| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Africe

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 752  [Dalších 712 >>]
Firenza 130641
25.8.2017 18:09:07
Trochu v souvislosti s nekterymi prispevky ve vedlejsi diskuzi o porodnosti ruznych narodu a zejmena proto, ze jsem vcera videla upoutavku UNNICEF v televizi ,se chci zeptat na ciste biologickou/fyziologickou pricinu kriticke podvyzivy africkych kojencu. Ve spotu Unicef bylo ukazano 7mi mesicni podvyzivene miminko ( v podstate to byla kostricka s velkyma ocima ) no a sedelo na kline matce ,ktera vypadala v celku normalne zdrave. Napadlo me , ze pokud je mimino kojene ,tak prece by nemelo byt takto podvyzivene..ja tomu nerozumim...6,7 i 8mi mesicni plne kojena mimina ,ktera jsem videla ( vcetne mych dvou vlastnich) byla vykrmena a buclata ,- videla jsem i par kojenych hubenourku a par kojenych cvaliku samy faldik. Proc africkym detem kojeni nestaci? Nebo ty zeny nekoji? Omlouvam se za primitivni dotaz ,ale mne to vrta hlavou..... je tu nejaka zdravotnice, ktera zna odpoved?
Maruška
  • 
31.8.2014 8:10:14
Ahoj holky,
Je tu někdo z Zarzis?
My tam už nějakou dobu bydlíme......
Maruška
Azia a 3 ryzova zrna 132367
7.6.2014 21:57:33
Dikyn urcite dam vedet. Hezky vikend!!
Azia a 3 ryzova zrna 132367
6.6.2014 22:20:12
Uz chapu, jak jsi to myslela.
Ad identifikace Romu aj., mas pravdu. Manzel je treba schopny rozpoznat presny puvod Aziatu, jestli jsou Japonci, Cinani, Vietnamci, Filipinci, Indonezane. Dokaze mezi lidi ruzneho puvodu hezky zapadnout. Takovy chameleon~;) Myslim, ze na neho se v tomto muzu spolehnout, kdyz cestoval na vlastni pest, prosel si ledascim, ma skolu zivota.
Ja takovy dobrodruh nejsem, jedine moje dobrodruzstvi byl ten odchod do ciziny s nicim, ale Afrika me lakala vzdycky. Doufam, ze v budoucnu se to tam aspon trochu zlomi a bude tam bezpecneji.



Azia a 3 ryzova zrna 132367
6.6.2014 13:48:55
Taky je zajimeave, jak pises o rozpoznavacich schopnostech. To uz je mozna o jedinci, jaky ma cuch na lidi?!
Azia a 3 ryzova zrna 132367
6.6.2014 13:43:24
Jinak teda, mit takovy zacatek v cizi zemi, nevim, nevim, jsi odvazna.
Azia a 3 ryzova zrna 132367
6.6.2014 13:42:08
Eeko, co se tyce schopnosti aklimatizovat se, tak jsme v tomto OK, oba, i ja (u sebe mluvim teda ale jen o Evrope, prijela jsem do cizi zeme v 19-ti s jednou cestovni taskou) i manzel, ktery skoro za nejakych 5 let procestoval velkou cast sveta stylem bagl na zadech a prespavani kde se da i po lavickach, kdyz bylo nejhur, dokonce se dostal i mezi Indiany v Kanade...
Samozrejme Afrika je sama kapitola pro sebe, tezko si to clovek dokaze predstavit, bez zkusenosti.
Uvidime, jak se to vyvrbi. Diky za reakce!!
Azia a 3 ryzova zrna 132367
5.6.2014 20:49:08
7 let, ty jo. Zvykla sis lehce, jake byly zacatky?
Azia a 3 ryzova zrna 132367
5.6.2014 20:05:32
Eeko,
Nenechavat nic nahode, to je pravda. Clovek, co to tam vedl ted hleda spolehlivou nemocnici, po zkusenosti s manzelem.

Na to, jestli maids a ridic jsou PROVERENE osoby se manzel zepta, info o logopedii atd. taky musime zjistit.
Diky za reakce, napiseme si seznam, na co vsechno je treba si dat bacha a poptat se, az tam manzel zase pojede.
Muzu se zeptat, jak dlouho jsi zila v JAR a jak to braly vase deti a ty?
Diky moc

Persepolis 107413
5.6.2014 15:25:48
Omlouvám se, že zasahuju do diskuze, o Nigerii nevím prakticky nic, ale chtěla jsem se zeptat, na ty kočárky. Eeko, to si mluvila o JAR? Jakože tam není obvyklé vidět volný pohyb rodin s dětmi? Až tak je tam nebezpečno?
Předpokládám, že bezpečně se dá bydlet pouze v nějakých zadrátovaných a hlídaných obytných rezidencích( vyprávěla mi o nich moje brazilská teta, její matka v jedné takové žije)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 752  [Dalších 712 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.