| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 580] Názory 581590 z 1876  [Dalších 1286 >>]
neznámá 91073
16.1.2015 14:39:21
Ale většina dětí se radši sebere a jde s kamarády na koupák, ale aspoň tak to vidím v rodině.~d~
Stáňa * 7932
16.1.2015 14:38:41
Nešla bych do toho.
Měli jsme už dva, nadzemní, využilo se to vždy tak týden v roce.
Manžel na tom ovšem trval...

Jsme v podhůří a neměli jsme sluneční kolektory, padal do toho bordel ze stromů...
Starší syn vůbec neměl zájem, mladší syn má v létě dva tábory, je doma za celé léto dohromady stěží dva týdny, já se vracím z práce pozdě, dovolenou si beru opravdu na dovolenou mimo domov nebo na práci na zahradě a okolo baráku. Večer pak nemám chuť lézt do studené vody (myslím méně než 25, a víc to nikdy nemělo).

Manžel to letos už ovšem nadhodil, protože vloni nám nedopadla kvůli synově nemoci dovolená, takže jsme nakonec byli doma, jenže manžel má takové resty z minulého roku, že na to stejně nedojde. ~;)
Alena
  • 
16.1.2015 14:37:14
Pro vetsinu deti je letni den bez koupani promarneny, vzpomen si na detstvi.
neznámá 91073
16.1.2015 14:36:16
Klasický bazény se zastřešením máme v blízké rodině dva, obě mladé rodiny s dětmi a obě se shodují, že to byla hloupá investice a zájem o bazén rychle ochladl. Určitě se najde někdo, kdo bazén využívá, ale u nás se prostě nechytl.
My uvažujeme o vířivce, má jí kamarádka a používají ji už několik let v létě i v zimě. Nemůže si jí vynachválit, ovšem říká, že provozní náklady jsou kolem 1000 měsíčně. Ale pro teplou koupel i v zimě mi to asi stojí.
A nebo koupací jezírko, ty jsou krásný.
Martina, 3 synové 101865
16.1.2015 14:35:30
Procházím pravidelně vilovou čtvrtí a soukromé bazény v současné době spíš zanikají než vznikají, ale my tu máme pěkná koupaliště a ještě pěknější aquapark. ~x~
Brita
  • 
16.1.2015 14:33:21
Bazén máme několik let /zastřešený, bez toho to nemá cenu) a nedala bych ho ani za nic. Máme velký, dá se v něm v poho plavat, je v těsném sousedství pergoly, takže v létě se koupeme, povalujeme na lehátkách, grilujeme a tak pořád dokola. Využívali jsme ho hojně, když byly děti malé, teď si vodí kamarády na párty, pod pergolou pohodlně přespí ve spacákách (rekord je 24 lidí), jééé, už se těším na léto. I když je v místě koupaliště, ve všední den se tam z časových důvodů nedostaneme a o víkendu je tam hlava na hlavě, děkuju, nechci. Takže bazénu dávám jednoznačně~R^. Pokud bychom ho dělali nyní, šla bych do toho s mořskou vodou.
Černá kronika 103775
16.1.2015 14:33:17
Sousedi mají bazén a využijí ho docela hodně. Mají ho zakrytý, moc se v tom nevyznám, ale zastřešení je sklenené a přetáhnou jakoby půlku na druhou půlku. Koupají se, ikdyž je venku poměrně chladno, včetně dětí. Prý se voda udrží teplá. Koupávají se ještě i koncem září.
Monča+Kačka(5/04)+Martin(8/06) 21165
16.1.2015 14:32:18
Máme a jsme spokojení.Když je vedro, můžeme se osvěžit a nemusíme někam jezdit.Děti jsou nadšené a my taky.
Krásné konferenční stolky od českých ověřených obchodů
Fren 117315
16.1.2015 14:20:30
Máme taky bungalow,(psala jsem ti na tvoji minulou diskusi ohl.velikosti pokojů~;)),místo by taky bylo,ale my se naštěstí shodnem a bazén nechceme-ne ovšem z fin.důvodů,ale ani jeden nejsme takoví ty uklízecí typy,co by je blažilo krom domácnsti uklízet bebechy venku.Když je teplo a ležím na terásce v lehátku,naprosto mi stačí se ošplouchnut příjemně studenou vodou z hadice z vodovodu,který vyústuje taky u terasy,je to osvěžující.
Když se mi chce plavat,máme ve městě k tomu aquapark nebo krytý nerez bazén,ale to se mi zas nechce zvedat krovky většinou,jsem spokojená tak,jak to máme a ne zas zjištovat jaké tablety,jaky vysavač do vody,sbírat hmyz na hladině a podobný úchylárny.
Carollyn 131058
16.1.2015 14:20:17
Šla bych do toho. Záleží teda na tom, v jaké žijete oblasti, někde do podhůří Šumavy bych si bazén asi nepořizovala, ale pokud bydlíte v nějaké teplejší oblasti, tak proč ne?! Děti se rády ráchají, koupaliště máte daleko, určitě byste to využili... Z dětství vím, jaká strašná otrava byla být na zahradě bez možnosti osvěžit se, byla jsem dítě - kachna a bazén prostě nebyl. určitě bych byla štěstím bez sebe. Pokud nechceš vyloženě modrý bazén, pořiďte si koupací jezírko, biotop. na netu je spousta informací, dá se tam svést dešťová voda ze střechy, část osázet vodními rostlinami, takže je to i hezké pro oko, část je koupací, nevypadá to jako klasický bazén, takže nemusíš mít "výčitky svědomí, že to využijete pouze 3 měsíce v roce!
[<<Předchozích 580] Názory 581590 z 1876  [Dalších 1286 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.