| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 570] Názory 571580 z 1876  [Dalších 1296 >>]
Carollyn 131058
16.1.2015 14:49:53
Záleží také na tom, jak moc koupánímilovní jsou dospělí. Já bych třeba bazén u baráku využila na 100%, jsem prostě plavací typ, ale třeba můj strýc s tetou bazén mají, ale jsou už starší, studená voda jim nedělá moc dobře (22 stupňů považují za studenou), tak bazén napouští v podstatě kvůli psovi, který se teda koupe s velkým nadšením...
jentak
  • 
16.1.2015 14:49:49
Máme nadzemní - bazén do země nám tam nepovolili, takže tak. Údržba vůbec není složitá, když víš jak na to - a po praxi to víš. Já bych si přála bazén do země se zastřešením, má to kamarád a koupají se od začátku května do října a je to super. On už má dospělé děti, tak takhle "láká" vnoučata - a funguje to. A i u toho nadzemního - jsem ráda, že se mohu koupat, ležet a cákat se vodou z hadice mě nebaví, jsme tam naložení věčně - i s dětmi a je to skvělý. Když chci ležet, tak ležím na lehátku v bazénu. Já jsem bazénový typ - nemám ráda koupání v přírodě a měststký bazén by mě zruinoval - přes léto tam nemusím. A taky - mohu se koupat kdykoli, kdy chci a kdy mě napadne a nemusím kvůli tomu někam chodit.
: - ) 128942
16.1.2015 14:48:27
Pořiďte si něco menšího, to vždycky využijete.
Carollyn 131058
16.1.2015 14:46:47
Tcháni mají bazén na chalupě, vodu mají krásně čistou a nijak zvlášť na tom nedřou. prostě jak popisuješ. na chladnější noci dají plachtu, aby neuteklo teplo a to je celé. jako nějaký čas se tomu musí věnovat, ale určitě to nejsou víkendy strávené dřením na bazénu ~t~!!!
Ryšulka, K+A 20084
16.1.2015 14:46:39
Manžel si bazén prosadil, ale starala jsem se o něj já. Děti ho využily tak do 6 let a pak už je nebavil. Teď máme bazén zakopaný v zemi a nikdo se v něm nekoupe. A zbavit se ho jen tak nejde.
Takže pokud bych se já rozhodovala kvůli dětem, tak jen nějaký obyčejný nad zemí, který lze pak složit a vyhodit ~:-D.
neznámá 91073
16.1.2015 14:45:43
Autorka píše o 5 km, to je to samé jako u nás. Asi jsem z jiného světa, ale u nás se sebere banda dětí starší 10let a zajedou si tam na kole. Dětem školkového věku věku stačí větší nafukovací bazén, proto bych do velkého bazénu neinvestovala.
Carollyn 131058
16.1.2015 14:43:53
Když mají koupák u domu, tak asi ano, ale zakladatelka psala, že to mají 5 km daleko. Já jsem v dětství letní prázdniny v podstatě prožila u kamarádky (sousedky)na zahradě, měli bazén a to bylo terno! ve vodě jsme byli pořád, vyblbli jsme se do sytosti, bylo to prostě využité na 100%. Přišli i jiní kamarádi z ulice, rozhodně jsme tam netrpěli separací. na koupaliště, které bylo vzdálené pár zastávek autobusem jsme ani nevzdechli!
Brita
  • 
16.1.2015 14:43:49
Co máte s tou údržbou? Musí se srovnat PH a chlor, potom stačí tablety. Pokud by se začala voda kazit, použijeme nějakou chemii, ta to srovná a je to. Binec sbírá robotický vysavač.
Kvalitní manželské postele do vaší ložnice na Favi.cz
Alena
  • 
16.1.2015 14:41:38
Ale autorka pise, ze zadny koupak nemaji. U nas v okoli to takhle nevypada. Deti bazeny vyuzivaji a vodi si kamarady. V kolika letech pustis dite samo na koupak? Kdyz prijde dospelý z prace v sedm, pojede s detmi na koupak?
Sopka 106697
16.1.2015 14:41:26
Měli jsem ten velký nafukovací nadzemní. Manžel byl od začátku proti, já jsem ho chtěla kvůli dětem.První rok tam děti lezly docela nadšeně, druhý už míň a třetí a další skoro vůbec.Pořád práce s údržbou, aby voda nebyla zelená, po sezóně čistit.Dali jsme ho pryč a nikdo po něm ani nevzdechne. Ještě navíc jsem měla práci se znovuzatravněním po bazénu.Léto je krátké, když bazén, tak nějaký vyhřívaný a zakrytý, aby do něj nic nepadalo.
[<<Předchozích 570] Názory 571580 z 1876  [Dalších 1296 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.