dvě děti, pes, kočky... Předěláváme baráček, který musí být do 10.4. zkolaudovaný... Takže manžel je buď v práci nebo na baráčku... JJ a odpočiň si :-D.

Když mi tvrdne, tak zpomalím, nebo si i lehnu. Holky se o sebe musí často starat samy. Naštěstí už jsou velké a samostatné. Občas si zobnu mangésium a na poště mě teď od mé homeopatky čekají tkáňové soli. Tak si je chci zítra vyzvednout a začít užívat... Snad to pomůže...
Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15 40277
18.2.2015 13:40:00
Pausíci....a co ti radili na to tvrdnoucí bříško?
Měla by jsi více odpočívat ....~6~~6~~6~
Mě tvrdne, jen když pospíchám a jdu rychle.....to mám ještě z práce. Ale ted jsem už doma....a učím se...vše dělat v klídku. Nic neuteče....a když jsem unavená...tak si opravdu na chvilku natáhnu. Sem tam si koupím magnesii minerálku....a zatím teda dobrý.~z~
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 183  [Dalších 103 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.