| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2016

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 25  [Dalších 5 >>]
jezinečka 105196
15.3.2016 11:42:18
Ahojky holky,
tak vítej Svitko, jsem ráda, že k nám ještě někdo přibyl, aby nám tu ve 2 nebylo smutno ~;) Tak to máme skoro stejné, já mám termín 1.10. v pátek mi dr. podle vel. mimča stanovila termín na 3.10. což je skoro totéž, ale tuším to na září... ani jednou jsem nepřenášela, tak snad to nebude ani tentokrát. Taky jsem cca v 6.týdnu byla marod s horečkama, rýma a kašel jak bejk... zatím vše ok. Další kontrolu mám 23.3. a to bych už měla dostat průkazku. A jak máš starou dcerku? Já mám holky 6 a 4 roky.
A kdepak jsi Ty Leni? Synek tě asi zaměstnává~;) Ty už pomalu budeš cítit pohyby, viď?
Já už se nato tak těším, už aby ten první trimestr skončil, už mě to neba, je mi pořád lehce nevolno, když mám přísun jídla, tak se to dá. A pořád unavená, jsem nemožná... Alespoň se ujišťuji, že tentokrát jsem těhotná naposled, protože tohle už znovu zažít nechci~t~
Tak se opatrujte a pa pa
jezinečka 105196
15.3.2016 11:42:01
Ahojky holky,
tak vítej Svitko, jsem ráda, že k nám ještě někdo přibyl, aby nám tu ve 2 nebylo smutno ~;) Tak to máme skoro stejné, já mám termín 1.10. v pátek mi dr. podle vel. mimča stanovila termín na 3.10. což je skoro totéž, ale tuším to na září... ani jednou jsem nepřenášela, tak snad to nebude ani tentokrát. Taky jsem cca v 6.týdnu byla marod s horečkama, rýma a kašel jak bejk... zatím vše ok. Další kontrolu mám 23.3. a to bych už měla dostat průkazku. A jak máš starou dcerku? Já mám holky 6 a 4 roky.
A kdepak jsi Ty Leni? Synek tě asi zaměstnává~;) Ty už pomalu budeš cítit pohyby, viď?
Já už se nato tak těším, už aby ten první trimestr skončil, už mě to neba, je mi pořád lehce nevolno, když mám přísun jídla, tak se to dá. A pořád unavená, jsem nemožná... Alespoň se ujišťuji, že tentokrát jsem těhotná naposled, protože tohle už znovu zažít nechci~t~
Tak se opatrujte a pa pa
Svitka + 06/2011 + 10/2016 101372
12.3.2016 23:38:13
Ahoj holky, přidávám se k Vám. Mám tedy termín na 8.10., ale budu rodit CS, takže asi poslední týden v září.
Jsem tedy oficiálně teprve 11.tt. Rodičům už jsme to řekli, širší rodině ještě ne, nechci aby mi nějaká vzdálená tetička psala na FB něco "vhodného" na zeď, když v práci to ještě nikdo netuší. Čekám na průkazku a dobrou náladu šéfa :-)
V úterý jdu na genetické testy na krev, a za 2 týdny potom na ultrazvuk. Trošku se toho obávám, protože jsem v 6.týdnu prodělala hnusnou chřipku s horečkou :-(( Ale mimi dle ultrazvuku prospívá dobře, je větší než by mělo, krásně mu bije srdíčko, mám velmi poctivou doktorku, už mi dělala 3 ultrazvuky, takže se dá krásně porovnávat ten růst. Moc se na mimi těšíme, snažili jsme se dva rok, až teprve, když jsme začali prodávat byt, kupovat jiný, řešit hypotéku a prostě mít taky jiné starosti, tak to najednou klaplo. Takže nás letos čeká rok plný změn :-) Naštěstí se stěhujeme jen o 2 domy dál než teď, tak nemusíme měnit malé školku, zvykat si na jiné dojíždění, apod.
Jinak jsem také čekala, že když to řekneme malé, tak to hned bude vědět každý, ale naopak...
jezinečka 105196
8.3.2016 16:09:39
Ahojky,
Tak v pátek se chystám na odběry na gyndu, tak jsem zvědavá, jestli bude i utz.
No jinak já jsem také na bazárky, míváme jeden přímo u nás ve vsi, bude 9.dubna a to se obávám, že ještě pohlaví vědět nebudem (třeba jo, ale budu teprve v 15 tt, spíš asi bude záležet, kdy před tím půjdu k dr a jestli bude mimčo spolupracovat..) Akorát další máme taky až v září, kdy už bude pozdě... no jo no. Tak já ještě chodím do RC Beruška ve městě a tam máme také bazárek s věcmi, tak už jsem i něco pokoupila a spousta kamarádek už mi teď nabízí věci a já čekám na to pohlaví a vzhůru do toho, moc se na to těším, protože po holkách jsem si moc věcí nenechávala.. mimochodem, už mám doma i kočár, zbavovala se ho známá a bohužel čekat nemohla byl za 1tis. tak jsem neváhala...zatím je zabydlený u mamky doma.

