| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 1876  [Dalších 1596 >>]
Tragika 61116
1.6.2016 9:56:28
Žubko, to mluvíme o stejném typu. Já říkám blbě - s přepadem a ty dobře - přelivový. Jiný bych nechtěla.
x x 15263
1.6.2016 8:34:59
Jo, včetně úpravy na slanou vodu, protiproudu a zastřešení. Ještě jsme koketovali s přelivovým bazénem, ale na to máme poměrně dost malou šířku pozemku. Letos to ale nedáme, spíš tak ze zajímavosti, protože jsme dělali velkou rekonstrukci domu.
Berda-Berda 12477
1.6.2016 8:22:58
Vypada to, ze mate v okoli nedostatek bazenu, chtelo by to zkusit prosadit stavbu noveho plavecaku. Postup neznam, treba nekdo poradi... Urad, EU fondy, dotace.....
Nebo si postavte na zahrade uz poradny a vybirejte vstupne ~t~
Tragika 61116
1.6.2016 0:56:07
Qweeerty, moje řeč. V prvním domě jsme měli v zimní zahradě bazén s protiproudem a jestli do něho vlezli 5x ročně, tak to bylo moc. Když si vezmeš cenu bazénu a náklady na údržbu, tak to bylo dražší koupání, než kdybych si zaletěla zaplavat do Karibiku.
Tragika 61116
1.6.2016 0:49:35
Záleží nejen na velikosti, ale i na typu bazénu. Manžel chtěl bazén, já ne. Bazén by nebyl od Mountfieldu. Nelíbí se nám ty modré laguny v českých zahradách. Když už bazén, tak opravdu kvalitní s přepadem, vyhřívaný tepelným čerpadlem a dostatečně dlouhý. Nacenili nám ho na 1 200 000,- Kč. Těžká technika by mi zdevastovala zahradu a už vůbec nemluvím o tom, kolik by stál provoz a kdo by bazén čistil. Já na to čas nemám a nikdo jiný by to nedělal. Umělohmotný prezervativ, coby zastřešení bazénu u nás nepřipadá v úvahu. Chtěli jsme bazén se slanou vodou, bez chemie. Savo a jiné chemikálie bychom do vody opravdu nelili. Měsíční provoz nám spočítali na 10000,- Kč. Myslela jsem si, že je to cena i s plavčíkem. Takže 3 měsíce koupání za 120 000,- Kč ročně jsme oželeli.
77kraska 132593
31.5.2016 23:41:45
nedelala bych to....taky jsem vybudovala soukrome sportoviste a bylo to jen pro zlost....navic deti Ti za par let odrostou a budes moct plavat, kdy Te napadne - kdyz se zacnou samy vypravovat rano, tak muze plavat brzo rano...a neni zaruka, ze deti bude bavit plavat u Vas v bazenu....a ta prace a naklady by mi za to nestaly (a to jsem taky vasniva plavkyne, spis uz byvala)
Cimbur 64764
31.5.2016 22:30:04
Protiproud je na houby, to souhlasím.
My máme neustále sbalenou tašku s kompletní plaveckou výbavou pro mě i dcery, krom toho vše máme nejmíň dvakrát. Já tedy dvacetkrát.
I kdyby v dosahu byla padesátka, tak já tam v 6 ráno nemůžu, tou dobou vypravuji děti do družiny a letím do práce. Když dříve manžel býval svolný děti vypravit sám nebo děti ještě předškolní bývaly u rodičů, tak jsem občas na ranní plavání zašla na těch 45 minut. V okresním městě se od 6-ti plave 2x týdně a krátký bazén je téměř vždy plný vzteklých kopajících pomalých prsařů.
Cimbur 64764
31.5.2016 22:22:53
Ve dvou pětadvacítkách, kterými disponuje náš okres, se ani lidi nemůžou naskládat do lajn podle schopností, protože jsou tam jedna resp. dvě lajny pro "kondiční plavce" a každý, kdo přišel plavat tam a zpátky je kondiční plavec, takže je tam často neplavatelno.
TV stolky na Favi.cz - největší výběr
Cimbur 64764
31.5.2016 22:21:06
Finančně to pořád nějak výhodně nevidím. A manžel už vůbec ne, ten mi zase řekne - máme štěrkoviště. ~:-D Jenže mě se do studeného jezera s neustále probíhající těžbou moc nechce chodit. Nebojím se sumců, remorkérů ani spodních proudů, já se bojím psů, které lidé po celém obvodu koupou - a taky surfařů. Už mě ve vodě přivedla do úzkých vlastní psice, a to jsem fakt velmi dobrý plavec a ona si chtěla jen hrát. No a i k tomu štěrkovišti musí člověk přijet nebo přiběhnout, převlékat se v rákosí a tak. Manželovi to nevadí, on je vlastně příkladem dobrovolné skromnosti... ~:-D
Cimbur 64764
31.5.2016 22:17:35
Mám zkušenost z nově vybudovaného veřejného bazénu v mém rodném městě. Ačkoliv má 15,3 metru a nic jsem od něj nečekala, zaplavu si v něm opravdu slušně! Ovšem nesmí tam být více, než 5 návštěvníků. A o tom to je! ~t~~t~~t~
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 1876  [Dalších 1596 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.