| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 540] Názory 541550 z 1876  [Dalších 1326 >>]
Pečená sušenka 139730
16.1.2015 17:01:11
Mame zastreseny cca 5x4m. Puvodne jsme meli nezastreseny a ten jsme vyuzili jen par dni v roce. Po zastreseni zaciname sezonu v kvetnu, koncime v zari. Je vyuzivan denne, deti to miluji. Koupou se i kdyz prsi nebo je osklive pocasi a to nekolikrat denne. Teplota vody nam neklesa pod 30° coz je ideal i pro me :D

Zakryti roletoou nevim, s tim nemam zkusenost. Rekla bych, ze bazen je jedna z nasich nej investici.
Brita
  • 
16.1.2015 17:01:10
Přesně tak, máme krytý, vyhřívaný a koupeme se obvykle už koncem dubna, sezónu balíme v říjnu. Dalo by se i dál, ale já jsem zmrzlík.
Brita
  • 
16.1.2015 16:54:26
Dáváme přípravky na bázi chlóru, pokud piješ vodu z městského vodovodu, tak ten chlór bumbáš. Naštěstí nikomu z nás po zdravotní stránce ta domácí bazénová voda nevadí, spíš mám problém s hromadnými koupacími nádobami, kam řadím veřejná koupaliště...v tomto ohledu mi nevadí jen moře.
jentak
  • 
16.1.2015 16:09:59
No jo, když koupaliště máte blízko? U nás není, jen vnitřní bazén - pěkně drahý a venkovní koupání, které když se povýšilo na oficiální koupaliště a zvětšil se počet návštěvníků, tak pravidelně už v červnu je zamořen sinicemi - tam se chodí koupat jen na vlastní nebezpečí - takže slunit a pak se osprchovat. Nikdo soudný by si tam nesmočil ani nohu, natož tam nechat ráchat dítě.
Evelyn1968,2děti 6269
16.1.2015 16:02:32
Já si ráda pořádně zaplavu v hloubce, nějaký cachtání mě nebaví a velké děti taky ne, mají radši koupaliště s atrakcema a spolužákama. Pro menší děti to může být fajn, když se zrovna nemůže nikam vyrazit.
jentak
  • 
16.1.2015 15:58:58
No - však v přírodě se taktéž nemyjí mýdlem a bohužel se vody konají potřebu, neboť nikde ne ní WC - tak tohle zas vidím já. Však říkám, že každý má své důvody.
jentak
  • 
16.1.2015 15:56:23
Tedy cizí děti - myslím tím kamarády dětí, s jejich rodiči se třeba ani nestýkáme.
jentak
  • 
16.1.2015 15:55:16
K nám cizí děti chodily, neberu je jako nějakou "špínu" - tzv. hlídání mi nevadilo, stačí jen mít přehled, dospělí k nám nechodili, asi byli rádi, že jsou u nás jejich děti. Dnes k nám zajedou kamarádi kluků, vyřádí se a jedou do lesa - jsou spokojení, protože tyhle děti nemají rády vylehávání. U nás je takový centrum, odkud se vyráží po koupání za dalšími akcemi.
Přes 6 000 jídelních židlí na jednom místě od ověřených obchodů
jak 39257
16.1.2015 15:52:57
Valkyro, ale k nam chodi jen pratele. a deti s rodici. ja rozhodne nehlidam cizi deti. to zase nejsme plovarna.
libik 142094
16.1.2015 15:52:22
Nehledím ani na prázdný ani na zadělaný bazén, takže s tím nemám žádmé zkušenosti.

Ale pokud na to nepadnou všechny úspory, hlasovala bych pro.
[<<Předchozích 540] Názory 541550 z 1876  [Dalších 1326 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.