Mě je stále zle, musím pořád jíst, když jsem najedená tak se to dá, ale právě, taky mám pořád hlad. Mimochodem se říká, když máš chutě na sladké, tak čekáš holku, tak zatím to u tebe sedí ~:-D Já to mám zatím různé chuť na sladké je také, ale i na kyselé a maso... tak si pořád říkám, že třeba tam ten klouček je... Ale hodně můžu mléčné výrobky a i ovoce jako pomeranče a jablka, ale musí být šťavnatá a takové ty tvrdé zelené hrušky~:-D~:-D.

No a jinak už jsem začala nosit těhu kalhoty... ty moje už mě škrtí no a bříško to se trochu ven taky tlačí... už je holt vytahané~d~
Tak se opatrujte a brzy na napsanou~t~
Lenushka15 91057
2.3.2016 20:20:30
Ahoj,
to jsem ráda, že je všechno v pořádku! Doufám, že to tak bylo i na dnešní kontrole.

Nemoci se úplně děsím, s naším akčňákem bych neměla vůbec šanci odpočívat. Naštěstí se nám zatím vyhýbají, ťuk ťuk. My jsme byli minulý týden u našich. Myslela jsem si, že si tam trochu odpočinu, ale moc to nešlo. Už jsme jim i řekli, že čekáme druhé.

Jsem zvědavá, jestli to s tou holčičkou vyjde, přece jen to bylo ještě brzo. Příští týden tady máme velký bazárek, tak jsem před chvíli probrala miminkovské oblečení po malém a mám v plánu už pár holčičích kousků nakoupit. Další tento bazárek tu bude až na podzim a to už bude mimčo na světě. A mě hrozně nebaví chodit po sekáčích nebo vybírat oblečení na netu a zas kupovat všechno nové, to bychom se nedoplatili.
U prvního jsem taky nejdřív nechtěla vědět pohlaví, ale kolem 20tt se mi to rozleželo v hlavě a nakonec jsme si to říct nechali. Teď to chci vědět od začátku :)

A jak ti je? Já už jsem 14tt, nevolnosti nemám, ale dost mě bolí břicho, když dlouho sedím a to břicho si mačkám. Už jsou mi hodně nepohodlné všechny kalhoty, takže jsem vytáhla těhotenské po malém a ty jsou mi zas dost velké. Tak budu muset pořídit nějaké nové. A mám šílené chutě na všechno možné. To z prvního těhotenství vůbec neznám. To jsem měla akorát sem tam chuť na chipsy, jinak nic. A teď bych se furt cpala, ideálně zákuskama. A to je normálně moc nemusím. Blbé je, že jak mám na něco chuť, tak se tím přecpu, pak je mi těžko, nadávám si, ale jak to trochu strávím a je mi zase dobře, tak už chodím a zas hledám, co bych snědla. Děs!

Na kontrolu jdu až 23.3., přijde mi to jako hrozně dlouhá doba. Mám ale od kamarádky půjčený takový přístroj na poslouchání srdíčka od miminka, tak sem tam kontroluju, jestli je všechno ok.
jezinečka 105196
24.2.2016 12:20:49
Ahojky, jojo, na kontrole to byla rychlovka, moje dr. to vzala jen jako potvrzení že jsem skutečně těhotná, takže koukla, řekla, ano, je to v děloze a na příští středu jsem objednaná znovu, ale ještě ani ne na krev, průkazku taky asi ještě ne.... tak uvidíme jak to bude pokračovat.
My měly minulý týden jarní prázdniny a před tím jsme všechny 3 marodily... já po x letech dokonce horečky... tak jsem podstivě srážela, snad to mimčo přežilo...
Jé tak to je hezký, že to zatím vypadá na holčičku... já bych si tak přála klučíka... tak uvidíme, tentokrát to bude poprvé, co si necháme říct pohlaví, tak doufám, že se mimčo nebude schovávat...
Tak se zatím opatruj a brzy zase písni...
Lenushka15 91057
22.2.2016 15:42:24
Ahoj,
jak se máš? Co nového? A jak ti dopadla kontrola? Doufám, že je všechno v pořádku, když se neozýváš.

