| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 530] Názory 531540 z 1876  [Dalších 1336 >>]
Venice+3 67640
16.1.2015 17:56:35
Miluju slovo BEBECHY, v dětství jsem ho slýchala od babičky. Díky za milou vzpomínku ~;((
jandyk+Jiřík04/06+Káťa 11/08 35175
16.1.2015 17:42:21
Já jsem pro bazén, akorát řešíme finance. A jediné teda se skleníkem.
Lenka Nová
  • 
16.1.2015 17:40:46
naši mají zastřešený s tepelným čerpadlem, desinfikovaný solí a mají tam i protiproud, který báááječně funguje jako masáž zad.... koupou se od cca dubna do října, vodu mají cca 30st., takže myslím, že se jim to dost vyplatí
Vodu čerpadlo ohřívá když je venku 15 a více stupňů.

My máme na chalupě plechový nadzemní se solárním panelem, nevyužijeme ho zdaleka tak jako u našich, ale i tak jsem spokojená.

Do bazénu bych šla, ale jen za předpokladu zastřešení a vyhřívání. Jinak je využití bazénu o takových 50% sníženo. U našich se koupeme kdykoliv nás napadne. Je to super zalézt do bazénu když venku prší a bubnuje ti déšť na střechu bazénu.
Terinka2 127954
16.1.2015 17:33:39
Já proti bazénu taky pořád brojila. Pak mě přesila přesvědčila a i když to stálo dvakrát tolik než jsme počítali tak jsme nadšení. Údržba je pustit robotický vysavač a při koupání zkontrolovat zda je třeba doplnit tabletu, takže vlastně není o čem mluvit (navíc to dělá zásadně manžel~:-D ) I po týdnu dovolené, když jsme nebyli doma jsme se mohli hned koupat. Bazén využijeme hodně. Děti vodu milují...ti se cákají celé dny a my s manželem si chodíme zaplavat pod střechu zase večer, když jdou děti spát. Máme ale střechu, bez té bych nebrala. Takže když není počasí 100% tak voda se drží pořád teplá a dá se koupat pod střechou. Máme k tomu pergolu, po bazénu si sednu na lehátku, do ruky ledovou kávu a jen hlídám ty svoje tři vodníky..a připadám si jako na dovolené!!
caira (Vojta1/03,Mates11/04) 5858
16.1.2015 17:25:23
Prosím , napsala by si mi do mejla jak s tou solí? Dost mi to zaujalo. Děkuji L.
Balcirka+E+P+T 104116
16.1.2015 17:20:15
máme velký nadzemní bazén s nafukovacím vrchním kruhem-všechny tři děti vodu milují,koupou se v něm celé léto,at je teplo nebo chladno,jim je to fuk,hlavně,že se můžou koupat,potápět atd.
po sezoně se bazén vymyje,uklidí a je to~;)
nemáme ho na trávě,ale na betonové ploše-což je super-do bazénu se nenatahá tráva a smetí-děti si někdy v zápalu nadšení z koupání zapomenou předtím umýt nožky v lavoru,který je hned u bazénu~;)
máme pískovou filtraci,vysavač a tablety a sítku na nepořádek o kterou se děti věčně rvou kdo bude uklízet smetí na povrchu
na bazén dáváme plachtu,která udrží teplou vodu
bratránek s manželkou mají bazén v zemi,jsou z toho neštastný-práce,čas a už by do toho nikdy nešli,navíc jejich děti už to nebaví~:(
Len 108740
16.1.2015 17:12:52
Nasi maji uz spoustu let a je to uzasny, nejlepsi vylepseni zahrady. Osobne teda nesnasim koupaliste i plavecke bazeny, proste hromadne koupani, takze v bazenu na zahrade vidim jen vyhody.
kosatka2 89902
16.1.2015 17:10:21
nás láká sauna, v našem podnebním pásmu.

jinak bych volila spíš nafukovací, aby to většinu roku nehyzdilo.
Vánoční dekorace na Favi.cz - největší výběr
neznámá 91073
16.1.2015 17:09:46
Je to 5 km ne 50. Já chodím pro děti do školy a školky 3 km, je to 30 chůze a to se hodně kochám, 5 km je procházka na hodinku na kole na 20 minut, to beru jako za rohem.
Freesia
  • 
16.1.2015 17:07:10
Tak naši čistí solí a dětem se tam báječně hojí ekzém. :-)
[<<Předchozích 530] Názory 531540 z 1876  [Dalších 1336 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.