Já už mám za sebou i NT screening, všechno vyšlo v pořádku a vypadá to, že budeme mít holčičku :)
Lenushka15 91057
7.2.2016 19:48:05
To máš pravdu, že dříve to tady žilo mnohem víc. Na druhou stranu, aspoň tady netrávím tolik času :D Ale mohl by se ještě někdo přidat :)

Jak ti je? Přešly nevolnosti nebo pokračují dál? Mně je v poslední době dobře, nevolnosti žádné, únava taky v pohodě, jako kdybych ani těhotná nebyla. Akorát v podbřišku mě občas zabalí nebo píchne. Dneska jsem dělala blbosti s malým, různě ho zvedala a tak a pak mě to břicho bolelo celkem dost.
Zápis do 1. třídy...já se toho úplně děsím. Máme ještě dost času, ale ono to tak rychle uteče :( Já myslím, že ty učitelky jsou na to zvyklé, že se děti stydí a nespolupracují hned :)
Malý by to nevykládal na potkání, ale třeba kdybych mluvila po telefonu s našima (většinou spolu mluvíme cca hodinku) a on mi skákal po břiše, já ho okřikla, tak by řekl něco ve smyslu, že tam nemůže skákat, protože tam mám miminko a naši by to slyšeli. Takže mu zatím říkám, ať mi tam neskáče, protože mě to bolí.
Já nejsem pověrčivá a taky si nemyslím, že by mohlo mít vliv na to, jak těhotenství dopadne, jestli to někomu řeknu nebo ne. Ale kdyby to náhodou nedopadlo, tak se mi to pak nechce všem vykládat. Takže to neříkám z tohoto důvodu. I když taky jsem to pár kamarádkám řekl. Muž zatím jen jednomu...teda aspoň to tvrdí :D
V úterý na tebe budu myslet. Já si musím ještě týden a půl počkat. Ale máme toho teď tolik v plánu, že věřím, že nám ten týden rychle uteče. A ten další vlastně taky.
jezinečka 105196
4.2.2016 20:06:50
Ahojky, jsem zvědavá, jestli se k nám někdo ještě přidá ;-), na Rodině to dřív žilo víc ~d~.
Tak to je, takže nejste 2 ale 1 :-D už to chápu~t~
Tak dnes je mi od rána fakt blbě. Nejlíp pořád něco jíst, to pomáhá... už jsem úplně zapomněla jaké to je, ale není to tak hrozný, docela funguju... Měla jsem docela rušný den. S dcerou u zápisu do 1. třídy. Tak jsme to asi zvládly až na to že nepozdravila, nepoděkovala.. no sem myslela, že se hanbou propadnu... ale jinak je šikovná, ona se jen stydí, jinak zdraví ;-)
Myslela jsem si, že naše holky taky budou na potkání každému říkat, že čekáme miminko, ale zatím to nikomu (teda asi) neřekly. Tak překvapily. Zato já???~o~ Já to říkam každému na potkání ~t~~t~~t~, nějak to nemůžu udržet. Říkám si, že určitě to, že to někomu řeknu neovlivní to, jestli to dobře dopadne nebo ne... a kdyby náhodou to nedopadlo... no což se dá dělat... také to říkám bez servítek~;) Tak se zatím opatruj. Já jdu v úterý poprvé k DR. tak pak písnu.
Lenushka15 91057
2.2.2016 19:48:50
Pro upřesnění - já jsem psala prvně jako neregistrovaná Lenka :) Nemohla jsem si vzpomenout na přihlašovací údaje, tak jsem si je nechala poslat a nějak jim to trvalo.

U mě to vypadá, že únava už je opravdu pryč, za což jsem fakt ráda. Nevolnosti taky zatím nikde, tak třeba nám to oběma vydrží bez nich :) My bychom zase chtěli holčičku, chlapečka už máme. Ale ať je to, co je to, hlavně, ať je zdravé. Já mám co dělat, abych to malému neřekla. On je ale hrozná kecka a hned by to někde vyžvanil, tak se musím držet. Neví to zatím ani moje, ani manželova rodina. Naši bydlí daleko, po telefonu jim to říkat nechci a jedeme tam až koncem měsíce. Tak ještě musím vydržet.
To chápu, že ti to moc neutíká, když máš tolik volného času. Já na to často i zapomínám, že vůbec jsem těhotná. Dojde mi to většinou až večer, když si po sprše mažu břicho. Dneska už jsem začla 10tt, mám pocit, že to je sotva týden, kdy jsem našla // a přitom je to už měsíc.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 25  [Dalších 5 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.